0 oy
1,495 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Sabah 6 da kavga ettik. Sebebi bosverin cnku o kdr gereksiz ki 

Ama ailesini yine ortaya attı. Yazıklar olsn. Çocuğu sana vermem deidm. Git adliyeye bosan dedim. Çocuğu ona vermem diye kalktı bana yumruk atickti ******** çocuk kucağımda 

Aradı ailemi sabahın köründe gelin alın kızını elimde kalck diye. TV yi kırdı bağırıyor evin içine. 

Yüzüne tükürdum adamligina sıçayım senin. Bn anne değilmisim sütüm gelmedi ya onu diyor bana 

9 ay taşımakla anne olunmuyo güya. Sanki ben nasıl bir annenyim. 

Kendi köpek gibi bağırdı çocuğun yanında zaten korkuyor bağırma dedim. Üstelik sinirinden sigarayla geldi salona .. napysn deli msn dedim. Kalktı diyor ki mutfaktan sen göreceksin az kaldı. 

Salona geldi neyi gorcem desene dedim. Kavga burdan başladı sebepsiz yere.  Meğer bana sinirki babasına oğluma ** deme dedim ya ondan.    Ailecek ********. Aradım babasını oğlunu gel al. Aynı sen gibi ağzı bozuk karaktersiz dedim. Geldi babası. Sizin yüzünüzden kaç kez kavga ettik dedim.  Sustu ağzını açmadı şimdi kendi ellerinizle yuvamız yıkılıyor dedim. Mutlu olun

Belki daha farklı olurdu ama benim ailemin sabahın köründe uykudan o şekil kaldıramaz. Bn ailesine o kdr şeye rağmen o şekil arayıp rahatsız etmedim ne haddine onun.

Bundan sonra asla onu sevemem. Gözümden düştü. Nefret ediyorum. Geberse umrumda değil. Öyle kocam yok bnm. 

O kdr rahat ki tlfnda oyun oynuyor. Ama bilmiyor ki Hatice bosayacak bni. Kaç kez oldu böyle. Eskisi gibi asla olamam o yüzden bitti 

31 Cevaplar

+1 oy
(1,948 puan) tarafından
İyiydiniz ya ne oldu?
tarafından
Anlattığım gibi. Ailesi yüzünden bu kaç kez oldu. Sürekli bana çocuğa dua et yoksa sana bayilmiyorum dedi
(1,948 puan) tarafından
Babasına iyi laf etmişsin. Buna iyi bir ders ver korkudan bayılacağı iyi bir ders gidecek misin peki annenlere?
tarafından
Hayır ne gidicm bosansam da bu evde bana ve çocuğuna bakacak. Yaptığı her şeyi anlatcm ailesinin ne mal olduğunu da. Mecbur kalıck. Kendi ne b o k yerse yesin
(1,948 puan) tarafından
Sen otur kendisi gitsin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Hep bu aile yüzünden boşanmalar oluyo ah ah madem böyle kiskancaniz evlendirmeyin cocuklariniz günaha gitmeyin herkesin sabır derecesi farklı biraz rahat bırakın şu evli çiftleri her boka burunlarını sokmaları kavgaya sebep oluyor olan çocuğa oluyo Allah hepsini bildiği gibi yapsın valla evlencekse bi insan ailesi olmayan biriyle evlensin bir türlü geçim olmuyo biyerden patlak veriyor erkekler zaten ailesini atamiyo hepsi aynı bunların
tarafından
İçimden o sevgi gitti aktı yaaa ilk defa böyle sogudum
+1 oy
(758 puan) tarafından
Kuzumm sakin oll ofkeyle bi anda biseyler yapma bakk plur kavga edebilirsinizz keske aileleri karistirmasaydnz. Bildigim kadaryla birbirini gayette seven iki kisiydnz bi anda bi kavgayla yanlis seyler yapmayinn aileler isin icine girerse cok sey cikar geri donusu olmayan yollara girersiniz
tarafından
Bn çok severdimmmmmmm
ama ailemi arayan o oldu. Bn asla katmam aileyi ilişkime. Ama kendi zaten bu konu da uzman. Şimdi ağzına edilsin. Ona ne babadan hayır var ne anadan. Surunsun öyle
(758 puan) tarafından
Cokk uzuldum yaa. Bosanmayi fln geçirme aklindan canimm baban bi gozunu korkutsun iyicee akli biraz basina gelsinn
tarafından
Hayır iyi olsak ne olck ki canimm babam asla kocamın yüzüne bakmaz. Bn ailesine gitmem. Hep ortada kalcz. Yine sorun olck. Yine huzursuzluk baştan bitsin.
(758 puan) tarafından
Gitmeyinn canimm ikiniz yeterki mutlu olunn geldimi babanlar noldu.
tarafından
Acicam post kısaca yazcm
+1 oy
tarafından

