0 oy
1,407 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bilenler bilir annemle oldum olası aramız hiç iyi değildir bundan 2 ay öncesine kadar her gün arardım artık mesafe koydum aramıyorum o aklına gelirse arar hatta geçen gün aradı sen kendini ağırdan mı satıyosun falan dedi 

Bende hiç birşey demedim hamileyim zor geçiyor falan dedim 1 hafta önce aradı en son cumartesi günüydü 

Az öncede aradı açtım direk açar açmaz o azına ....yım dedi gülerek bende noldu hayırdır dedim oda bana dün babanın doğum günüydü tuğçe bana hatırlatır diyorsum dedi bende benim ke di derdim var aklıma ble gelmedi dedim gelseydi arardım falan dedim abimin kız arkadaşı var beraber yaşadığı o bugün pasta almış gelmiş o gelmeseydi aklıma bile gelmezdi falan dedi bende sen karısı olarak hatırlamıyorsan ben evladı olarak nasıl hatırayayım dedim sinirlendim işim var kutladıktan sonra ararız deyip kapattım moralimi çok bozuyor 

Ah millet kaynanadan görümceden ağlar ben annemden ağlıyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(335 puan) tarafından
Wuhuuu... Ama sen de cevabını iyi vermişsin. 
(335 puan) tarafından
Büyüdüğünü kabul edemiyor mu acaba? Ne biçim laflar tavırlar öyle yaa.
tarafından
Yok canım onla ilgisi yok annem bana karşı anne hiç olmadı kendimi bildim bileli böyle
(335 puan) tarafından
Demek ki annenin huyu bu. Sevme tarzı bu yani :)
tarafından
Öyle sevgi batsın yerin dibine
(335 puan) tarafından
Aaaa kırgın olduğun için öyle diyorsun. Ama o anne nihayetinde. Sevmez mi hiç.
-Reklam-
0 oy
(360 puan) tarafından
Yok bacım anne ya belki uslübü ters yada incitici olabilir ama sevgisinden şüphe etme ya nasıl olur 
tarafından
Hamilelikle alakası yokki bu 3. Hamileliğüm canım hamile gibi değilim kendimi bilen bir evladım ama annem beni hiç beğenmez herkesle kıyaslar
(360 puan) tarafından
Of canım ya bazı annelerin sevmesi de böyle iste bitanem ya inan ne diyeceğimi şaşırdım herkeste Bi dert
tarafından
Sevmiyor canım evladı olarak görmüyor beni ben ne yaparsam beni beğenmiyor
Beni doğurmak bile istememiş
(360 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun wp de durum yapmış gelinimizin süprizi diye ☺️☺️ nispeti de çok sever
0 oy
(253 puan) tarafından
Her ne olursa olsun o senin annen canm annen ñe derse desin kirilmaman lazm olabilir anenninde ağzından kaçmıştır nebilm tavrı sertir 
tarafından
Yok canım keşke o dediğin gibi olsa KEŞKEEEE
(253 puan) tarafından
Normalde de annen boyle birimiydi canm evlendikten sonrami boyle oldu sana tavrı
tarafından
Hep böyleydi heppp
0 oy
tarafından
Tövbe o nasıl küfürdü ....  destek olacağına köstek oluyor. Doğurmakla ana olunmuyor.   Insaf lazım merhamet lazım vicdan lazım!!! 
tarafından
Üvey anne bile demez demi bunu :(
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Çok özür dilerim ama doğduğu günü de koynuna giren bilsin bi zahmet. 
(2,891 puan) tarafından
Yavrum bunu yaşaMayan anlayamaz. Sadece ebeveynlerinden biri zalim olan anlayabilir şuan seni. Ben babamin bana yaptıklarını arkadaşlarıma anlatıyorum babamı öldürmek istiyorlar. Senin annenle eşdeğer gibi hissettim. Son beş yıldır adam yerine koymuyorum aşırı rahatm sende öyle yap en azından doğum yapana kadar yap bunu
tarafından
Bi anne heleki tek kız evladına giydiğin o gelinlik kefenin olsun der mi benim annem dedi kanser hastası oldu benden bildi
İki doğum yaptım evladım deyip gelip analık yapmadı çok zoruma gidiyor canımı çok yakıyor anam değil sanki düşmanım ya
(2,891 puan) tarafından
Şöyle düşün. O normal değil hasta olduğunu kabul etmeyen bir ruh hastası. Normal insan bunları evladına yapmaz demek ki normal değil hasta yani. Inan anlattıkların hiç yabancı değil.
tarafından
İnsan kabullenemiyor canımı çok ama çok acıtıyor
En güzeli aramıyorum sormuyorum oh diyorum eşim ailemi sever arasana falan dedi he deyip geçiştirdim :(
