0 oy
657 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Kızlar Kızımın  doğduğu  gün sarılık testi yapıldı sarılığı 5 çıkMisti hastaneden çıkarken bol bol emzirin diye eğitim. Aldık ve aç kalmaması içinde  hekimle birlikte mama başladık önlem. AmAçli fakat kızımın emmesi  refleksleri herseyi normaldi Rabbime çok şükür sütüm de hemen geldi 2. Gün hekim ile konuşarak mama bıraktık çünkü kizima sutüm. Fazla geldi sagmaya basladim. Bugunde kontrol vardı test yaptırdik fakat kızımın sarılığı 13 e çıkmıştı sarılık nedeni fizyolojik Yenidogan sarılığı yada kan uyuşmazlığı sarılığı değildi çünkü karaciğer testimiz  ggt yüksekti bununla sebebin ggt olduğu ortaya çıktı bebekte ggt yüksekliği sebepleri de bir kaçi  annenin hamilelikte  alkol sigara kullanımı - aldığı ilaçlar - uçuk geçirmesi gibi ben de 2 kez uçuk yaşadım  geçmeyen tarzda kızım şimdi fototerapi alıyor 24 saatlik Anne sütünü kestik mama başladık ınsalalh yarın sağlıkla evimize geri donucez tekrar  kizimdan dualarinizi eksik etmeyin lütfen sizleri seviyoruz....

33 Cevaplar

+2 oy
(1,063 puan) tarafından
Allahın yardimcin olsun senin de bebisininde canm uzan kendini bol bol dua et büyüyünce geçip gittikçe hatırlayıp beraber kinuscaksiniz bunları 
-Reklam-
+2 oy
(807 puan) tarafından
Allah Şafi ismi yüzü suyu hürmetine acil şifalar versin inşallah canım.
+2 oy
(7,410 puan) tarafından
Canim cok gecmis olsun. Rabbim sifa versin kizina. Yarin sapasaglam evinizde olursunuz insAllah.
+2 oy
(1,060 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım bebeğine Rabbim acil şifalar versin inşallah tez zamanda yuvaniza donersiniz 
+1 oy
(881 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Allah şifa versin inşallah hemen iyileşir kuzucuk <3

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canim kıyafetlerini sarı giydirsene sarı kundağa sar sürekli bide altın tak yuzunu yada çeyreğini sarı sarılığı alir derler ama ınşallah sizde iyi olursunuz 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Oyy kuzum benim ya :( çok geçmiş olsun  Rabbim şafii  ismiyle şifa versin  .. Bir an evvel sağlığınıza kavuşun inşallah 
0 oy
tarafından

Canim ya ck gecms olsun insallah iyi olucak hemen ewinze cikarsnz rabbm sifa wersin<3

0 oy
(8,311 puan) tarafından

Yaa cok gecmıs olsun cevrıye Rabbım gecenızı güzel gecırıp sabaha hayırla ulasmanızı saglasın. :(

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Canimmm  çok geçmiş olsun allah dermansız dert vermesin sağ salim dönün inşallah 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım Allah'ım hepimizin yavrularını korusun inşallah canını sıkma bnm bütün yigenlerim öle oldu geçti çok şükür rabbim tez zamanda çıkarsınız inşallah sütünü sağ ve emzirme bosetine köy sakin mama verdirme sakin cnm 
0 oy
tarafından

Allah  o yavrunun yüzü suyu hürmetine yardım etsin canım inşallah hemen iyileşir yavrum sağ salim evinize dönersiniz <3

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benimde aklim sendeydi mesaj aticaktim üzüldüm:/ dualarım seninle rabbim saglikla evinize gitmeyi nasip etsin insallah  
0 oy
(13,669 puan) tarafından
Oy sana da kızına da kıyamam. 

RABBİM şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Cok geçmiş olsun, her çocukta hemen hemen görülüyor ememediginden, benim buyuk kizm 13 gün yattı, korkulcaj birşey yok insallah yarın taburcu olursunuz canım 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Can kiyamamyaa inwallah tez bir zamanda iyilewr
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin kuzum ins bian once gecer 
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Ahh canm rabbim sabir ve sifa versin insallahh

Kazasiz belasiz cikarsinz hastaneden insallah en kisa surede iyilesir de kavusursunuz birbirinize

Dualarim sizinle❤❤❤
0 oy
(112 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun rabbimm acil şifalarr versin insallah yavruna tez vakitte kavusursun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde .SU. (4,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 272 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 221 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,923 cevap

34,824 kullanıcı

...