0 oy
1,163 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim bana aşık oldu ilk bakışta aşık olmuş Hastanede Görmüştü Beni 

Ya Siz Hanımlar eşiniz mi aşık oldu siz mi  ??<3

54 Cevaplar

+1 oy
(217 puan) tarafından

Tabikide esim ilk bakisda asik olmus :)kardeşimin düğününe gelmisdi biz tarafda oturmusdu annemin arkadasinin olu ilk dafa görüyordum kocami :angry:ben buna ne simarik cocuk kendini beyenmis gibi kalbimede dusunurken :Dkocamda bana aşk  bakislariyla bakiyormus <3ama ben anlamamisdim ;)

(4,760 puan) tarafından
Maşallah kuzum rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah bozmasın sizinde bizimde canım benim ❤️ ❤️
(217 puan) tarafından
Amin canm benim amin cumlemizin ❤❤❤
(4,760 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşim beni uzaktan seviyordu bnde arkadaşiyla çıkıyordum sonra ayrıldık eşim bana faceden yazmıştı bni sevdiğini dile getirdi bnde aşık olmustum❤️❤️❤️❤️
(4,760 puan) tarafından
Ooo çok zor bir şey yaşamış eşin ama sonunda almış seni maşallah rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah bozmasın canım benim
tarafından
Amin canım cumlemizin
(4,760 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn
0 oy
tarafından

İlk ben aşık oldum :P:D

tarafından
Güzel canım ❤
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Ilk eşim  bana ;)

0 oy
(881 puan) tarafından
Ben aşık oldum ❣❣❣ Ben yürüdüm yani kocama :D
(78 puan) tarafından
Hic gocunmam wjsheh :D
(881 puan) tarafından
Yaniii :D :D :D
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Aynı anda olduk biz :D<3

0 oy
tarafından

Bende bilmiyorum kim önce oldu hele bi bekle eşme söyleyeyim :angel:

tarafından
Şöyle bakalım canım
0 oy
tarafından
biz kaçarak evlendik nette 3ay knstk ayrlmdi binden bir türlü snra buluştuk iki mi ucmu ne günü kaçtık hyttmda çok delilik yaptım ama bu en büyüğü oldu:) o bana aşıktı BN ise ona aşık olmaya clstm sevgmn bitmemesi için cabaldm hep şükür ki btmedi ve ben onu herkzdn ailesinden bile daha fazla seviorm
0 oy
(661 puan) tarafından
Önce o bana ask olmus , bana bakmaz bu kiz demis , hep gordukce ici giderms , bir sene sonra flan da calstigi yerde kiz bana ille seni biriyle tamstrcam flan  baya takmisti esimede ayni seyi soylems kiz esm benim oldgmu bilmiyorms kiz beni gosternce tmm demis esim ama bn istemedm  sonrasinda  bi gorusum olmazsa israr etme dedim gorustuk o ilk goruste hareketleri flan  , birde ruyamda evlendigim adam  vardi birkackez gormustum ruyamda , tanimiyordum da kendisini hic  bir baktim ruyamdaki adam  oyle etkilendm sonra bir asik oldm hergun birkez daha ask oluyorm birtaneck kocam kizsamda kussemde o benim herbirseymmm 
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Eşim bana aşık oldu <3

0 oy
(327 puan) tarafından
Bi dügünde görmüş beni aşık olmuş uzaktan akraba zaten görümcem anlatiyo bazen gülüyorum illada onu alcaz yoksa evlenmem diye falan çok seviyorum eşimi allah başımdan eksik etmesin 
0 oy
tarafından
biz arkadas sayesinde tanistikk arkadsim ilk beni esime gostermisss esim begenmiss beni . :)
0 oy
(2,865 puan) tarafından

Eşim  :angel:  Saolsun 1 sene koştu peşimden :D baya zorladım onu sonra kabul ettim zaten sevgili hiç kalmadık hemen nişan düğün yaptı akıllı adam :D

0 oy
tarafından
Biz çocukluk aşkıyız. İkimizde birbirimize aşık olduk. ❣
0 oy
(4,760 puan) tarafından
Eşim ilk görüşte aşık olmuş bana bir hafta içinde evlenme teklifi etti canım çok şükür maşallah 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Eşim bana aşık oldu mahallede  görmüş beni benim bir erkek arkadasim vardı kankam Beraber yan yana varmış Bana bakmış benim arkamda konuşmuşlar benim kankam da o kız benim kankam konuşmak kadar demiş Şimdi ne yani numarası var mı sende o da evet Neden ki bana versene demiş Tabii Kankamla vermiş Eşim beni aradı ben sen kimsin diye bağır çağır eşime küfür ettim durmadı tekrardan aradı üç 4 defa üst üste küfür ettim beyefendi küfür ve doymadı sonra da Mahallede düğün vardı kuzenimin o da gelmiş Ben sokağa girdim eve doğru geliyordum baktım arkamdan geldi elimi tuttu çevirdi kendine Bende bir tane yumruk karnına attım sen ne yaptığını sanıyorsun dedim Oda sen benim eşim olacaksın ben de saçmalama daha sevgili bile değiliz dedim oluruz dedi üç dört gün koştu peşimden aradı en sonunda ben de tamam dedim ve bizim de Hikayemiz böyle
0 oy
(645 puan) tarafından

Bana aşık olmuş ama benden korktuğu için söylememiş 3sene beklemiş en sonunda ne olacaksa olsun diyip söyledi şimdi bebek emziriyorum:D

0 oy
(2,332 puan) tarafından

İlk önce ben eşimi facebookta gördüm sevdim aşık oldum konuşmaya başladık eşim de zamanla sevdi aşık oldu :)

0 oy
(6,820 puan) tarafından
Benimde eşim.bana aşık olmuştu ben zamanla olmuştum 6 sonra falan hala da der sen beni sevmiyodun  diye
0 oy
tarafından

Eşim bana aşık oldu başta şimdi ikimiz de birbirimize aşığız <3

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 556 göst.
+1 oy
25 cevap 933 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ☀️❣gülperim☀️❣ (6,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 375 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Pufidikbebek (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 577 göst.
9 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...