0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar çoğunuz biliyordur gebe kaldığın günden beri hastane evim gibi oldu risk nedeninden ve tam 9 günüm kaldi doktorum çarşamba günü çağırdı doğum sancılarımı beklemicek  bebeğim şekerden dolayı kilo almış suni şancı denicez dedi doğumumu yapacakmış olmasa sezaryen dedi her iki aciyida cekmek istemiyom acaba direk sezaryenmi olsam cok korkuyom valla

10 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kızıma 3.900 dediler 4.500 kg doğdu. Ultrason yanıltabiliyor. Hiç risk alma. Direk sezeryan ol çünkü bebek omuzlardan geçmeyebilir normal yapacam diye bebeğinin hayatini riske atma bence. Bende de şeker vardı sezeryan doğum yaptım 
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bunu doktorunla konuşmalısın bence. Zorlanacaksan sonunda iki acıyı da çekmektense sezeryan ol
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Kaç kg bebeğin bide ilk çocuksa okdr sancı  çekip sezeryan olcksan drek sezeryn yap
(253 puan) tarafından
4 .100 gram daha once 7 aylık ölü doğum yaptim
(1,455 puan) tarafından
Drek sezeryn iste cnm
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Bu kadar ağrı çekeceksen Sezeyan yap canım 
0 oy
tarafından
Kac kılo bebgin canım bnkide kilodan erken geldi Bi hafta ama çok zor bir doğumu  5 kere çatala çıktım gelmedi  en son bida deneylm olmasa sezaryan dedi dokdor  6 catlda geldi oğlum 3 gün etkisinden çıkmadım 
0 oy
tarafından
Bana doktorum demişti ki suniyi önermiyorum ben 3 4 cm açılma olmadıkça demişti çünkü hasta boşu boşuna o sancıyı çekip sonunda sezeryana alınıyor dedi. Senin açılman felan var mı canım? Bide genelde 4 kg ve üzeri çocukları direk sezeryana alıyorlar ama 
0 oy
tarafından
Bence bunu doktorunla.konus 
0 oy
tarafından

Sezeryan ol gitsin , 

İki acıyı birden yaşamak biraz zor 

0 oy
tarafından
Direk sezeryan ol canım açılman yoksa suni verecek belki açılma olmayacak boşuna suni sancı çekmiş olacaksın 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 375 göst.
30 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 392 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 397 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,285 cevap

34,839 kullanıcı

...