0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde (107 puan) tarafından
Çok yakın bir arkadaşım birkaç aya doğum yapacak inşaAllah,  neler götürebilirim ona ?

Bir akraba bana bohça icin de terlik havlu seccade falan koymuş,  bohça da hediye hoşuma gitti açıkçası,  terlik iyi fikir , bebek sabunu koyayım diyorum , başka neler koyabilirim ?

11 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Emzik biberon bebek yagi bi kat elbise 
(107 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
El emeği bşyler yapabilirsin en güzel hediye bence mesela cocugun odası iöin bir kapı süsü yada bebek şekeri magnetlerini sen yapabilirsin. Yani ben cok yakın arkadaşlarıma böyle şeyler yaparım hep. Samimi olmadıklarıms Bi takım alır giderim :)))) 
(107 puan) tarafından
Evet olabilir , teşekkür ederim   :)
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Bence dalinin seti satılıyor canım şampuan kolonya vs var içerisinde onuda alabilirsin
(107 puan) tarafından
Bakayım inşaAllah,  teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Isı termometresi

Oda için buhar makinası 

İsimli aksesurarlar

Bunlar hep seni hatırlatacak şeyler :))
(107 puan) tarafından
Eveet, teşekkür ederim  :)
0 oy
tarafından
Bebek kiyafetleride koyabilirsin kundak zibin tulum filan
(107 puan) tarafından
Doğru ya teşekkür ederim   :)
tarafından
:)))) rica ederim kuzum
0 oy
tarafından
Instagramda çengelli iğne şeklinde isimlikler, masallah yazisi falan var bebegin omzuna takiliyor

Yada ismine ozel emzikler var yine instada 

Bunlardan birini alsa biri bana baska hic bisey getirmesede olur ayni hesap oluyor hemen hemen

Istemezsende sepet yapabilirsin mesela tüllede baglarsin tepeden

Sepetede pisik kremi sampuan bebek yagi bebek kolonyasi bebek deterjani falan koyarsin ablam bana yapmıştı 
(107 puan) tarafından
Sepet fikri de güzel,  teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim tatlım
Umarım faydali olmusumdur
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ben olsam anneye terlik.. Bebek sabunu.. Bebeknmüslin örtüsü koyardım :) 
(107 puan) tarafından
Evet koyulabilir , teşekkür ederim  :)
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Doğum yapana  en güzel  hediye yemek yapıp götürmek pasta kurabiye  içecek ihtiyacı olan  ıslak mendil bebek bezi pisik kremi bana göre bilmiyorum ama sen yine  içinden  geleni yap canım :) yada  para  ver ihtiyacı olanı alirlar

(107 puan) tarafından
Yemek yapanı çok olur çevresi geniş,  yinede kek kurabiye var aklım da :) teşekkür ederim
(1,146 puan) tarafından
Ay bana yapmak yerine  evimden  alıp götürdüler kuru pastasina  kadar düşün
(107 puan) tarafından
Yorum yapamadım gerçekten ...
(1,146 puan) tarafından
Burnumdan getirdiler  Allah bilsin ben Allah a havale ettim asansöre binmeden önce kaynanam ilk kapıya koyuyordu poşetle sonra ben gidiyorum yallah.  Yemek  kavgası bile yapıyordu annemler hammal gibi yemek yapıyordu hizmetine kadar akşam olunca herkesi topluyordu coluk çocuk kocasi akrabası yemekleri ayırıp birde eve götürüyor du çocukları işten çıkıyordu evde yok yemek gelin yiyin die ablamlar
0 oy
tarafından

Canım çok dusuncelisin maşallah <3

Eşimin arkadsinin karısı doğum yapti biz hoşgeldin bebek diye süs vardı onu aldık sadece .

Daha hamile kalamadigim için ince düşünemedim. Benim yakın arkadasimda değildi kız :)

(107 puan) tarafından
Teşekkür ederim ^^ estağfirullah öyle bir hediye de olabilir tabii teşekkür ederim  :)
0 oy
(664 puan) tarafından
Bez pastası yap giderken götür üzrine birkaç küçük bebek bakım ürünü koy çok şık oluyor ben yakınlarıma öyle yapıyorum çiçek götürülmuyor meyve suyu hafif kaliyo en iyisi bu bence hem görünüş olarak sık hemde pastayı bozup ürünleri kullanabiliyor çiçek gibi çöp olmuyor yapmayı düşünürsen bezin numarasını 3 falan al yani büyük al ki bi süre pasta dursun süslü bi şekilde 
(107 puan) tarafından
Siz söyleyince baktım ilginçmiş, farklı bir hediye olur , teşekkür ediyorum :)
(664 puan) tarafından
Rica ederim canım:)
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Dalin seti havlu patik bebeğe takım bebek bezi hangi markayı kullaniosa
(107 puan) tarafından
Teşekkür ederimm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 274 göst.
24 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy