0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün eşim işe gitti bende sürpriz yapmak için evde yiyecek birşeyler hazırladım dışarıdan da ufak şeyler aldım çıkışı park gibi bir yere gidip vakit geçiririz diye düşündüm. İş yerine gittim çalışıyordu bende saat 5 e hazır ol seni bir yere götürücem dedim. İlk baştq hoşuna gider yaptı sonra da bana sormadan ne sürprizi yapıyorsun sürprizlerden hoşlanmam dedi bende özür dilerim ikimiz için birşeyler yapmak istedim bu yaptığımda sen aç kalma diye yaptım deyip dışarıya çıktım hiç aramadı. Sonra kendim parka gittim aradı beni neredesin diye söyledim parktayım diye o da tam karşısında bir park varmış orası daha sakin diye oraya gel dedi tamam dedim. Gittim ki suratı asık bir şekilde hiç konuşmuyor bende telefonla uğraşmaya başladım. Eşim ben çok duramam kıyafetlerim uygun değil toplum içerisine çıkacağımızı bilmiyordum akşama eve giderim dedi bende kıyafetine ne alakası var dedim taş taşımayacaksın dedim. Sonra benim yalnız kalmaya ihtiyacım var deyip ayrıldım o da işine gitti. Şimdiyse halen gelmedi ama işin kötü tarafı benim içimden artık birşey gelmiyor susuyorum ve bugün ilk kez yüzüğümü çıkardım. Daha 1 yıllık evliyim ve genç bakımlı biriyim yaaa eşim hiç kıskanmadı merak bile etmedi. Siz olsanız ne yapardınız benim yerimde 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne.kadar umursamaz isen o kadar üzerine düşerler canım . Sen cabayalam taraf olmuşsun eşinde ki rahatlık ordan geliyor 
tarafından
Evet çabalayan taraf benim maalesef bunu nasıl aşarım hiçbir fikrim yok
-Reklam-
0 oy
(2,461 puan) tarafından
O adamın bir yerini kaldırmışsin tövbe tövbe o kadar düşünme be ona verdiğin değeri kendine ver emin ol bu halde olmazsin
tarafından
Bundan eminim zaten artık karşında bambaşka birini göreceksin dedim bunu başarmam lazım
(2,461 puan) tarafından
İnşallah başarırsin canım ❤️ emin çok güzel bir insansın ve çok da güzel bir kadınsın hepimiz çok degerliyiz ❤️❤️bunu unutma
tarafından
Teşekkür ederim❤️bunu biliyorum ve kendime değer veriyorum dediğiniz gibi bütün kadınlar çok güzel ve çok değerli ❤️❤️
0 oy
tarafından
Bu ne yaaa 

Ne guzel surpriz yapmissin 

Ben anlamiorum bu adamlari keske bizim vaktimiz olsaydi yapsaydik boyle seyler 

Esinde akil yok neyse allah kolaylık versin 
tarafından
Birde kalkıp üçüncü kişilere soralım kim haksız diye adam yine beni suçlu gördü yaa
tarafından
Oofff kiz sende hicbisey yapma yaa benn sinir oldum vallahi
tarafından
Şu an bu saat oldu ne geldi ne de aradı beyefdi bende konuşmayacağım aramayacağım
tarafından
Kimse demesin  morali bozuktur vs
Ne olursa olsun esine yansitmicak
0 oy
(3,203 puan) tarafından
Yüzüğünü cıkartıcak kadar kendini üzme bnce bazen böyle şeylerde evlilikte olabiliyor malesef, onlar bizim gibi ince ruhlu düşünemiyor, kimileri öyle değil evet ama sende eşinin iyi güzel yanlarını düşünürsen buna da şükür diyeceğin sebeplerin vardır elbet. Belki bugün onun için yorucu stresli bi gündü bilemeyiz canini sıkma 
tarafından
Ben onu diyorum kendi kendime canım ama yaptığım kötü birşey değildi ve beni çok kırdı
(3,203 puan) tarafından
Umursama ki üzülme evet zor ama imkansız değil. Odak noktanı değiştir, kendine meşgale bul eğlenmeye bak kurslara falan gidebilirsin mesela öyle olursan peşinden koşup sana randevu ayarlamaya çalışan taraf o olucak.. kaçan kovalanır..
tarafından
Evet benim de aklımda kursa gitmek var. Ben evlenmeden önce bir sürü kurslara giderdim tam o dediğiniz gibiydi resmen eşim benden randevu alıyordu evlendik aynı evin içinde bitti tabi
(3,203 puan) tarafından
Sosyal hayatımızi devam ettirmeliyiz bnde senin gibi oldum ilk sene resmen boşluğa düştüm bu sefer eşime sarmaya başladım:) kurslara falan gideyim derken çocuklar falan oldu şimdi çıkalım dediği zaman ben çıkamıyorum ki elim kolum dolu hep vaktim kalmıyor. Herşey vaktinde güzel tabiki ama napalim işte kısmet bunada şükür
0 oy
(134 puan) tarafından
Bunu ona kirildigin icin yaptiysan birsey diyemem ama belki morali baska birseye bozuktur isin aslını ogrenmeye bak 
tarafından
Kafası biraz doluydu ve yapması gereken işler vardı diye biliyorum. Ama bu kargaşa da bende onun için güzel birşey yapmak istedim. Üstelik hiç aramadı ve halen gelmedi bile eve canım.
0 oy
(5,828 puan) tarafından
Çabalama vazgeç bırak o ilgilensin fazla ilgi iyi değil şımartır göğe çıkartır. Sus konuşma tartışma sorularına cevap ver ama okadar yani sen uzaklaş artık bırak o yaklaşmak için çırpınsın. 
tarafından
Öyle yapacağım ama bunu ilk kez canım konuşmak istemediği için yapacağım. Yani konuşmak daji istemiyorum eşimle
(5,828 puan) tarafından
Kırıcı davranmış haklısın hazırlanmış süprizede burun kıvırmak çok şımarıklık olmuş
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İş yerinden başksı yoktur dmi ?? Hani o görür falan diye mi düşündü
tarafından
Hayır kimse yoktur ve görse de birşey olmaz eşim sürpriz den hoşlanmam dedi ama aşırı kırıldım ve üzüldüm
(7,768 puan) tarafından
Yok başka kadın diyorum
tarafından
Haa yok yok eşime güveniyorum o konuda
0 oy
tarafından
Üstüne düşme eşinde pek şımarıkmış
tarafından
Evet şımarık ama yapmadığım zamanda başka söylenir. Her gün sabah kahvaltısını hazırlar öyle yolcu ederim birkaç gün sordum istemedi sinirlendi bende bir sabahta hazırlamadım laf etti ki bi kahvaltı hazırlamıyorsun yani ne yapsam adam buluyor bit laf.
tarafından
Oooo bune gııı ayıp yapıyor böylede olmaz
tarafından
Zor bir eşim var sabrediyorum ama bitecek bu sabır biliyordu ama kaç kez uyardım eşimi
tarafından
Aynısını sende yap sana nasıl davranıyorsa öyle davran nasıl oluyormuş görsün
tarafından
Yaaa benim yapım gereği yapmam yapamam öyle şeyler ama artık yapacağım umursamaz olunca kıymete binerim
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Mesafeni koy az bırak kendi haline eğer çocuğun yoksa sakın çocuk yapma evliliğini oturttur sonra