Ne diyeceğimi bilemedim çok üzgünüm bebeğine yazık nasıl aglamistir nasıl korkmuştur :(

tarafından
O sıra hemen götürdm diğer odaya. Allah'ın belası şimdi kendi Görcek
tarafından
Senin ailen sana destek ciksin. Bunu ailenle konuş. Çıkmasaniz bile o yüz bulmasın diye çıkarmış gibi yapın de. Bende aynı şekilde her ne yaparsa tamam deyip susup boyun ediyordum geçen çok kötü bı olay yaşadım ve direk aileme mesaj attım neden noldu demeden gelin beni alın yoksa kendimi öldürücem dedim tamam geliyoruz dediler eşimi de arayıp abim tek kelime söylemiş ya haticeyi kendi isteğinle götürüp eve bırakırsın yoksa geri almaya kapının önünden bile gecemezsin ben bacımi sokakta bulmadım demiş. Eşim aramış açmamış. Ben eşyalarımj toplarken gördü nasıl ağlıyor yapma gitme ben sensiz yapamam tamam tövbe bı daha yapmiycam öldürme beni falan dedi saatlerce agladi. Bende kaçtım ama ailem sahip çıkıyor. Seninde ailen eşine düzgün bir ders verse eşinde aileside anlarlar seni ezemiyexejlerini
+1 oy
(84 puan) tarafından
Tatlm biz neleri atlatmadkki bizde boşanma derecesine geldik ama yapamadk öyle alşmşzki birbrmze küfrde etsek dünyada yklsa ne o bensz nede bn onsuz yapamayz yani sizde öylesnzdr bi kaç gün ayrı kaln bakim ozaman anlarsnz birbrnzi çok sevdğnzi aileleri boşverin takmayn size yzk oluyo kmseye bşy olmyo kocana ders ver git babanın evine onu adam edene kadarda gitme evine bak bakim nasl adam oluyo
tarafından
Canım babam zaten bana bir ton laf etti. Bn kaçtım evlendim. Ailem istemedi. Hakliymislar ... Biz sana dedik sen kaçtın. Şimdi gitsem oraya psikolojim bozulck. Kendi gitsin babasının evine.  Bn onu yollarimm. İki gün geçsin diycm ki ne zaman gidelim adliyeye. Sakin olduğu zaman diycm ama. Bnm içinde bsy kalmadı. 6 senelik sevdamdi. Deki gibi severdik ama evlendik evleneli hep ailesi sorun oldu. Yanımda olan kocam bana sırt döndü. Hiç olmasaydı keşke bu daha acı
+1 oy
tarafından
Çok üzüldüm. Dengesiz herif. Ailesi artık sensin. Aileni arayıp gelin kızınızı alın ne demek ya. Erkeğim diye kendilerini bir şey sanıyorlar. Sürekli kırma , yıkma derdindeler. Ben gayette iyi bir anneyim. Sen önce iyi bir eş , sonra da iyi bir baba olabilsen keşke deseydin.
tarafından
Yaptığı çok yanlış zaten canım , aileyi aramak ne ya. Bir de kaçarak evlenmişsiniz , insanı pişman ediyorlar işte. Sinirlenirler tabi ki , çok haklılar. Benim babam olsa gelir alır , bir daha da yüzümü göstermezdi.
tarafından
O kdr pişmanım ki ailemi karşıma aldm diye
tarafından
Ailen yine de seninle konuşuyor. Ve dünyanın en büyük mucizesine sahipsin , onun için sevin. Eşine de Allah akıl fikir versin.
tarafından
Amin canım. Ailem olmasaydı daha beter olckti
tarafından
Aynen , erkekler kadını yalnız sanınca herşeyi hak sayıyorlar kendilerine.
+1 oy
(81 puan) tarafından
Babanın evinden mi almış seni gerizekalı gelin alın kızınizi diyor kendisi gelmiş kaçırmaya bu bir.    İkinc olarak çocugu babanın evinden getirmedin öyle dönersin bosanms olsa bile ya seve seve ya ....... Bakmak zorunda yumruk nedir lan küçük bebeğin yanında bağırmak nedir********t bana geçen gün aynısı yapıldı çocuğu odaya attttim bebekler çok korkuyor dikkat et
tarafından
Babam geldi şimdi zaten sicsr ağzına.
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Seni şuan k kadar iyi anlıyorum ki Bian benim kocam sandım benimkiler en ufak şeyde annemi babami arardı yaa ben 18 yaşında ki kardeşimi arardı bende dedim her boka gelince aklın ediyo bu seninle benim armada ki problem neyse canım annen  babanda gelsin almaya gotursunler  seni bak eşşek gbi nasil gelcek 
tarafından
Hayır gitmiycem ki burda kalcm boşansam da oğluna bana bakacak. Ben kaçarak evlendim bir de çocukla babamın evine mı gideyim. Zaten babam tlfnda bn sana çok dedim diye
