0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (285 puan) tarafından
2 bvuk aykık

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burnu tıkalıdır buyuk ihtimal
(285 puan) tarafından
Sürekli tıkalı evet acsamda tıkanıyor hmn
tarafından
Okyanus suyu damlatiyo musun kuzum
(285 puan) tarafından
Damla var burun için onu damltyom
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Gripse balgam geliyordur biz bile zorlanırıx o an yutkunmaya da nefes almaya da 
(285 puan) tarafından
Grip değil şükür
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Canım bak bebekler bazen kendilerini anne karnında sanıp nefes almayı unutuyorlarmış bu yüzden ani bebek ölümleri gerçekleşiyor  sadece ilk 20 saniyede müdahaleyle kurtulabiliyorlar.

Ama senin bebeğin 2 aylık olmuş 
2 aylık olan bebeklerde bu dediğim geçerli mi bilmiyorum ama bunu doktoruna söylesen o en güzel şekilde seni yönlendirir. 
0 oy
tarafından
Ayy cok dikkatli ol cnm. Ben cok korkarim boyle şeylerden.Insallah onemli bisey yoktur. Burnunu surekli aç. Tikamasina izin verme. Hırıltı falan farkediyor musun
0 oy
(74 puan) tarafından
Aynı şey mi bilmiyorum ama , bebeğimin ilk doğduğu dönemlerde gürültülü yutkunma sesleri , çırpınma , nefes alamama gibi şikayetlerle gittim doktora. Sanki ağzına yutmakta zorlandığı bir şey geliyormuş gibiydi. Doktor geniz akıntısı olabilir  burnuda tıkalı olduğu için sorun yaşıyor demişti. İki ay korkudan gözümü bir saniye ayırmadım. 
0 oy
tarafından
Benim kızım 8 aylık hala öyle. 3 aylıkken ölümden dondu resmen süt içerken tıkandı nefes alamadı eli ayağı boşaldı resmen. Kollarımda can veriyordu allahtan ki kayınpederin bizdeydi ve kalpazan yaptı yavrum döndü.  O gün bu gündür hala unutamadım. Hastaneye götürdük yastığını yüksek tut ve devamlı yan yatır dedi bana dr. Öyle yap kuzum sende allah muhafaza kötü birşey olmasin
(285 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canm Allah razı olsun
(285 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım.  Yasayan bilir anlar gerçekten. Seni korkunu çok çok iyi anlayabiliyorum
(285 puan) tarafından
Aynn öyle çok korkuyorum :(((
0 oy
tarafından
Uyumadan önce damla sık aspiratörle temizle anca öyle rahat uyur sık sık damlasini da kullan cok faydalı canm
(285 puan) tarafından
Aynen çok doluyor burnu
0 oy
(96 puan) tarafından
Valla benim kızda ben sıkıntı yaşadım böyle kaç ay boyunca hatta yemek borusu gelişmemiştı süt burnundan geri akıyordu banyoda nefesi kesiliyodu morariyodu uyurken çocuk bildiğin hıghh hıgghh diyodu ölecek gibi nefes alamiyodu sonra düzelir dedi doktor düzeldi valla yüzüne ufluyodum topluyodu bi
(285 puan) tarafından
İnş bzmkinde düzelir Allah bagslasn
(96 puan) tarafından
İnşallah canım hepimizin evlatlarını bağışlasın bizlere

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,214 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Rtyww (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 371 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...