0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar bugün kızımı sağlık ocağına götürdüm merdiven çıkmamız gerekti bebek arabasıylaydım bende merdivenden inen bir bayana bana yardım edermisin dedim oda dedi ki kol liflerim yırtık tek elle kaldıramam dedi yukarıdaki bir adama dedi ki bayana yardım edermisin adamda eliyle yakasını silker gibi işaret yaptı bayanda bide erkek olucak sın bir arabaya yardım edemiyorsun dedi adam bişey demedi sonra başka birine rica etti benim için biz çıkmadan gidemedi Allah razı olsun bende ederdim ama yardımcı olmak istedi galiba neyse eşime anlattım bana seni suriyeli sanmıştır dedi güldü çok zoruma gitti bende dedim ki her ferace giyen suriyeli mi oluyor ben kapalıyım ferace giyiyorum bide eşarp takınıyorum bana böyle diyor Allah herkesi ıslah etsin gerçekten bu dünyanın öbür dünyası da var :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ortalıkta da erkeğim diye geçinir. Bacısı olsa yapar mıydı oyle. Bende çarşaflı peçeliyim. Çarşafa tüküren bile oldu pekte şaşırmıyorum artık bu tür şeylere.
(7,791 puan) tarafından
Caraafa derken senin giydigin carsafa mi
Yuh yaa
tarafından
İrem tercümanımsın bacım ❤️☺️
tarafından
Evet. Çarşafa...

Optüm nazlım.
(7,791 puan) tarafından
İnsanlari anlayamiyorum cidden kapalı degilim, kapakiya tada aciga da karismam ama sort giyen birinin bacagina tukursen viral olur carsafa tukuruncd serbest keşke insanlar once birbirlerine her hali ile saygı duysa.
tarafından
Rahmanın kulu nolur otükürenin ağzını yüzünü kırdım de doğduğuna pişman ettim de ki içim rahatlasın en azından sözlerimle gömdüm de onada razıyım
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Bence kocan yanlış bişey dememiş sen yanlış anlamıssın lafında bişey yokki 
(774 puan) tarafından
Ben kocama değil bugün ki gördüğüm muameleye üzüldüm kocam sadece varsayım da bulundu
(394 puan) tarafından
He anladım canım. Kafana takma boş insanlar için o adamıda allah nasıl biliyosa öyle yapsın sana yardım etmediği için
(774 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Senin kocan mi seni asaalamaya ya çalıştı itin gitune niye sikmadjn onu 
(774 puan) tarafından
Yok canım adamın biri kapalıyım diye yaka silkiyor çok morelim bozuldu
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Bende siyah ferace siyah baş örtüsü takıyorum ablam hep Suriyeli diye dalga geçiyor bir keresinde pttye gittim aadam bana form verdi burayı doldur dedi okuma yazman varmı dedi abi dedim ben iki üniversite bitirdim beni hep Suriyeli sanıyorlar alistim artik
(774 puan) tarafından
Ne diyim canım demek ki tek ben böyle değilmişim
(3,595 puan) tarafından
Suriyeli olunca noluyo onu anlamıyorum neden assagiliyolar
(774 puan) tarafından
Bende anlamıyorum o kadınların kime ne zararı var ki giyiyorsa da inancından giyiyor herkes feracesini
(3,595 puan) tarafından
Modern kapalılık değil ya ondan susluman olmadıkları için
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Suriyeliler konusmasindan belli oluyo cnm sanmam oyle oldugunu islerine gelmemistir..
(774 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm aynı durum bizde de var sağlık ocağına girmek için 20 den fazla belkide merdiven var alt giriş te çay tost yapan bi abi var Allah razı olsun bacım arabayı buraya koy ben burdayım bi daha çıkarma çocukla dedi bende artık öyle yapıyorum 
0 oy
tarafından
Aaa ne saçmalık eşin ağzından çıkanı kulağı duymuyor herhalde.. 
0 oy
(4,584 puan) tarafından

Beni de Suriyeli sanıyorlar nedense. Konuşunca daha da beter, yurtdışından geldiğim için biraz aksan var haliyle. Azarlayıp duran çocuk doktoru bile bana Suriyeli misin diye sormuştu. :ermm:Ha bu arada bu yardım etmemek için de sebep değil tabii. 

Kızın kaç yaşında bilmiyorum ama benimki küçük olduğu için kanguru kullanıyorum daha pratik oluyor. 

0 oy
tarafından
Eşinin dediği ağır bir laf değilde 

Buna kaç defa şahit oldum hastanede vs kıyafetine göre muamele yapıyorlar resmen az salaş git yüzüne bakan yok şık giyim hanımlar havada uçuyor 
0 oy
tarafından
Eşin sen üzülme diye şaka yapmıştır. Evet belki de öyle sandılar ama artık bencillikten egoistlikten ayrimcılıktan her şeyin kolayına kaçmaktan değil Allah rızasını gözetmeyi insanlıktan çıktık. Ben çok sinirleniyorum böyle şeylere ya. İnsanlar beğenmediği her şeye çamur atmaktan bir hal oldular. Benim de ferace ve uzun esarbimdan dolayı türbe gibisin diyenler var hala ama umurumda değil!

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 1,416 göst.
10 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 500 göst.
0 oy
0 cevap 278 göst.
0 oy
3 cevap 272 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu

379,364 soru