0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar bir ikidir paket hazırlayıp gönderiyorum biliyorsunuz. Bunun için de bana ulaşabilmeniz için instagrm hesabımı da hem profilinde yazıyor hemde postumda da belirtiyorum.

Neyse bazı tatlış annelerle özel hesabımda arkadaş olduk takipleşiyoruz.. 

Ama biri vardı takip isteği attı kabul ettim aradan iki gün geçti hiç yoktan yazmaya başladı ve direk cinsellik le ilgili birşeyler yazdı. Profilinde Foto yoktu.. Yani olmasına da gerek yok herkesin kendi tercihi. Bana yazdı ki 'biri var mı yanında, kimse okuyor mu seninle beraber' diye başladı konu..

Bende bakayım dedim sohbet nereye gidiyor.. Hemen cinselliğe gitti konu.. Şüphelendim.. Eşime gösterdim, bu erkek dedi.. Kadın ismiyle dolaşıyormuş nette.. 

Hemen engelledim haliyle.. 

Sizin de başınıza böyle şeyler geldi mi? Bayan ismiyle olupta erkek çıkan.. Çok kötü birşey ya..

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buradami var oyle biri canim
(79 puan) tarafından
Evet burdan bulmuş instada ekledi..
tarafından
Ayy korktum şuan ya resim filanda attik
-Reklam-
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Evet oldu ole bisiy ben direk engelledim korktum esimede solemedim sonra instayida sildim 

Bende baska turlu oldu oglumun resimine yorum yapti sonra ozelden yazdi cok tatli falan diye bende cevp verdim tesekkur ettim gulen smile falan atti suphelendim sonra bana kurtce biliyomusun dedi bende direk bastim engeli cunki anladim o an erkek bu diye profilide sabitti ne erkek ne kadin gibisinden 
(79 puan) tarafından
Yani güya bayan bayana takılıyoruz burda... Durup dururken başımıza bela alıyoruz. :((
(2,674 puan) tarafından
Ben burda defalarca yakaldim admine bildirdim hesaplar kapandi
0 oy
(586 puan) tarafından

Ay pislik herif yakaladığımız an linç edelim şerefsizi :angry:

(79 puan) tarafından
Linç etsek nolur kuzum.. Bana yapan herkese yapar..
(586 puan) tarafından
Aynen ama karşıma cikmamai öyle biri
0 oy
tarafından

Senin yaptigin iİyiliği kendine pay çıkarmış adi köpek burdaysa okuyodur belki bu mesajı senin ................:angry:

(79 puan) tarafından
Inşaallah okuyordur.. Millet kime nasıl asılacağını şaşırdı.. Güveniyoruz bayan bayana takılıyoruz ama yok yani..
tarafından
Bencede senin gibi birisine yapılmaz bu
0 oy
tarafından
Bana olmuştu burda özel mesajla yazmıştı biri sacma sapan şeyler
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bu sitede bence birsürü erkek var sürekli aktif..... biri resim atsada baksak derdinde gizlice yorum yapmadan...  eğer bu doğru değilse bende lila değilim net ☺☺☺☺ pislikler karı kılıklılar sapıklar
tarafından
Bende oyle düşünüyorum..
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Üye olup hatta üye olmayıp okuyanlar var burayı malesef erkekte vardır 
0 oy
(751 puan) tarafından
Benim sosyal medya hesabım yok ama eşim daha önce instagram kullanırken bir çoğunun erkek olduğunu kız hesabıyla başka kızlara yaklaştıklarınıbsöylemişti bunuda foto olmamasından yada İnternetten alının foto olduğunda anlıyorlarmış 
0 oy
tarafından
Bana bi kere fecte yazdı öyle biri arkadaşlığını kabul etim kız bana direk cinselik hakında soru sormayı başladı ozaman evli degildim  yok kocam sürekli ilişki istiyor her gün yapıyoruz falan sonra engelledim  terbiyesizi öyle sapiklar çok Allah belasını versin öyle insanları 
0 oy
(742 puan) tarafından
Yaaaaaa o zman ozel seyler atmayın kizlar
0 oy
(864 puan) tarafından
Ya dikkat et cnm allah iy etsin bu insanları 
0 oy
tarafından
Adi pislik. Bu sitede bencee bi ton erkek var ve biz anlamıyoruz kim bilir nelerine alet ediyolar şerfsz köpekler 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 616 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gurmeanne (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
0 oy
18 cevap 286 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (232 puan) tarafından soruldu