0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
Kızlar saydım 27 tane damar yolu açmaya çalışmışlar bu normal mi ya çocuğuma bir zararı olmaz demi bisey demiyorlar 

14 Cevaplar

0 oy
(535 puan) tarafından

En İyi Cevap
Doktora dedim bir sıkıntı olurmu saydım 27tane diye bana ne dese beğenirsiniz ohoo 27 neki :( az bile açmışlar yani
tarafından
Vicdansızlık resmen ne demek az bile ben ikinci için damar yolu açtıklarında kahroluyorum doktorun söylediklerine bak canilik resmen büyük insan dayanamazken Minnacık bebek kıyamam yaaa:((
-Reklam-
0 oy
(353 puan) tarafından
Oy sen ne diyosun kuzum ya????? Çocuğu delik deşik etmişler :o :@
0 oy
tarafından
Ah canim cocugun canı yanmistir ya neden o kadar uğraşmışlar bulamamışlar mi
0 oy
tarafından
27 mii bana  3 tane açtılar canım çıkmıştı
0 oy
tarafından
Kıyamam y bizimkine sarilkta iğne taktılar Bn kafayı yemiştim ya 
0 oy
(15,743 puan) tarafından
Yuh ya normal. Değil tabiki çocuk mahvoldu şimdi nasıl dayanıyorsun ben olsam hastaneyi ayağa kaldiririm
0 oy
(3,560 puan) tarafından
27 tane damar yolu ? Bu çocuk deneme tahtası mı pardon? 1 denersin 2 denersin bırakırsın 27 tane nedir el kadar bebeğe ve sen hala sakin bi şekilde kalabiliyorsun ben şu an o damar yolunu açmaya çalışmış şahısları parçalamıştım.
0 oy
tarafından
Çok açmışlar cnm ya kıyamam damarları ince heralde ondan bende sıkıntı yaşıyorum çocuklarında kan alınırken
0 oy
(6,828 puan) tarafından
Senin yerinde olsam direk sikayet ederdim bu kadar delik acmalari cok sacma cocugu resmen delik desik etmisler yazik gunah
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Canım başka hastaneden rapor al şikayet et

Bebek o deneme tahtası değil 

Benim içim cız etti valla sen nasıl dayandin :'(

0 oy
(1,114 puan) tarafından
Ay kız bu ne ya içim acıdı vicdansizlar nasıl kiymislar yavruya başka hastaneye götür yavrucagi ya maf olmuş onların ellerinde
0 oy
(6,053 puan) tarafından
ALLAH belasını wersin bilmiyorsan bırak kurban olurum o meleğe rabbim şifa wersin
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Hadi birincide olmadı hadi ikincidede olmadı sonları nedir ya minicik bi bebek o
0 oy
(119,436 puan) tarafından
Bu nasi bisi yaaa sikayetci olsana

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 796 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 177 göst.
7 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...