0 oy
1,501 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Sabah 6 da kavga ettik. Sebebi bosverin cnku o kdr gereksiz ki 

Ama ailesini yine ortaya attı. Yazıklar olsn. Çocuğu sana vermem deidm. Git adliyeye bosan dedim. Çocuğu ona vermem diye kalktı bana yumruk atickti ******** çocuk kucağımda 

Aradı ailemi sabahın köründe gelin alın kızını elimde kalck diye. TV yi kırdı bağırıyor evin içine. 

Yüzüne tükürdum adamligina sıçayım senin. Bn anne değilmisim sütüm gelmedi ya onu diyor bana 

9 ay taşımakla anne olunmuyo güya. Sanki ben nasıl bir annenyim. 

Kendi köpek gibi bağırdı çocuğun yanında zaten korkuyor bağırma dedim. Üstelik sinirinden sigarayla geldi salona .. napysn deli msn dedim. Kalktı diyor ki mutfaktan sen göreceksin az kaldı. 

Salona geldi neyi gorcem desene dedim. Kavga burdan başladı sebepsiz yere.  Meğer bana sinirki babasına oğluma ** deme dedim ya ondan.    Ailecek ********. Aradım babasını oğlunu gel al. Aynı sen gibi ağzı bozuk karaktersiz dedim. Geldi babası. Sizin yüzünüzden kaç kez kavga ettik dedim.  Sustu ağzını açmadı şimdi kendi ellerinizle yuvamız yıkılıyor dedim. Mutlu olun

Belki daha farklı olurdu ama benim ailemin sabahın köründe uykudan o şekil kaldıramaz. Bn ailesine o kdr şeye rağmen o şekil arayıp rahatsız etmedim ne haddine onun.

Bundan sonra asla onu sevemem. Gözümden düştü. Nefret ediyorum. Geberse umrumda değil. Öyle kocam yok bnm. 

O kdr rahat ki tlfnda oyun oynuyor. Ama bilmiyor ki Hatice bosayacak bni. Kaç kez oldu böyle. Eskisi gibi asla olamam o yüzden bitti 

31 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim zor 
-Reklam-
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ne diyeyim ki canım bu aileler her şeye burunlarını sokmasa olmaz eşin ayıp etmiş ama hemen boşanmayı düşünme bosanip o cadı kayanani mi sevindireveksin 
tarafından
Kaynanam aradı beni yalvardı sakın gitme diye. Oğlum sensiz duramaz diyo. Sok oldm
(1,232 puan) tarafından
Yalvardım onlara hiç taviz verme onlar sizi bu hale getirdi zaten .Sen Hatice ylvc değil misin .Sürekli her Alalh in günü kayananm kayınbaba sorunu .Olmaz bu kadar karisilmaz asla onlara karşı alttan alma .Oğlun geliyor şimdi evi bırakıp gidecek bosanacagim bitti falan de o zamana o kadına senin yüzünden bu hale geldik de say hiç altta kalma ben gıcık oldum vallaha
0 oy
(4,759 puan) tarafından

Kuzum hatoşum noldu bebeğim ben şoktayım çok üzgünüm siz çok iyiydiniz maşallahınız vardı nazara geldiniz kuzum valla okurken gözlerim doldu eşin çok seviyordu seni tatlım ya :angry::(

0 oy
(1,146 puan) tarafından
Dün ben yaşadım annesi geldi seni kim olsa 1 ay da boşar  die bende dedim sen misin Bu lafı  diyen her lafı yüzüne vurdum  bana senden memnun değilim demsiti bende ona asil kimse  senden memnun değil kaç kişiyi boşattin  dedim yok benim b.kumu  yesin  herkes dedi ağladı gitti umrumda değil eşime söyledim yeter  artik dedim. Esimde birbirinizi yiyin durun  beni karistirmayin  dedi annem atamam  dedi eşim yanımda  durmasa varya onun derdi beni boşamak beni gaza getirip yuvami yıkmak. . Senin yerinde olsam  asla gitmem eskk gibi mecbur bakmaya sakin  sakin  sana abla  tavsiyesi asla gitme! 
tarafından
Gitmiycem zaten kendi naparsa yapsn
(9,651 puan) tarafından
Canım ne yaptın ? Biraz sakinlesebildin mi ? Daha yeni okuyorum sakin düşün öfkeyle değil artıyo eksiyi..
(1,146 puan) tarafından
Bana mı dedin canım
0 oy
(230 puan) tarafından
Canım okurken çok üzüldüm inan ki bizde kaç defa kaynanam yüzünden ayrılma aşamasına geldik ama ayrılmadık öncellikle çocuklar var zaten anı sinirle karar vermeyin otur sakın ol düşün öyle karar verin rabbim yardımcın olsun allah kimsenin yuvasını bozmasın o çocuklara yazık oluyor sonradan :(
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Canm benim ya sakin ol üzme kendini ama o evdende çıkıp gitme bende hep o kafadayımdir heleki cocugun var  gidecek biri varsa oda kocandir.. ve bakmak zorunda sonuna kadar. Insallah cözersiniz problemi bi yuva kolay kurulmuyo be canm Allah evinizden şeytanın şerrini çıkarsin insallah huzur versin cok üzüldüm 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bence biraz ayri yawayin belki duzelir hemen bowanmak olmazki cocuguda duwunun yuva yikmak boyle kolay deyil siz biz ayri yawayin ozleyin bir birinizj duzelir inwallah
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Ah ah bu aileleer yuzunde oluyor ne oluyorsa. Allah yardmcnz olsun 
0 oy
(78 puan) tarafından
Canim o eli kaldirmak buyuk bı hata ve bi evlilikte saygı bitince her sey bitiyor maalesef , taraflar bambaska biri oluyor. Ailenin her tartismada olayin icinde olmasi cok kotu evde ne sorun varsa kari koca arasinda cozulmeli. Bu erkeklerin ailelerini anlamiyorum yol gostericekleri yerde dahada kotuye itiyolar durumu yazik gunah vallahi kimden ornek alicaz biz boyle insanlardanmi. Bi yuva kolay kurulmuyo canim cok dusun olurmu zor yasadiklarin evet ama sen cok iyi dusun..
0 oy
tarafından
Kız neler olmuş nasıl oldun durumun nasıl canım?
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Çok üzüldüm bitanem ya ne diyecğimi bilmiyorum rabbim yavrunun yüzüne baksın kolay değil bir yuva yıkmak sebeb olmaya çalışanları Allah ıslah etsin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 342 göst.
4 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ozlemmmi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 488 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Serpil2611 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 400 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı