0 oy
652 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızlar 32 haftalık.gebeyim  böyle nefesim neyim daralıyor geçen ağlayarak acile gittim buhar falan verdiler korkuyorum artık akşam olunca nefesim daralıyor nefes alamıyorum benim gibi olan varmı kontrolume az kaldı inşallah soracam doktoruma da

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim belki psikolojiktir
(27 puan) tarafından
Bazen bende öyle mi acaba diyorum ama sanmıyorum ya baskı ediyor nesefim üstüne ustune
-Reklam-
0 oy
(16,168 puan) tarafından
Normaldir canım nefesinin daralması bebek büyüdü artık ciğerlerine baskı yapıyor aldigin nefes sana yetmez fazla fazla çekmek istersin ama çekemezsin 
(27 puan) tarafından
Evet öyle oluyor ya sanki böyle yarıda kesiliyorum
(16,168 puan) tarafından
Evet canım normaldir o
0 oy
(353 puan) tarafından
Ben de 32 haftalığım. Geçmiş olsun kuzucum. Umarım şifa bulursun... İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini... 
(27 puan) tarafından
Amin inşallah canım hepimiz kurtuluruz inşallah
0 oy
(679 puan) tarafından
33+5oldum aynı şekılde bende oylesım ozelıklede akşam olunca evın işinde şort ve atletle dolaşıyom darlanıyorum resmennn
(27 puan) tarafından
Bende o durumdayım maleseff
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bebeğin baya iri galiba
(27 puan) tarafından
Iki hafta kadar kilomuz ilerde allaha şükür ama baskı ediyor galiba
0 oy
(2 puan) tarafından
Ben de 31+5 im. Karın iyice şişiyor hareketler kısıtlanıyor, haliyle yürürken hareket ederken nefes darlığı oluyor bende de. Özellikle bu sıralar gece pek rahat uyuamıyorum ateş basıyor sanki, gece sürekli terliyorum bunalti basıyor. Hormonların etkisi haliyle . Bir de doğumu düşündükçe kendine sıkıntı yapıyorsan psikolojik de olabilir,inşallah ciddi bir durum yoktur korkma. Temiz hava al ac pencereyi, serin bi su ic. Doktoruna yine söyle bu durumu. 
(27 puan) tarafından
Ya aslında doğum hiç aklıma gelmiyor ama nedense bu aralar oluyor olan
0 oy
tarafından
Normal cnm aynsıs bana da olmuştu hamileyken son haftalarımdı nefes alamadım yatıyordum kalkyım aynı anda burnum kanamaya başladı doktora gittim bebek büyüdü artık baskı yapıyor normal nefes darlığı bu şekilde dedibana 
(27 puan) tarafından
Hayırlısıyla bir doguraydik  tek derdim buu
0 oy
(3,617 puan) tarafından
33+5 bi koltuk örtüsü duzeltsem nefes falan kalmio ama oturunca dinlenince gecio
(27 puan) tarafından
Benimde dinlenince geçiyor ama yarım saat bir saati buluyor
(2,110 puan) tarafından
6 olduk kiz ☺️☺️☺️
(3,617 puan) tarafından
Yok canm bnm sadece is yapınca oluo
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Tansiyon olabilirmi acaba
(27 puan) tarafından
En sonkinde  tansiyonum düşmüştü olabilir ya
(4,136 puan) tarafından
Simdi hatirladim canim bana demişlerdiki .. bebek yukari cikiyo ve cikdikca nefes darligi oluyo .. Allah yardimcin olsun canim kolay deyil
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 
(27 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Astımın var mı ki canm bende de dedgn şekil oluyordu hamileyken sık sık ama bnm astımdi
0 oy
(798 puan) tarafından
Cami ac cnm hava al. Banada oluyordu tekiz hava iyi geliyordu. Derin derin nefes al
0 oy
tarafından
Bebeğin çok mu yukarida ciğerlerine baskı yapıyordur yan uzan dinlen öyle olunca geçince de yürü bol bol pozisyon değiştirir 
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Aynısını  ben yaşadım canım nefes alamıyorum oksijen verdiler  rahatladim heryerim uyusuyor du ödem çok olunca oluyor diyorlar benim aşırı ödem olmuştu vücudum 
0 oy
(701 puan) tarafından
Bende kendimi tutamayıp akşam yemeğini çok kaçırdığım zaman sabaha kadar uyuyamazdim.nefes alamazdim :/ 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Sen yinede dikkat et cnm ne olr ne olmaz ya:( 
0 oy
tarafından
Acaab piskolojik mi canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy
19 cevap 875 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu

382,318 soru

11,446,811 cevap

35,021 kullanıcı

...