(6,812 puan) tarafından
Haa ben orasını bilmiyodum canım yaa neyse üzme kendine mecbur bakcaz çocuğuna
0 oy
tarafından
Sakin ol canım önce bir ailen ne dedi peki bu duruma yani böyle durumlarda en çok çocuğa üzülüyorum ben ama günahsız melek yavrucak 
tarafından
Allah'ım ya zaten hep üçüncü kişiler yüzünden oluyor bu kavgalar herkes biraz haddini bilse böyle olmaz yinede sakin olun canım biraz sakinlesin gitme evinden sakin evinde otur
tarafından
Hayır ya gitmem asla rahatsız olan gitsin aha kapı aha da sapı. Banane. Babasına çok iyi dedim ama
tarafından
Babası annesi yapmayın böyle şeyler felan diye konusmadimi
tarafından
Dedi demez olur mu ama çok laf ettim
tarafından
Sakin olun kuzum yinede öfkeyle hareket etmeyin konuşun anlaşmaya çalışın
0 oy
tarafından
kıyamam ya çok üzüldüm esini sakin biri saniyodm senin yaninda sanyodm ben herzaman sen okadar sey yaomssn onun icin ayp etms
tarafından
gecen demistim sana tartstk diye babasni aradi esmde bi anlk snirle senmisin babani arayan dedm annemi aradm annem herkesi aradi gonderin kizimi ben bakarm benm evim heosnie yeyer dedi k.bbam ogluna bu ev gamzenin ddi bi ton kufur etti esim hala kndini savunuyo ama suclu uste ckmaya calisiyo nyse annem cok aradi beni getrtmeyn yollayn kzimi diye annem izmirde sonra esimle barstk ama ayni gün geldi sarldi ozur diledi bana bisanmak istyorm deme bidaha dedi ben boşancam demistm zoruna gdyo onun
tarafından
İçimde sevgi yok dedi bana
tarafından
kuzum snirle deniliyo inanki bazen
(2,351 puan) tarafından
O an ofkeyle zaten sevgini hissedemiosun ask sozcukleri kullanamiosun ki hep nefret kusuyorsun sinirle  yaptigmz en buyuk hatalarimzdan biride bu zaten esmznde bzmde. Bende bi biz bole ara ara sapitiyoruz saniordm herkes ayniymis arkdas ya. Allah yardmcin olsn ne diyim kafani  dinle onu takma yemegini kendine gore yap ye kalk cocuguna bak   sen olmiynca sen hizmet etmeynce birzda olsa basina dank  eder herlde sen gidince neler olacagi. Sen gtmeyi dusunmuonda hani git  demis ya anlasin
tarafından
Evet her şey bir anda oldu zaten sinirden bnde çok laf dedim. Post açtım bakarsnz
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Allah böyle karı kocanın arasına giren aileleri bildiği gibi yapsın. Yazık yeni bebeginiz oldu niye böyle yapiyoki eşin. Esip gürlemek kolay yıkmak dökmek kolay tabi iş ondan sonrasi. Nasıl gönlünü alabilecek artık bakim. 
tarafından
Bosan dedim bir de TM diyor
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kuzum benim ya :(  bu aileler yüzünden kaç yuva daha bitecek kaç çift daha birbirine girecek bilmiyorum ki rabbim yardımcın olsun.  Sabahın o saatinde aranır mı niye o saatte ariyo babanları orası da ayrı sorun.. ama kayınpederine  cok iyi demissin belki biraz da olsa anlarlar hatalarını..  Sen hicbir yere gitme kendi  gitsin nereye giderse..Mecbur bakmak zorunda çocuğuna..  Kolay değil ama aşırı streslenme canını sıkma bebeğine de yansır. Canım  ya o kadar üzülüyorum  ki arada kalan hep cocuklar oluyor.. Allah yardımcınız olsun.
tarafından
Baksın. Ama bu böyle aynı evin içinde olmaz. Sevgi yok bsy yok
(3,695 puan) tarafından
Allah hidayet versin canım  yaşadıklarını bilemem tam olarak ama  ani karar verme bence bebeğin var sonuçta. Ama sana mum olsun inşallah bir sözünü iki etmesin tabiri caizse köle köpek olsun kapında ****** adam
tarafından
İnşallah öyle köpek kole olur
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Vay gerizekali ya bak sütün gelmiyor diye anne degilmisin dedi bu ne saçmalık benim iki cocugumda da sütüm gelmedi mama alıyoruz. Aklı dengesi bozulmuş ALLAH yardımcın olsun cnm :(
tarafından
Evet ***** ya. Zaten olanı da gtti
0 oy
tarafından

