0 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Soru yukarda 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından

Vallahi bence eşim bana aşık oldu hemde görür görmez ben etkilenmiştim ama zamanla aşık oldum:D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim bana aşık olmus
tarafından
Ne güzel daim olsun
0 oy
(924 puan) tarafından

İlk eşim başlarda benden büyük diye istememiştim 6 senemiz doldu çok şükür evleneli 7 ay oldu :angel:

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Cnm görücü usulü evlendik ama o bni ilk görmüş çok beğenmiş öyle söyledi sonra yani o bana ❤️
0 oy
tarafından
Ben oldum galiba ama hic belli etmedim sonradan kaderde varmis demekki kendi geldi teklif etti tabi ben şaşkınım beklemiodum cunku imkansz bana bakmaz die platonik takiliodum :-D
tarafından
Kader kısmet kız
tarafından
Doğru kuzum ama o bnden once kac tane sev. Oldu sayisi belli değil bnm o ilk ve son oldu
0 oy
tarafından

Eşim bana geberircesine aşık oldu sonra da ben ona yuvarlanıp gidiyoz işde :) 

0 oy
(5,913 puan) tarafından

Esim bna guya cikmaya basladik adama ben seni sevmiorum ama hoslaniorum diodum haha snra bir sevdim 10yildir bitmedi o sevgim :angel:

0 oy
(5,269 puan) tarafından
Çok hoşlandım beğendm eşimde çok çok beğendi hoşlandı ama karşılıklı 
0 oy
(206 puan) tarafından
İş için mülakata gitmiştim. Koridorda nerdeyse 60 kişi var. O kadar kalabalıkta bana bakışını fark etmiştim, ama önceliğim aşk olmadığı için hiç oralı olmadım. Sonuçlar açıklandı işe alınmıştım. Başladığım gün kapıdan içeri girerken karşımda duruyordu. 

Sonuç: 5 yıllık evli, 2 çocukluyuz :)
(673 puan) tarafından
Torpil mi yapti size :)
0 oy
(233 puan) tarafından
Bizimki görücü usulü ama kapıdan girer girmez aşık olmuş bende hareketlerinden anlamıştım zaten eli ayağına dolaşıyodu :D sonra bende yavaş yavaş sevmeye başladım ve 5 senedir ne kadar kavga etsek anlaşamasakta bazen ne eksik ne fazla hala aşığım işten gelene kadar akşamı zor ediyorum valla ne yalan söyliyim :)) 
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Aynı anda, ilk görüşte :silly:

0 oy
(760 puan) tarafından
Eşim sevmişdi hala diyor sen bana neler çektirdin diye bende üzlüyüom açıkcası :D
0 oy
tarafından

Eşim bana :D çok koştu peşimden bissürü küfür yedi ama inatmis aldi sonunda 

0 oy
(258 puan) tarafından
İlk ben esima aşık oldum :) bana ilk bulusmamizda benden seni sevmemi beklmee kötü şeyler yaşadım dedi eğer kabul ediyorsan bu şekilde devam edelim dedi bende peki dedim ve üstünden 2 ay geçti eşim itiraf etti ben seni çok seviyorum sen beni çok değiştirdin diye 
0 oy
(10,750 puan) tarafından
Eşimle arkadas oldugumuzu sanıyordum ben ta ki evlenme teklif edene kadar=) arkadasım dan teklif aldıgıma mı şaşırayım neye şaşırayım bilemedim. O yuzden once eşim sanırım =D
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben aşık oldum hatta ben teklif ettim eşim reddetti beni 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ben oldumm ya oda beni beğenmis de aşk demwdi sonradan evlenince asik oldm dedi seni taniyinca .ben soguk duran biriyim tanimadigim insanlara kardi o yuzden evlenince acildim oda asik oldu öyle dedi 
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben eşime  asik oldum  ve onunla tanismak icin cok ugrastim tanistik,o beni görünce  istemedi ona gore fazla guzelmisim ciddi olmadığımı onunla eglenecegimi düşünmüş kiyamadigim : ) 
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Ben, ilk gördüğümde yakın arkadaşıma dedim bu benim olcak :D

tarafından
Oooo çok iyi
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Eşim aşık oldu ilk cümlesi seni istemeye gelcem oldu o an gıcık oldum baya koştu pesimden ama yakaladı beni sonunda:))
tarafından
Ne güzel mutlu sonnnn

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 927 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ☀️❣gülperim☀️❣ (6,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 888 göst.
+1 oy
117 cevap 1,960 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 226 göst.

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,710 kullanıcı

...