0 oy
1,114 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Esimin annesi kizim icin ince bir yorgan vermişti o esimin bebeklik yorganiymis evde çok kalabalık vardı bosluguma geldi çok kotu durumda oldugu icin onu da attim manevi degeri oldugunu unutmuşum sanirim. 

Esim attığımi duyunca küstü keske geri verseydim annesine annesi duyarsa kizar mi acaba :ermm:

Evimiz dar boğuluyorum getiriyolar da getiriyolar esim de bir şeyi attirmiyor ağlamak istiyorum artık :'(

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Manevi değeri olan bir şey beni bile çok üzer Keşke annesine geri verseydin kaynanan da kırılabilir. 
tarafından
Keske oyle ypsydim somradan aklıma geldi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşin bence küsmekte haklı keski atmasaydın canım 
tarafından
Keske ya gafletle atmisim
0 oy
tarafından
Küsmekte haklı  bence 
tarafından
Allah Allah bana çok sacma geldi oysa kendi battaniyem olsa onu da atardim
tarafından
Sana göre saçma bence canim ben çok değer veririm mesela annem benim bebeklik kundaklarım falan vardı saklamış verdi bana kızımada onları kullanıyorum isim bitince güzel bir şekilde saklayacağım bende nesilden nesile:))
tarafından
:) yerim olsa amenna ev ztn nerden bksn 60 m2 kafayı yiyeceğim neyi nereye koyacağımi sasiriyorm
0 oy
(776 puan) tarafından
Ben olsam bende kırılirdim
0 oy
(860 puan) tarafından
Kuzum benim eşimin kundağı daha duruyordu kaynanam verdi Allah var kundak çok güzeldi Nakışlı idi 9 ay kızım içinde konak yaptım kulana kulana ucu kirtilmisti dikilecek gibi değildi bende azıcık o Çürüyen tarafı kestim diktim inanki kaynanam ona bile okadar kizdiki anlatamam sen nasıl koydin o yorgana
tarafından
Aman nerden evlendim nerden aldim şu kadının oğlunu bıktım artık anasindan ve oglundan
0 oy
(189 puan) tarafından
Aynı durum bendede var canım benim kayinvalidem vefat etmeden önce ne kadar antika eşya varsa getirdi atamiyorumda yarısı orda yarısı burda çok dağınık duruyo 
0 oy
(10,442 puan) tarafından
Eşin haklı canım manevi değeri varmış çok kırıcı olmuş, kayınvaliden duysa da çok üzülür eminim 
0 oy
(40 puan) tarafından
Esin haklı..benim evimde minnak ama babamın bebeklik battaniyesi bile saklıyorum manevi değer çok onemli
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kızz herşeyi geç eşin onda sarılıp yatmış içinde bymüş ben kıyamam 
tarafından
Eski püskü bir yorgan
0 oy
tarafından
Bence böyle davranma sen esinide kendinden soğutursun  
tarafından
Ben soğudum ztn imkanım olsa 5 dakika durmam
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ben anlamadım getirseler yakınırlar getirmeseler yakınırlar :) ) üzülme canım eşin ama haklı maalesef
tarafından
Eski püskü şeyler istemiyorm artik evde  :/
(299 puan) tarafından
Ah kuzum ben su siselerini bile atamiyorum kiziyor köye anneme goturecem anneme lazım oluyor diyor özellikle balkona koyuyorum rüzgar alıp götürsün diye
tarafından
Yazık bizr ya
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Sen haksızsın senin için önemli olmaya bilir ama manevi değeri, var aynı şeyi sana yapsalar hoşuna gidermi 
tarafından
Unutarak attim ztn cnm
0 oy
(518 puan) tarafından
Çaktırmadan at,erkekler birşeylerin atildigindan haberdar olmazlar ama haberleri olunca atılan kıymetli olur sen de herşeyi atıyor damgası yersin benim gibi:))ben hem annemin hem anneannemin hem kaynanamin neleri denk gelse atıyorum:))
tarafından
Torununa verdi ya ondan soruyor
(518 puan) tarafından
Hee örtecek torunu 100 yıllık eşyayı,hem torun bu babamindi deyip yorgana sarilmayacak ya aman ne boş isler
tarafından
Sorma sorma ugrasiyorum iste
(518 puan) tarafından
Yorgandan konu açıldıkça konuyu değiştir:))
tarafından
Oyle yapacaz artik:(
0 oy
(23 puan) tarafından
Üzülme bence bu üzülmeye değer bişey değil gönlünü al  şuan bence yorgana neymiş en değerli şeyleri yanında sen ve çocukların gerisi hiç önemli değil inanki 
tarafından
Demek ki oyle degil baksana gidip yattigina göre
(23 puan) tarafından
Belki üzüldüğünü bilmen için öyle bişey yapmıştır tabiki üzülmüştür ama sen ona senden ve çocuklarından başka bireyin önemli olmadığını hissettir ona inanki bunlar gelip geçici şeyler
tarafından
O bu sekilde görmüyorsa ben ne yapabilirim ki gitmek istiyorum artık cok mutsusuzum
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Manevi değeri olan biseyi atmışsın canım tamam belki onun için değerli olduğunu unutmuş olabilirsin ama kırılmakta haklı bence 
tarafından
Tripli tripli gidip yatacak kadar mi haklı ne sanki biz yetmiyor muyuz yorgan kadar olamadık
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Aynı dert bende de var teyzeler yelek örmüş bende beğenmedim ihtiyaç olanlara verdim şimdi de haber göndermiş kaynanamdan yeleği düğmeleri yoktu al da dikiver diye :ermm: büyük yelek kaldırdım dedim ama yarın bir gün söylerim kaynanama da teyzeye ne dicez :D

tarafından
Su mesele icin doktugum gözyaşlarına yazık
0 oy
tarafından
Yanı aynısı sana yapıldığını düşün üzülmez mısın. Bi şekil gönlünü almaya çalış bacım haklı adam :))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 540 göst.
16 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 898 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 263 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 486 göst.