0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (3,530 puan) tarafından

7 ayet-el kürsi 

35 Besmele 

7 felak

7 nas

7 İhlas

Euzu bi kelimâtillâhi’t-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammetin.”   1 kez okunacak 

(Anlamı)    

Allah sizi şeytanların zehirli mahlukların ve nazarı değen gözlerin şerrinden  eksiksiz kelamın yüzü suyu hürmetine korusun 

Allâhümme bi-hurmeti ıysâ ve bi-hürmeti Mûsâ ve bi-hürmeti İbrâhime’l-Halîli necci haaze’l-veledi min şerri mâ-raê fi’l-menâmi bi-rahmetike yâ Erhame’r-râhımîn.” 7 kez okunacak

(Anlamı)    

Allahım Hz.Isa hürmetine Hz.Musa hürmetine Halilin Hz. İbrahim hürmetine şu çocuğu rüyada görmüş olduğu şeyin şerrinden kurtar ey rahmet edenlerin en merhametlisi Rabbim. 

Çocuklarımıza şifa olsun inşallah ❤

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah razı olsun canım 
(3,530 puan) tarafından
Şifa olsun yavrum inşallah
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah razı olsun canım mışıl mışıl uyusunlar inşallah ❤
(3,530 puan) tarafından
Amin canım şifa olsun yavrularımıza ❤
0 oy
tarafından
Amin  

Lena nasilsin ne yapiyon
tarafından
Hayir canim sacmalama iyiyim ben canim beni merak etme inşallah korktugun gibi olmaz sonuclar cok iyi cikar basit biseydirde gecer gider Allah seni evladinin basindan eksik etmesin
(3,530 puan) tarafından
Sağol kuzum dualarını eksik etme en çokta evladım için korkuyorum bana bişe olursa gözüm arkada kalacak Rabbim korktuğuma uğratmasın
tarafından
Allah korusun kiz SıkmA canını sana bisey olmuycak Allahin izniyle dimdik ayakta duracaksin evladinin arkasinda sakin üzülme herdeyin caresi var artik
(3,530 puan) tarafından
Sağol bitanem ya öyle güzel moral veriyosun ki senin gibi gerçek insanlara ihtiyacı var bu dünyanın
tarafından
Ay sagol lenam utandim simdi sakin sakin üzülme derdin ne kadar büyük olursa olsun derdinden büyük Allah var Rabbine sigin  :**
0 oy
(47 puan) tarafından
Amin allah razi olsun yavrularimiza sifa olsun tesekkur ederim bizimle paylastigin icin
(3,530 puan) tarafından
Amin canım rica ederim asıl ben teşekkür ederim okuduğun için
0 oy
(9,200 puan) tarafından
Okudum Rabbim kabul etsin..huzurlu uyusun inşallah kuzucuklar
(3,530 puan) tarafından
Amin şifa olsun inşallah
0 oy
(366 puan) tarafından
Şifa olsun inşallah miniklerimize kuzum 
(3,530 puan) tarafından
Amin kuzum huzurla mışıl mışıl uyusunlar
0 oy
(10,486 puan) tarafından
Aminn canım ınşaallah allah razı olsun mışıl mışıl uyusunlar
(3,530 puan) tarafından
Sağol canım şifa olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 739 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Berna07 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 469 göst.
14 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,530 puan) tarafından soruldu
+9 oy
24 cevap 1,623 göst.
0 oy
18 cevap 1,065 göst.
20 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,054 soru

11,345,691 cevap

34,812 kullanıcı

...