0 oy
367 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,001 puan) tarafından

Ya hemen almak istiyorummmm

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bende kafa yemiştim hamilikde ama bunu alsam elimden inmez Di güzel icat ahahahahah 
(1,001 puan) tarafından
Ya ayn bende boyleyim ya bu gun doktora gittim doktor sekerin cok bebek 1hafta onde gidiyo dedi bu kalp atisi dinleme cikazinin eski olaninsan vardi onda 15 haftamdayim dinledi yok daha kucuk duyulmuyo dedi ve cok tedirginim oysaki 12 hafta ulturasonda hersey normal saglikli demisdi ladytimer die bu uygulama var orda kizlara sordu korkma bazen duyulmuyo kucuk oldugu icin dediler bu cihaz bende olsa sabahtan aksama ugeasirim ya islerim bebisi hele o akilli telefondaki ulturason))
(12,777 puan) tarafından
Küçük old için duyulmaz ama düşünme Boyle meyve tüketim azalt ekmek pirinç vs Rabbım dua et tek
(1,001 puan) tarafından
Hep ediyorum canim rabbim onu sag salim bana bagislasinsa baskada bise istemem
-Reklam-
0 oy
(360 puan) tarafından
Ne kadar cnm acaba cok guzelmis ya evde her dk gorururz valla super
(360 puan) tarafından
Aynen cnm alma bırak kalsın o zman hastanede kontrollerde goruyoruz zaten bisey olmaz bi dahaki hamileligime alirsin ins
(1,001 puan) tarafından
Ben bi eczaneldede arasdiririm ama kiz ))) napayim ya esimi biktirdim resmen kulagini koy dinle bak kipirdiyomu kalbi nasi atiyo bazende sen nasil babasinya benim kafam karnima yetosse hep dinlerim diye soyleniyom kafayi yiyicem ya jsjsjsja
(360 puan) tarafından
Bende diyorum türümün tek ornegimiyim valla benden bi tane daha varmis aynis eyleri bende yapiyorum hatta trip atiyorum
(1,001 puan) tarafından
Hahahahaha biz anneler doguranacan kafayi yiycez qaliba yaaa
(360 puan) tarafından
Aynen oyle valla esimin arkadasinin karisida hamileymis esimde adama kardesim seni simdiden uyariyim cok ilgi istiyolar ilgilenmediginde trip atiyolar her yaptigin batiyo ona gore davran bide cok duygusal oluyolar laflarina dikkat et demis ben nasil guldum
0 oy
tarafından
Cok guzel ama zararli olabilir bu 
(1,001 puan) tarafından
Internetde boyle seyler zarari olmadigini gormusdum lazerli isikli olanlar zararli
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Vallahi ben  alsam. Aksama.kadar dolanırdım  bunla baya guzel bir icatt
(1,001 puan) tarafından
Hahahah evet ya
0 oy
tarafından

Bol bol radyasyon yayardın  bebeğe alma sakın zaten türkiyede yokdur satışı duye düşünüyorum 

(179 puan) tarafından
Aynen  radyasyon yayıyor hep çocuğa ve turkiyede satışı yok
tarafından
Nice ürün var okadar güzeller ama işde Türkiye ye ithal etmiyolar üretim yapan firmalar çünkü kâr elde edemiyolar maliyetini hesap kitap yapıyolar uzun uzun işler buda onlardan birisi zaten ancak bu hiç sağlıklı değil
0 oy
tarafından

Ben böyle birşey alsam nereye gitsem hep kendimle taşirm ☺☺☺

Ama çok güzel birşey yaa 

0 oy
(48 puan) tarafından
Bunu aldigini düşünsem her gün kullanirdim
0 oy
tarafından
Bu bende olsaydi kesin her dakka izliyo olurdum :D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 921 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
8 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 286 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde zehrosminnakkus2 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 438 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Betiz (6,441 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...