(2,891 puan) tarafından
Kaç yaşındasn canım? Zaman herseyi kabul ettiriyor valla bundan eminim
0 oy
(434 puan) tarafından
Normal anne kiz iliskisi gibi geldi bana kuzum biraz alıngansin galiba. Ama gun gelir  herkes gider anan baban kalir yaninda ne olursa olsun onlar vardir canim bunu unutma :)
tarafından
Canım annem bana giydiğin gelinlik kedenin olsun diyen bir anne ona rağmen anne diyorum alınganlık mı sence bu
(434 puan) tarafından
Neden oyle birsey dedi anlayamadim canim acaba ayrilik görme  esinle omur  boyu yasa anlaminda olabilir mi
tarafından
Yok canım annem oldum olsası böyle ki :( iyi niyetli değil
(434 puan) tarafından
Anladim canim fazla  gorusme en iyisi uzulecegine biraz mesafe koy
0 oy
(142 puan) tarafından
Kız kadın şaka yapmış benim babannem de der hep senin ben anayın babauin bi başlar sıçmaya gülmekten ben altıma yaparım artık:))) ama doğum günü konusunda iyi demişsin hatırlatıcı veya planlayıcı değilsin sonuçta 
tarafından
Kötülemek değil zaten de sadece içimi dökmek istedim evet oda benim sınavım imtihanım Yine de doğurup büyütmüş
(142 puan) tarafından
Yok kuzum burda kimse laf edemez etmez zaten cevrendekilere demiştim
tarafından
Çevremdekiler bilmez kimseye anlatmam ama gözle görüyorlar ama çaktırmıyorlar
Görümcemle araları iyidir aynı yaşıtlar ☺️
Görümcemle konuşmuşlar gecen cuma görümcem kızının doğumuna gelcen demi yanlız bırakma gerçi ben kuzuma her türlü bakarım ama yinede annesinin yerini tutamam demiş annem de o gün geksin de bakarız demiş
Görümcemde sen benim 3. Kızımsın ben sana bakarım hiç kafanı takma ben annenim senin dedi
(142 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum gorumcenden neler var neler millet anlatıyor da aklım almıyor böyle görümce görünce kalbim çıkacak sanıyorum gerçek mi diye düşünüyorum bende 2 tane var küçükler benden ama yine de kimse ailemi tutmuyor :(
tarafından
Valla benim görümcem kauınvaldem melek gibi insanlar Allah razı olsun onlardan
0 oy
(798 puan) tarafından
Bisey dememiski okadar cnm azcik laf sokmus ucundan okadar.:)
tarafından
Bende cevabımı versim işte :(
0 oy
(2,837 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jbjllnjlnbjbj
tarafından
Canım bende ikinci evliliğümi yaptım ben gözümden sakınıyorum beni bırda tanıyorlar az çok nasıl bir insan olduğumu biliyorlar
Benim de eşimin kızı ve oğlu var bende üvey bir anneyim ama ben hiç onları evladımdan hiç ama hiç ayırmadım ayırmam da onlarda benim nasıl bi insan olduğumu biliyor ama benim annem bana öz amaaa üvey gibi davranıyor var uiya üvey kötü anneler hah işte öyle
(2,837 puan) tarafından
Işte dediğim gibi annelik vicdan işi
0 oy
tarafından

:(ah kuzum ah ne yapicaz bu annelerj biz sikma canını hic insallah duzelir dicem ama 

tarafından
kiz bende oyle oldum :)) en son bi acrim agzimj ne dediyse dedim once kendine bak sen yap sonrs bana de dedim :)) aradan yillar geçti babam kalkmis bana diuo yuzun mu yok konuşmaya:)))
tarafından
Nispet de yapar ☺️ gelinimizin süprizi diye
tarafından
he bak o ayrıntıyı da kaçırmadım:))
tarafından
Ağlamak yerine gülmeyi tercih ettim
Eşim geldi senin suratın niye asık diye anlattım
Aşkım bazen bişeyi herzaman sen yaparsın ama bir gün yapmazsın insanlar onu sanki senin gmrevinmiş sanar ama yapmayıncada bu duruma gelir dedi
Umursama gül geç annen o senin dedi
tarafından
sende gul gec kuzum kendini yıpratma mesafeni de koru onlsr uzerimizde hakki var diye herseyi soylemeye de hakki varmis.sanıyorlar bosver konussun rshatlasin sen duyma hic

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 263 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 521 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 270 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 854 göst.