0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde (1,093 puan) tarafından
Kızlar yakın bid tanıdıgı eşimin fotograf atmıs bir yardım vakfında müdür.. Donarak ölen bir aile.. Yerde baba yanında iki kızı halı battaniye seccade ne varsa sarılmıslar.. Ama donmuslar iste.. Cok kötü oldum.. İcinde bulundugumuz  nimetleri düşündüm ve sıcak yatagımızı.. Ne sükredixek cok seyimiz varken etmememizi.. Ve sacma geldi dünya bana.. O arada esimin arkadasları erkek grubuna sacma ayıp bir video atmıs esim kızdı kac kere dedim atmayın diye dedi.. Salakca sakalasıp güldüler o videoya.. Eşimden cekinmeseler afedersin p#rno paylaşacak kadar boş igrenc ve asalaklar... Bir yanda yanında kızları donan bir baba.. Bir yanda baba olmus ama milletin acık bir taraflarına asalak asalak gülen babalar.. Bol geldiler 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kış mevsiminden nefret ediyorum garcekten bu soğukta evsiz insanlara hayvanlara Allahım yardım etsin 
(6,136 puan) tarafından
Kış mevsiminden nefret etme olumsuz yönden bakarsak
Yazinda denizde boğulan sokak hayvanlarına eziyet eden bebekleri kaçırılıp tecavüz edilen vs nedenler sayabilirim sana
Her mevsimin iyiliği kadar kötülüğü de var işte
-Reklam-
0 oy
tarafından

Dünya böyle bir yer işte kimi evlatları için canini vermeye hazır  kimiside  sadece kendi nefisni düşünen  karisini ailesini düsünmeyen zevk pesinde kosan s...rfs.zlr  

Rabbim o donarak olen insanlarin mekanini cennet eylesin cok üzüldüm kendi bulunduğu haline şükreden cok az insan var  ne yazik ki bunlarda bir örnek teşkil etmiyor oyle insanlara :ermm:

0 oy
(91 puan) tarafından

Çok üzücü bir haber :(

Bizler hiç şükretmeyi bilmiyoruz geçen idlibten Bi video gördüm çocuk soğuktan titriyor mont sırasında nasıl Mahsun Mahsun bakıyor, sonra kendi yavruma baktım oturdum ağladım yüreğim yandı, keşke elimizden Bir şey gelse bütün çocuklar için :(

Ayrıca öyle ***** Bi grup eşiminde whatsappta vardı öyle ayıp Bi video yakaladım atmıştılar eşimi çıkarttım gruptan, bazı erkekler çok pislik

0 oy
tarafından
O kadar haklisinki her gece şükretmenin ne kadar onemli oldugunun farkina varip 100 tane elhamdulillah cekmeden uyumam.. Hamd alemlerin Rabbi olan Allaha.. say say bitmez nimeti verdigi ama bizim ona layik kul olamadigimz bi dunya..
0 oy
(143 puan) tarafından

:(:'( Allahım rahmet eylesin bazen şikayet ediyoruz Yaecok şükür demeyi unutuyoruz nasıl insanlar olduk biz böyle Allah sonumuzu Hayır etsin hangi şehirde yaşanmış nu olay çok üzüldüm canım ne yazacağyazacağımı bilemedim 

0 oy
(68 puan) tarafından
Çok haklsın canim ne yazık ki insanoğlu böyle bi varlık işte ders alinmasi üzülmesi gerekn olaylara gülüyorlar durumun ciddiyetini kavramayack kadar kafalari boş seylerle dolu Allahim hepimize merhamet versin hepmizi hidayete erdirsin insllah 
0 oy
(320 puan) tarafından
Biliyorum o soğuğu şuan benim eşimde 1500 rakamlı Bi dağda rabbim kimseyi soğukla açlıkla imtihan etmesin çok zor mesele evde sabahlara kadar bekliyorum işte onu:(
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Bu ayları hiç sevmem biz sobalı kaloriferli evlerimizde bile üşüdüm derken yada 2 dakika kapının önüne çıkınca soğuktan yakınırken bir battaniyeyle ısınmaya çalışan da var eski harabe evde yatan da biz insanlar olunca şükretmeyi bilmeyiz ama olmayınca dert yanmayı biliriz bu cuma günü duam olsun Ya Rabbim benim fazlamı eksik olana ver ...

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 856 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde szntncy (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 2,223 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 223 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 221 göst.