0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından
Kizlar evinde yikanabilir hali kullanip da memnun kalan var mi durusu falan nasil oluyor?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Makineye atilanlardan mi
(667 puan) tarafından
Evet cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Makinede yikananlari diyorsanız ben koridor halısı kullanıyorum teyzem almıştı çok memnunum. 
(667 puan) tarafından
Durusu guzel mi canm
tarafından
Evet güzel düşük derece de yıkayınca bisey olmuyor. Memnunum yanı :)
0 oy
tarafından
Ben kulanıyorum canım çok iyi 
(667 puan) tarafından
Goruntusu nasl canm bast duruyor mu
0 oy
(532 puan) tarafından
Valla canim benim mutfagimin koridorumin yatak odasinin halisi  yikana bilir aldik biz makinada iyikide oyle almisism kirlenince bisey dokulunce hemen atiyotum mis gibi cikiyo valla cokda memnunum
(667 puan) tarafından
Goruntusu nasil cnm basit duruyor mu
(532 puan) tarafından
Yok canim   biz halilarimizi evleneli 2 sene oldu en iyisini almisti valla bozulmuadi bile hic biyerined3 bisey olmadi ilk gunki gibi
(79 puan) tarafından
İnternet üzerindenmi almistiniz
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Mutfakta kullanıyorum canım çok memnunum
(667 puan) tarafından
Anladm canm
0 oy
(59 puan) tarafından
Canim bildiğim kadariyla o halılarinda makinaya zarari oluyormuş ömrünü kisaltiyormus
(667 puan) tarafından
Hadi ya e ozamn almNin anlami olmaz
0 oy
tarafından
Valla bende yatak odamdakini öyle aldım hep yıkıyorum çok güzel hiç kivrisma falan yapmıyor
(667 puan) tarafından
Benm aldigim halicok dokuyor canm
0 oy
tarafından
Var canım 3 tane 120X180 boyu 1 sene oldu a101 den aldım her hafta yıkıyorum çokta rahat 
tarafından
Çok güzel bi sıkıntı yok ☺️
(667 puan) tarafından
Tesekkur edsrm canm ben de bi odama alip deneyecegm
tarafından
A101 dekiler çok kaliteli ben kullanıyorum hatta bitanesini yeni aldım bazanın altında doğuma sercem ☺️ yatak odama
(667 puan) tarafından
Gelince bakarm canm a 101 evimin dibi;)
tarafından
Var zaten yeni geldi ben aldım işte perşembe günü ☺️☺️ yani senin orda kalmışmıdır bilmiyorum ama burda vardı aldım ben
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben mutfagma kullanıyorjm yine alsam yine yıkanabilir alıcam hem de krem beyaz tonlarında cok memnunum azcık lekelense hemen makınaya atıyorum camasır suyuyla bembeyaz oluyor atıyorum balkona aksama da kuruyor sık sık yıkıyorum 
(667 puan) tarafından
Aslimda mantikli bu sekilde almak,diger halilar cok tuy dokuyor yikamasi,da dert
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bende kullanıyorum canım çok memnunum
(667 puan) tarafından
Herkes memnun canm ben de bi denemek isterim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok memnunum her hafta yıkarım. Keşke aklım olsaydıda salon halımı da öyle alsaydım valla. Evin kışın sıcak oluyorsa kesinlikle tavsiye ederim 
(667 puan) tarafından
Burasi sicak canm yazi da felaket sicak zaten normal halilar fazla geliyor kisi cok surmez acaba diyorum saloma alsam mi bitane
(25,224 puan) tarafından
Bence al keşke bende zamanında öyle alsaymışım öküz ölüsü gibi yün halı almışım :D
(667 puan) tarafından
Ayy yun hali cok zor:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
4 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zhramt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrymaydnloglu (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...