0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim gibi sabahlara kadar uykusuzluk varmı bebisleriniz uyutuyomu sizi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dişler yaktı bizi canim
tarafından
Dış zamanı çok mu kötü cnm
tarafından
Ya canım bizde çok şükür ateş vs olmadı ama huysuzluk sürekli ağlamak gerçekten zor oldu ve 11 ayda başladı 1 ay olmadan 6 tane birden geldi ister istemez ağrıları fasla oldu
tarafından
Anladım canım meme de zor veriyorsundur disliyordr şimdi o
tarafından
Emmiyor kuzum ama biberonu kopardı hep ekngida yiyor genel dr ama canı acıyınca zor yiyor 4 5 gün sürüyor asıl zor donem patlayınca rahatliyoruz
-Reklam-
0 oy
(820 puan) tarafından
Valla sabahi sabah edip sonrada ruh gibi geziyorum daha 5 ayligiz bakalim hayirlisi:(
tarafından
Bebiş özlemin bitmemiş belki ondan yine istedin olsun cnm :) benim de bi tane yeni doğdu 12 günlük
(820 puan) tarafından
MasAllah Rabbim bagislasin canim yok kiz dedim erkek olursa abisine kiz olursada ablasina destek olurlar hem Allahin hakki 3 tur❤❤
tarafından
Saol cnm benim iyi yaptın kız ama baya ara vermişsin sen diğer çocuklar büyümüş yine de olsun dediğin gibi destek olurlar rabbim kismetlerini yolluyo valla ben baya ara verecem belki de bi tane yeter bana bilmiyom doğum baya korkuttu beni :)
(820 puan) tarafından
Amin canim benim belli bir zaman sonra unutup bebek aski depresiyo merak etme yani hayirlisi Rabbimden 1 tanede olmaz kiz tek en az 2 bence❤
tarafından
Evet canım doğru diyorsun hakkimiza hayırlısı bakalım :)
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Emzik omrumu çürüttü 2 3 gündür uyumuyor sebebini bende bilmiyorum ki diş belirtisi de yok 7 ayligiz gaz yeniden mi hortladı nedir
0 oy
(2,840 puan) tarafından
yoookk yokkk uyutmuyo yaklasik 5 gundur uyutmuyo delirmek uzereyim 8.aya gircek bu ara huy degisti dis diye dusunuyorum hep mizzmizz aglak
tarafından
Gecer insalah cnm diş cikariyordur bebiş
(2,840 puan) tarafından
ciksin artik bu dislerr nolur ya
0 oy
(119,694 puan) tarafından

Ben varim uyuyamayan :'(

Bebegime hergun kontrol geliyo biktim yaa 1 dr 1 ebe 1 hemsire 1 tercuman valla cinnet gecircem oglum gece hic uyumuyo :((
tarafından
Hastaneden taburcu olmadın mı cnm nerdesin sen
Evdeyim ama flamanlar boyle gelip gidicekmis en az 10 kez falan
Kiz eve bakiyolar hijyene bebegin herseyi tammi eksigi varmi ustu pismi yeterli giyimi varmi falan valla birda bi turk ailenin evine gelip gitmisler snr bi gece 2 de polis ambulans baskin yapip 2 aylik bebegi almislar bi kac ay once
tarafından
Ha anladım cnm sen yabancı ulkedesin diye dimi Allah yardımcın olsn kolay değil valla
0 oy
(3,862 puan) tarafından
Çok şükür benm kızımın uykusu çok güzel mışıl mışıl uyuyor sadece emmek için uyanıyor 
tarafından
Maşallah cnm nazar değmesin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 221 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 302 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 200 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Asenat_m Hersey (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 285 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

382,303 soru

11,445,926 cevap

35,019 kullanıcı

...