tarafından
Çocuk yok bende öyle düşünüyorum zaten çocuk henüz  çok çok erken
(27,353 puan) tarafından
Evet iyice tanı yoksa çok zor olue
0 oy
tarafından
Çocuğun var mı 
tarafından
Hayır yoktur henüz
0 oy
(4 puan) tarafından
Şahsi fikrim eve geldiği zaman hiç bir şey olmamış gibi davran erkekler sorunları bizler gibi anlatmayı sevmezler belki iş yerinde bazı sorunları vardır bilemeyiz sen çok güzel ince düşünüp ona jest yapmak istemişsin fakat her zaman istediğimiz gibi davranamazlar şimdi burda sana yazılan kötü yorumları dikkate almak yerine gerçekten kalbinin sesini dinle bu kadar büyütülecek bir durum mu değil mi sonuç olarak bu evliliği yaşayan sensin bugun yaşadığın bu olayı sadece buraya yazdığın için insanlar bugun ki davranışı ve olayı yargılıyor lütfen eşini seviyorsan dediğim gibi gerçekten bu kadar yüzüğünü çıkarmaya değecek kadar büyük bir olay mı değil mi bir kez daha düşün derim arkadaşım 
tarafından
Çok teşekkür ederim bu mesajın için canım. Ben ilk kez yüzüğümü çıkardım bugün. Eşimi seviyorum bana iyi güzel davranıp bana değer verdiği zamanlar da oluyor. Fakat birçok paylaşım yaptım ve artık dayanma gücünde sabrıma kalmadı sanırım. Eşime ben sana değer verdiğim için yaptım ama fazla mı yapıyorum diye sordum o da herşeyin fazlası zararlıdır dedi böyle deyince bende kendimi geri çekme kararı aldım.
tarafından
Ve şu saat olmuş halen gelmedi aramadı da sen olsan ne yaparsın ve ne düşünürsün canım?
(4 puan) tarafından
Böyle yazınca biraz daha önce sorduğun sorulara baktım ama genel olarak sanırım bir sıkıntınız var ilişki olarak evleneli ne kadar oldu merak etmedim değil yani eğer evliliğinizin ilk yılı ise bu durum birazda olsa normal çünkü aynı evinde birbirinizi yeni tanıyıp huylarınızı yeni alıyorsunuzdur diye tahmin ediyorum şahsen bizde evliliğimizin ilk yılında sorunlar yaşadık hatta yeni evlenen arkadaşlarıma hep derim aman dikkat edin ilk ay ilk yıl cicim ayı diye bir şey yok biraz daha zaman geçerse düzelirsiniz inşallah aranızdaki sevgi ve saygıyı kaybetmedikçe özellikle biz kadınlar için daha zor geçiyor sanırım ilk yıl çünkü boşluğa düşüyoruz bize söylenen her şey de bir mana arıyoruz şu saat olmuş aramamış sormamışsa ben arar sorardım tabi tercih senin ama buraya yazılanların rehavetine çok fazla kapılma derim arkadaşım
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Okurken içim burkuldu..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 275 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.