0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından
Eşim bu 2.gün vardiyasini değiştirdi.gunduz bizim evin inşaatıyla uğraşıyo 4de ise gidiyo 12 de falan geliyo son zamanlarda çok yıprandı zayıfladı.o yoğunlukta bile nazımı niyazımi cekiyo sağolsun) kaynanamda kalıyoruz inşaat başladığından beri arada evimize gidiyoruz zaten yeme içme bir bari havada soğuk kalalım dedik.neyse bu 2.gün eşim yok kendimi o yokken çok kötü ve yanliz hissediyorum .icimden aglamak geliyo 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her gittiginde agliyorum ben :( 
(902 puan) tarafından
Yanlız değilmişim. ALLAH başımızdan eksik etmesin ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet. Evleneli 4 sene oldu ama bir turlu alisamadim aksam hava karardiginda yanimda gormek bile icimi rahatlatiyo. Biraz gec kalsa icim icimi yiyo
(902 puan) tarafından
Rabbim korusun eşlerimizi ..Eşim işteyken arayınca çocuk gibi seviniyorum telefona koşuyorum hemen
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Bı annemlsre gittiğimde bı hafta 10 gün kaldığımda özlüyorum onun haricinde full yanımda :)

Hamileysen duygusallastigin için oluyordur öyle 

(902 puan) tarafından
Oncedende duygusaldim şimdi hamileyim 2kat fazlalaştı duygusallığım.
Ay iyi dayaniyosun biz annemlerle yakınız yürüme mesafesi gitsem eşim yoksa hemen özlüyorum 1 kaç gün kalcam diye gidiyorum akşamına eşim ariyo özledim bende özlüyorum sabah kapıda almaya geliyo :D biz hiç dayanamıyoruz
(3,446 puan) tarafından
Kaç aylık evlisiniz:ad
(902 puan) tarafından
1.5 yıl oldu .ha bide biz görücü usulü evlendik ilk görüşten beri sanki eşimi yıllardır tanıyorum sanki hep onu beklemişim gibiydi kader işte:)
(3,446 puan) tarafından
Zamanla ilişki boyutu değişiyor canım rabbim bozmasın agzinizin tadini
(902 puan) tarafından
Amin cümlemizin ❤
Böyle sevgimde fazla ama kavga edince sinirimde fazla oluyo boğasım geliyo :D
0 oy
(9,264 puan) tarafından
Valla hamileyken gece vardiyası yeni başlamştı bizim. Ilk gttiği gunler sarılp ağlıyordum :((
(902 puan) tarafından
Vala ilk ogrendigimizden beri erkek doguyo içimize benimde esiminde .simdilerdede kız olsun istiyorum tabi önce sağlıklı olsunda bakalım:)
(9,264 puan) tarafından
Aynen cnm oncelik sağlıklı olması ❤ benim de hep erkek doğmuştu içime kzım oldu ☺❣
(902 puan) tarafından
Bebisler hep kandirio bizi ;D bakalım ptsi kontrolümüz var inşallah öğreniriz  cinsiyeti .19 haftalık olduk bugün ❤❤
(9,264 puan) tarafından
Oğrenirsinz inşallah cnm, gosterirse :))
(902 puan) tarafından
Insalalh naz yapmaz gösterir:))
0 oy
tarafından

Allah başımızdan eksik etmesin onları. Bazen diyorum ben onun yerinde olsam beni çekemezdim diye ;)

(902 puan) tarafından
Aminn aminn.valla al bendende o kadar :D
0 oy
(413 puan) tarafından
Benim eşim asker ewlendik gitti 8 ay boyunca tek başıma kaldım 8 ay ağladım sızladım anlıyorum seni sanki kimsem yok gibi hissediyordum haal öyle Bi gün ewde Bi gün işte ama buna da şükür yapacak bişey yok kuzum 
(902 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun eşlerimizi de bize bağışlasın eş çok başka biseymiş ya .ben bekarken ablam bize kalmaya gelirdi dayanamaz 2 3 gün sonra evine giderdi eniştem yanlız kaliyo ise de gidiyo die bende kızardım ama şimdi onu çok iyi anlıyorum.ben babamlara oturmaya bile gitsem hemen sıkılıyorum eşimle evimde olmak istiyorum
(413 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim canım izine gidiyoruz birkaç gün babamlarsa kalıyorum ben ama içim içimi yiyor yanında olmak istiyorum herşey oldular bize geçrekten
(902 puan) tarafından
Allah ayırmasın 2cihandada inşallah ❤
0 oy
tarafından
Bazen bendede oluyor ama çok nadir :D
(902 puan) tarafından
Bende hep öyle ya .çok duygusallık iyi değil:(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy