0 oy
1,023 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,012 puan) tarafından

31 haftalık hamileyim. Ultradçson kağıdına bi bakar mısınız. Hc de bi anormallik var mı orda 2 tane hc yazılmış biri çentikli değil.. Birde işaretlediğim o sağ üstteki williams ne oluyorda kafama takıldı şuan . Down sendrom böyle biöey değil demi

image

3 Cevaplar

0 oy
(3,617 puan) tarafından
HC kafa çevresi demek sana down sendromumu var dediler
(1,012 puan) tarafından
Hsyır öyle bieşy söylenmedi canım da çentiklenmeyince haftasıyla uyumlu değil sanırım diye düşündüm o yüzden aklıma takıldı
(3,617 puan) tarafından
Yok canim bise demediyse sknti Yok benim oglaninda kafası büyük dedi dr şimdi kızımada kafası büyük dio :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ya aynısına ben de takılmıştım biliyo musun? Shjshdksbd ölçüm birimi gibi bi şeymiş. Bi de yanında sayı yazıyor bizim çoçuğumuz bu ihtimalle sendromlu doğacak demiştim:D sağlıcakla gelsin 

(1,012 puan) tarafından
Bi sıkıntı değilmiş ysni demi :)
tarafından
Yok yok degil rahat ol :)
0 oy
(353 puan) tarafından
O ölçümler yüzünden uykusuz geceler geçiren bir anne olarak, ölçümlerinin çok güzel olduğunu söyleyebilirim. Bebeğinin kilosu da çok iyi haftasına göre. Çentikli olanları önemsemelisin. Çentik atılmamış olan geçersiz ölçüm demek. Her ölçüm değerin hatta bir hafta ileriden giderken sadece fl yani bacak kemiği bir hafta geriden geliyor. Ama asıl sorun kafa yada karın çevresi ölçümlerinde bi anormallik görüntülenmesi sonrası oluşur. Içini ferah tut. Benim de kızımın karın çevresi 10 gün geriden takip ediyor ve 32+6 olmama rağmen 1950 gram miniğim. Seninle aramızda iki hafta olmasına rağmen 1800 gram. Sorun olsa kilosu da o kadar olmazdı yavrunun :) 
(1,012 puan) tarafından
Yaa içimi ne ksdar rahatlattın anlatamamm Allah bin kere razı olsun canım sendennnn ❤ Sağasalim sağlıklıca kucağımıza alalım evlatlarımızı inşallah mutluca
(353 puan) tarafından
İnşallah güzel anne :) rahat et. Ölçülerin çok güzel maşallah miniğine... ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 224 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluu annee (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Rrana (7 puan) tarafından soruldu

380,712 soru

11,398,785 cevap

34,923 kullanıcı

...