Canim ya ck uzuldum ailesi bi taraflarna kina yaksn artk sz bu hale gldnz:(

tarafından
Geldmi ailenden biri canim
tarafından
Babam geldi canim
tarafından
Napti o kocan erkekti ya telfnla aradi yuzune diyebldmi al kzini
tarafından
Yoo diyemedim babam dedi ki kizim sadece seni sevdi ****** herif aklını başına al dedi
tarafından
İyi demis agzinin payını almistr
0 oy
tarafından
üzüldüm canim buyuk kavgalari zaten hep b.ktan bir sebep tetikler birikmislikler ortaya cikar hayirlisi olsun senin ve bebegin iicin diyecek bisey bulamadim
tarafından
Bana dua et ltfn
tarafından
ederim tabiki canım benim
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Beddua etmem kolay kolay ama böyle karaktersizleri görünce de etmeden duramaz insan ne demek sütün gelmiyor diye sen anne değilsin senin kendi elinde mi o sütün gelip gelmemesi seni el üstünde tutup mutlu edecek üzülmemene dikkat edecek ki senin sütün artsın ayrıca kendi şimdi baba olduğunu mu düşünüyor? İskele babası daha adam olamamış baba sıfatına koymasın kendisini zaten genel de bütün tatsızlıklar koca tarafından çıkar nedense bizim tarafımızdan olmaz bişe Allaha sığın sakın bu yaptıklarını yanına bırakma utanmaza bak sen çocuğunu evde bırakıp gidip o hayvanaa hastanede bakmayı düşünüyosun onun yaptıklarına bak Rabbim hidayet versin ayaklarına kapanıp senin sözünden çıkamaz hale getirsin Hatice en büyük duam budur sana kardeşim 
tarafından
Amin kuzum. İçimde sevgi bitti onunda. Aynı evin içinde gitmez böyle.
0 oy
tarafından
Belji amaci gozunu korkutmaktr ama.ne haddine bebeginn yannda bagrip cagrmak.sna vurmaya kalmasi. Sen.gtme o.gitsn ewden zaten istesede dewlet cocugu ona vermez dha.ck.kucuj 
tarafından
Küçük tabi.  Onların pisliğini doksem ortaya hepsini içeri alırlar
tarafından
Dualarmdasn bacim Allahm zulm edene daha beterni verir bu byledir
tarafından
Allah razı olsn
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Cnm öncelikle bi sakin ol bebeğin icin en iyisini düşün eşinin yaptığı cok yanlış Allah böyle aileleri bildiği gibi yapsın sanada Rabbim sabır versin cnm inanki okurken bile cok üzüldüm :'(

tarafından
Kaynatama çok laf dedim babam zaten aramış kaynatami çok laf demiş. Yüzü kizardi zaten
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Canim sen esinle iyiydin baskalari yuzunden yuvani bozma. Insan sinirliyken her soz agzindan cikar tamam hatali belli aikebi aramasi yanlis kendi aranizda cozebilirdiniz. Ama hemen bosanmayi dusunme sinirinizin gecmesini bekle oda adam akilli  dusunsun sende oyle sonra oturup konusun
tarafından
Kendi dedi sevgim yok diye. İçimde bsy kalmadı diyor. Sanki hakli. Aklı yok mu ailesinden dolayı bnle tartışıyor sürekli bn onu şikayet etmedim ona dua etsin.
(2,484 puan) tarafından
Haklı demiyorum tabi canım ama erkekler boyle bi anda parliyolar akillari baslarina gelince kopek oluyo kendi eşimden biliyorum cunku bence hirazcik zaman ger yolla onu evden akli basina dank etsin geldiginde de acik acik konus ailen yuzunden boyle oluyo de devam etcekse tehtit et bosanalim de
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ailen geliyor mu 
tarafından
Babam geldi sadece
(1,327 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım anlattığın gibi bir eşe sahipsen boşanman en hayırlısı zaten benimde ilk evligim ailesi yüzünden bitti kızımla beni gece yarısı dişari attı ailesi ya o yada biz dedı o ailesini secti kendi ailesinde dişari atti ben 4sene cektım düzelir diye malesef düzelmedi şimdiki aklım bende olsaidi ilk baştan bitirdim şuan ikinci evliligim çok mutluyum Allaha şükür olsun bu zarf içinde kizimi 16yaşina kadar baktim sonra kızım anne evlen yeter dedı seninde yuvan olsun dedı kızım en büyük destekcım oldu benimde boşandigimda kızım 4yaşindaydı şimdi 18yaşinda bügünde dogum günü yavrumun düzelir diye bekleme düzelmiyor kimse canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 338 göst.
4 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ozlemmmi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 484 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Serpil2611 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 399 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı