0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kizlar biliosunuz hergun yemek yapioruz artik bugun ne yapsam diye dusunmekten sıkıldım vallahi sizler bugun ne pisirceksiniz fikir verin bana ya napsam acaba bugn

8 Cevaplar

+1 oy
(96 puan) tarafından
Herkesin affına sığınarak yazıyorum tüm gecelerden özür dilerim kuru fasulye pilav cacık 
tarafından
neden ozur dileyerek cevap yazdigini anlayamadim
(96 puan) tarafından
Canı çeken olursa diye
tarafından
anladim canim
(340 puan) tarafından
Ahanda benim cekti :D
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından

canım ben kabak yemegi biber dolması sehriye corbası yapacam evinde ne oldugunu bilmedigim icin bişey diyemm 

0 oy
(164 puan) tarafından

Et sote pirinç pilavı ayran :)

0 oy
(44 puan) tarafından

Artık nefret etmeye başladım bu düşünceden 

tarafından
bende nefret ediyom valla hergun dusunmekten
(1,204 puan) tarafından
Tovbe tövbe... aparatif ve yiyebileceğiniz yemekleri bir yere yazın sıkıştiginizda  bakarsınız fikir olur.
0 oy
tarafından

Offf anam offfff neden bu sert var ya hergun hergun bıgun esler bı gun bız pısırsek olmuyo ya bıktım valla ☹️

tarafından
cok mantikli ama imkansiz gibi bisey
(1,204 puan) tarafından
Valla benim eşim bir hafta akşam ları evde oluyor  bir hafta olmuyor. O konuda kafam rahat ;))
0 oy
(351 puan) tarafından

Ben çoğunlukla eşime sorarım aksama ne yersin diye. O ne derse onu yaparım sende bu günlük dene 

tarafından
ben sordugum zaman sen bilirsin diyo
0 oy
(355 puan) tarafından

Su saat oldu bnde daha yapmadim. Ne yapcam bilmiom hicbisey de hosgelmiyor. Karar weremedim daha ne pisireceqim konusunda. Esimde yemk knusunda cok secici sewmedqi yemk olsa yemez. Bizm kulturde aksama bi cigkofte yapariz yanina salaya ayran tamm. Ama esim ille corba istior yanina ya makarna ya pilaw istio bide mutlaka sulu yemek. Kndi kulturumu ozledim wallaha 

tarafından
benimkide cok yemek seciyor bu yuzden isim daha zor sulu yemek cok sviyor hep o tarzdan seyler olsun istiyo
0 oy
(340 puan) tarafından

Eşim sebze falan yememesine ragmen ben hic zorlanmiyorum ya :-)

tarafından
bebimkide yemiyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
29 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
28 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ebru yilmaz (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 305 göst.
14 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 339 göst.
2 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Anacibabaci (1,465 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...