0 oy
298 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,499 puan) tarafından

Ya canlarım doğum yapalı 14 ay olacak daha adet olmadım hamilelikle ilgili birçok belirti var ama test yaptım negatif çıktı acaba böyle belirtiler yaşayıp testi negatif çıkıp sonra hamile olduğunu öğrenen var mı bilenler yardımcı olabilir mi lütfen:(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geç döllenme oldu için belki testte çıkmamış olabilir kafan takiliyorsa kan testi ver cnm
(1,499 puan) tarafından
Kanda kesin çıkar mı canım kafayı yiyecem benim üç tane daha çocuğum var hepside sezeryan çok korkuyom ya
tarafından
Varsa kesin çıkar kuzum
(1,499 puan) tarafından
Ay inşallah
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Eğer korunmuyorsan hamile olabilirsin....
(1,499 puan) tarafından
Korunuyorum ama çoğu belirti de var acaba adet mi olcam onuda bilmiyom diğer çocuklarımın doğumundan sonra 4 5ay sonra adet oldum bunda 14 ay olcak tık yok dr gitcem
(14,079 puan) tarafından
En mantıklı olanı dr çünkü burda kim ne dese yalan olcak sen en iysii dr git için rahat etsin
(1,499 puan) tarafından
Aynen bi randevu alıp en kısa zamanda gitcem   :((
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hamilelik belirtisinin olması için beta HCG hormonunun vücutta yükselmesi gerekiyor bu hormon bize belirti veriyor zaten negatif çıktıysa demekki belirtilerin psikolojik te olabilir 
(1,499 puan) tarafından
Ne bileyim 14 aydır olmayan psikoloji şimdi mi harekete geçti ahh psikolojim ahh :)) beni ne hallere soktu
(7,441 puan) tarafından
Eğer beklenti içine girdiysen bu ay olabilir neden olmasın bilinçaltında düşünmek bile yeterli
(1,499 puan) tarafından
Ne bileyim hiç aklımın ucuna bile getirmedim bi kaç belirti oldu eşime söyleyince kesin hamilesin dedi test yaptım negatif inşallah ta yoktur üç tane evladım var rabbim isteyenlere nasip etsin
(7,441 puan) tarafından
Allah olmayana versin canım inşallah üç evladını sana bağışlasın
(1,499 puan) tarafından
Sağol canım rabbim cümlemizin evladını korusun annesine babasına bağışlasın...
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Rabbim gonlune gore versin insallan
(1,499 puan) tarafından
Amin canım rabbim hayırlısını versin inşallah
0 oy
tarafından
Ben 13 tane test yaptımm cıkmadı adetım 15 gun gecıktıgı halde 5+6 gunluk hamıle cıktımmm
(4,982 puan) tarafından
Gec dollenmemi seninki
(1,499 puan) tarafından
Kız ben doğum yaptım yapalı hiç adet olmadım bilmiyom ki eğer gebelik  olduysada 2 3haftalık anca olur o zaman testte çıkar mı
tarafından
Ben doktora gıttıgım gunu sabahı yaptımm yıne cıkmadı :)
(1,499 puan) tarafından
Kanda çıktı mı o gün
Birde birşey sorcam senin daha önce başka hesabın varmıydı irem presannesi diye birşey galiba
tarafından
Evet canım o bendımm telefonum bozuldugı ıcın yenıden acmak zorunda kaldımmm evet kanda cıktı hatta ultrasonda gordukk
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bende de böyle olmuştu 2hafta kan verdim negatif çıktı baktım bulantı lar baş ağrısı devam ediyor endişenmeye başladım sonra adetim den 10 gün geçti tekrar yaptım bu defa pozitif çıktı çok şükür 
(1,499 puan) tarafından
Ben daha kan tahlili yaptırmadim adette olmuyom ondan bilmiyom en kısa zamanda kan tahlili yaptırayım en iyisi
Sizin bebiş de hayırlı olsun :))
(2,067 puan) tarafından
Allah razı olsun bebeğim şuan 7aylık :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
0 oy
0 cevap 38 göst.
0 oy
6 cevap 164 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy