0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızlar eviniz hergün temiz derli toplumudur yani ben hergün ev süpürüyorum topluyorum vs ama ev toplanmiyo sanki hiç mutlaka 1 oda dağınık kalir 2 tane küçük kızım var saolsunlar onların da katkısı çok

14 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Çocuklu ev derli toplu olmaz ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Çocuklu ev dağınık olmasa sorun bence :))) 
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Her gğn süpürmem 3-4 günde bi makine açarım. Onun dışında oldukça toparlamaya çalışırım. 
0 oy
tarafından

Evinin daginik olmasi : orda yasayan yasayan birileri var arastiran kesfeden merak eden bi cocuklar var yuruyup kosup kosup oynayabiliyorlar sicak bi aile ortami var demektir. 

Yaklasik 900 hafta sonra kimi universiteye kimi evlenip gidecek baska yere. Evlerimiz tertemiz ve toplu duzenli olacak ancak bu gunlerimizi ozleyecegiz :'( keyfini cikar<3

0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ben iki günde bir süpürüyorum genelde oturma odamda zümranin oyuncaklari oluyor
0 oy
(9,122 puan) tarafından
Derli toplu olur dağınık olunca uyuyamam ben, gece bile olsa toplayp yatıyorum :) ama kızm daha kuçuk 5 aylık, buyuyince evin hali ne olur blmem :D valla hergun supurmuyorum. Haftada 1 dip koşe komple giriyorum. Onun haric8nde misafir vs gelcekse bi ustten supurge tutarm. Çnku hergun supursem de batiyor bi şekilde supurmesem de :/
0 oy
tarafından
her zaman itina ile daginiktir :) 
0 oy
tarafından

Valla toplu her zaman ben daginiklik sevmiyorum takintim var :(

0 oy
tarafından
Benim bebeğim daha 6.5 aylık ondan şimdilik düzenli ama ileride hiç düzenli olacağını düşünmüyorum. 
0 oy
(149 puan) tarafından
Benm çocugum yok henuz evleri temizlerim mis gibi yaparm akşama yine daglr :) yani kaçişi yok
0 oy
(353 puan) tarafından
Çocuklu ev ister istemez dağınık oluyor. Çok takma kafanaaaa... :) 
0 oy
(2,743 puan) tarafından

Bu aynı ben iki küçük kızımın ellerinde temzlk düzen yemek derken feleğim şaştı taaaaa ki geçen eşimlerin akrabasinin düğününe gittim orda millet kaynanama gelip bu gelinize ne olmuş böyle bu kadar  zayiflams çökmüş hastaligimi vvar demeleri tokat gibi geldi sifatima elimi çektim eskisi gbi yapmym kendime bakiyorm ama içime de sinmiyo:'(

0 oy
tarafından
Ben her gün topluyorum süpürüyorum akşama yine aynı oluyor bu arada çocuk yok
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Yok kuzum toplanmıo illa bi yer patlak verio

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 296 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde masalım0435 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 142 göst.