0 oy
603 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından

Daha oncede bahsetmiştim kayinvalidem le birlikte yaşıyoruz ve onun bekar bir oğlu var aslında dul 2 kere evlenmiş boşanmış benim eşim defalarca beni ailemden istedi onlarda vermediler sonunda kaçarak evlendik az önce öğlen yemeğim zehir oldu yemek boğazımda durdu yiyemedim sinirden halen ağlıyorum abisi sürekli ailemi kötülüyor yok onlar ******** hepsi falan dedi geçen ablam geldi yatakların altına falan bakın dedi bişey koymuştur o dedi kesin ben onu tanıyorum dedi bende ben onun kardesiyim benden baska kimse bilemez onun icindekini dedim yutkunamıyorum başladım sinirden ağzıma geleni saydım sensiz ******** diye onun ne hakkı var aileme küfür etmeye ya çok mutsuzum zaten kızım ağlıyor korkuyor yüksek ses duyunca urkuyor 20 gunluk daha odamdayim şuan eşim kavga yapıyor abisiyle terbiyesiz ya Allah ima havale ediyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından

Allahim ya ne gereksiz saygisiz insanlar bunlar bende kaynanam ve gorumcemi asla sevmem ama benim aileme kimse saygisizlik yapamaz ne kocam nede ailesi yaparlarsada lafini alir otururular asla susmam şükür aileler arasında bi sorun yok sende sakin susma canim senin ailen bu herkesden onemli ceneleri kapatcan ki bir daha konusamicak bu insanlar sen susarsan onlar asla susmaz emin ol

(96 puan) tarafından
Evimizi ayırsaydik başka hiç bişey istemiyorum inşallah bir an önce ayrılırız Allah kimseyi bu duruma düşürmesin çok zor çok kötü bi hayat
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından

Ay senin o kaynın geçen günde yine o bebeği ağlatmamışmıydı oğluyla birlikte.gereksiz varlık sinir bozucu 

(96 puan) tarafından
Valla billahi ya terbiyesiz işte seviyesiz dengesiz
0 oy
tarafından

Allahim herseyi gonlune gore versin canim uzulme sabir et allaha dua et simdi kotusunu yasiyosan en iyisini bekliyosundur diye dusun esinle aran iyi olsun cocuklarin sizin sagliginiz yerinde olsun baska kime ne olursa olsun herkez hak ettigini elbet bir gun yasar bosver canim 

(96 puan) tarafından
İnşallah canım herkes hak ettiğini bulur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 206 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nejlabebek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sarakurak (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 283 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu