0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde (704 puan) tarafından

image

imagehanımefendi hala memnun değil sussun DİE denemediğmiz şey kalmadı varmı öneriniz bu arada evde tekim eşim yok tek başıma nasl susturabilirm

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eviniz ne guzelmis ya :D

(704 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ben bemimkine pışş pış sesi ve arkayada elektrk sesi açık olanı açmştm onda susuodu tabi anakucğnda sallıodum
(704 puan) tarafından
Evet cnm bazen onuda açıyorum ama çok krize girdiği zmn yaramıyor
0 oy
(119,743 puan) tarafından

İkinci fotodaki halıyı cok begendim :D

(704 puan) tarafından
Teşekkürler canım :)
(1,455 puan) tarafından
:)) bndee
(704 puan) tarafından
Halbuki Bn o halıyı hç beğenmeden almştm artk uygun birşey bulamadm bari bu olsun demştm beğenmenize sevindim
0 oy
(5,375 puan) tarafından

Hiçbşy kar etmiyo canm bn kimyon yapıom poposunu yağlıyom karnına masaj yapıom gece milupa nın gece çayı var onu veriyom işe yarıyo mu hayır :D

(704 puan) tarafından
Kç aylık cnm snn
(5,375 puan) tarafından
6 ya girmiş oluyo dimi :D 10 eylülde doğdu senin?
(704 puan) tarafından
Aynen tam 5 aylık diyelim. Bnm 3 aylık cnm daha yol uzun valla senn azlmadımı artk
(5,375 puan) tarafından
Öncekine göre iyi tabi sürekli emerdi önceden çocuk gazdan emmek istiyodu deli gbi emerken uyurdu koyduğum an uyanırdı şimdii de çok farklı değil ama azaldı tabi şükür önceden bebek görmeye gelenlerle bile oturamazdm bn sürekli ağlardı artk öbür odaya gidip memede uyutuyodum annemle eşim oturuyodu misafirlerle :)
(704 puan) tarafından
Ay en azndn diyormş bnmki hç emmiyor bagrmktn kasıyor kndni mümkün değil saatlerce aç kalır emmiyor mamayı zorls içiriyorm artk
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ay o koltukların rengi ne tatlı :) herhlade minnol bir anne ve minnoş bir kız cocugu var :) biogai gaz damlası düzenli kullanımda etki ediyor biz öyle rahatladık.. Birde her altını acmada karnına masaj zeytinyagı ile birlikte.. 
(704 puan) tarafından
Kullanıyorm cnm o damlayı düznli teşekkr edeerz bebiş minnoş annesi pek saylmz:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 59 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Simsek21 (1,382 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 154 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

382,754 soru

11,458,117 cevap

35,042 kullanıcı

...