0 oy
601 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Iyi akşamlar kızlar benim kafama bir şey takıldı 

Mina neredeyse 10 aylık ama yabancı birini gördü mü direk ağlıyor dibimdrn ayrılmıyor hani kalabalık ortamlara da gidip geliriz kaynanamın evi de hep kalabalık olur her hafta oradayız neredeyse ama bir kaç amcasına bilr hala alışamadı onlar ona yaklaştı mı hemen ağlamaya başlıyor bu her kim olursa olsun öyle yapıyor komşu bize geri minayı sevmeye kalkar dünyayı ayağa kaldırır bu şey geçici midir??? Veya sonradan düzelir mi 

11 Cevaplar

0 oy
(15,751 puan) tarafından
Oğlum 1.yaşında daha tam düzelmedi birine gitse biraz durup ağlar beni.arar yada varsa orda babasını bu çok normal aslında 
tarafından
Ya öyle değil işte asla gitmez ybirisi onunla konuştuğu aan ağlamaya başlıyor
(15,751 puan) tarafından
Alışır zamanla
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından

O dünya hep ayakta <3

tarafından
Espiritürel kadın "☺️ ❤️
0 oy
(10,572 puan) tarafından

Kız benim kız da bi anormallik.var hahah yeterki birisi oynatsin onu hiç beni gözü görmez bana gelmez bile buda benim.canımı sıkıyor bi emmek için lazımım ona :)

tarafından
Yaa ne güzel işte kızz:))) benimki ben olmadan bir annemde birde elimde durur yoksa herkesde ağlıyor :))
(10,572 puan) tarafından
Kız neresi güzel bana anne diyeceği yerde halasini gördüğünde anne diyor:) Hiç gözü görmez beni ki her gel diyene uçarak gider
tarafından
Aaaa bak bu kötüymüş haaa :///
(10,572 puan) tarafından
Tabi cnm kötü de yapacak bisey yok ama senin ki de zor
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Insallah düzelir arkadaşın oglu 4 yaşında kimseye ne sevdirir ne yaklastrr kendini yırtıo resmen 
tarafından
Işte böyle olmasından korkuyorum ya :/
(3,617 puan) tarafından
Valla dün bütün komşular dışarda kar topu oynuyorlar esimde butun çocukları kaldırdı kara yatirdi hepsi gelio bidaha bidaha die oda geldi esim elini sürmeden kendini yere attı aglio yırtıo kendini herkes illallah etti artık eve kaçtı millet aglamasndan
tarafından
Inşallah oda düzelir ya :/
(3,617 puan) tarafından
Amin.. Ya aslında dunyacim anneden geciyo herşey annesi surekli aman eklemeyin aman dokunmayın her dedigini yapio ister istemez şımarıo... mira daha küçük akli etmio ama sen düzeltirsin eminim
0 oy
tarafından

Oğlumda doktorunu görünce ağlıyor:D

tarafından
İğnesini yaptığı içindir belkim:D
0 oy
tarafından
Ayyy ben senin minani yerim yerr o benim aşkım herşeyim o benim Oyyy allahım daha büyük dert vermesin minamaaaa
tarafından
Oyy canımmm amin inşallah "❤️ Allah tez vakitte kucağını doldurur seinin inşallah
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Kalkmayi ver sende :) bilgim yok  ama aslnda surekli yalnzda degilms gidiyomssn biyerlere neden oyle yapar anlamadm. Annem bi cocuk bakiyodu oda oyleydi ama onlarn kmsesi yoktu corumda cocuk annesi babasi disand annemden baska yuz gormuyodu ve asiri hircindi komsu goruyoms bazen seviym diyoms ciglik cigliga agliyoms. Ama smdi krese gidiyo ve baya baya duzlms
tarafından
Esprine gurban :D
İnşallah ilerleyen zamanlarda düzelir yaa valla kalabalık bir aileyiz içli dışlıyız gidip geliyoruz ama yok anam düzelmedi
(1,964 puan) tarafından
Daha yaratici olablrdm ama agrim var yatiyrm odaklanamadm :)
Zamanla duzelr canm insallah senin icinde zor olr boyle yapmasi
tarafından
İlerleyen zamanlarda daha iyilerini bekliyorum :)) geçmiş olsun
Evet zorluyor cidden de beni :/
(1,964 puan) tarafından
Ahah tamam :) sagol kuzum haftam ilerledkce agirlasiyrm galiba :/
Duzelir tez zamanda inşallah
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Korkmuş olmasın canım yada birileri korkutmuş olabilir...
tarafından
Yok kuzum doğduğundan beri öyle herkese karşı
(14,080 puan) tarafından
Ya öyleyse demek ki senin mina insanları sevmiyor sizden başka inş biraz büyüyünce alışır:))))
0 oy
tarafından
Cnm o 1 yaşına kadar geçmiyormuş dr öyle dedi bana bizimki de öyle hatta renklerden bile korkuyor  
tarafından
Hadi yaa öyle mi :// neyse 2 ayımız kaldı
tarafından
Bizim daha 3 ayımız var ya
0 oy
tarafından

Benim oğlan beni hiç takmıyor bile o da kötü beni herkesden çok sevsin beni arasın istiyorum ama maalesef hep böyleydi :D 14 aylık olacak anca yeni yeni geliyor sırnaşıyor ama herkese karşı sıcak kanlı  :'(

tarafından
Evet ya bu da kötü :))
tarafından
Allahtan herkese uzağız da kiskanmalik durum olmuyor :)) yoksa kıskanırım herhalde :)
0 oy
tarafından

Senin kokuna cok alışmıs demek ki , bizim kızı götürseler aylarca getirmeseler hic yabancilik cekmez beni de aramaz :D kendimi inek gibi hissediyom

tarafından
Benim kız annemde öyle duruyor sadece ☺️

İlgili bir soru bulunamadı

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...