0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar bayram ilk gunu olaylar olmuştu Burdada anlattım özet geceyim eşim sürekli bnden biseler yapmamı istedi her yanına gidişimde bende solendim ( misafirlerde vardı bütün iş guc herşeyi yaptım kurbanı kesmeye bile yardım etim iki çocuğumla ) neyse her yanına gidişimde bişe istiyor bnd ona yoruldum soledim yine aynı aksamda istedi bnd hemen iş kitliyosun dedim kardeşinin yanında beyefendiye gururuna yediremedi biraz atistik sonra iti bni düştüm flan neyse sonra oturdu bni ordaki herkese şikayet ediyor herşeyi laf ediom flan neyse işte bende öğünden beri küstüm buna dün akşam baktım oda küsmüş neymiş kahve istemiş bnd uyuya kaldım yapamadı ona sinirlenmiş kızlar hala aynı hic düşünce yok geçen yemek yapioz onlar yio iki daka oturup geri kalkacaktim gitim hemen dio çocuğun elini yıka sıfır düşünce yni  napcam bnn bu adamla elti olsun gorumce olsun herşeye koşuo eşleri çocuğun tırnağını kesmeler altını açmalar bn bikere bile görmedim böle bişe geçen gorumce yatıo eşi çocuğa bakiyo görmemişim ya nasıl tuhafıma gidiyo esim herşeyi bndn bekliyo anlicanis v bn çok yoruldum bu durumda n

4 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Bacım günaydın herşeye kendin koşmak nedemek çok iyi bilirim ve seni anlarım eşim askerî personel altı ayda Bir on beş gün geliyor Ben o altı ay içerisinde ev çocuk öyle yoruluyorum ki eşim çalışmasına ve kısa surelik izne geldiği hâlde yanımda olunca oğlumuz ile izin bitene kadar ilgileniyor ev işlerinde yardımcı oluyor yat dinlen zaten yorgunsun diyorum sen benden daha çok yorgunsun birlikte bitirelim işi birlikte oturalım diyor Allah Bin kere razı olsun benim sana tavsiyem bence eşin ile Bir akşam otur güzellik ile konuş anlayacaktır seni hir gür yaparsan inadına daha çok üzerine gelir herşeyin başı güzelce konuşmak Bir konuşmada anlamayabilir defalarca konuşmak zorunda kalabilirsiniz ama tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır her zaman
(221 puan) tarafından
Evet cnm konuşmayı düşünüyorum zaten de bn gönlümü alsın diye beklerken o da karşılık olarak küstü
Ve insanlara bni şikayet etmesi çok kırdı bni  
İkimizin özeli herkese anlati insanlar bni yanlış tanıyacak onun sayesinde
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Her dediğini yapmissin ;)

(221 puan) tarafından
Evet belki başında yapmasaydim böle olmazdı
(1,950 puan) tarafından
Aynen canim. Ne yapman gerektiğini hep sana o söylemiş komut vererek seni yönetmek istemiş ondan. Bazi erkekler öyle oluyorlar
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Barışma tavrını görsün gerekirse tek tek anlat yaptığın i ve hoş olmadığı inş anlar
(221 puan) tarafından
Küslük bitsinde konuscam zaten cnm biraz anlayış istiyom sadece
0 oy
tarafından
Valla görümcenizin eşi tam anlamıyla baba, ama sizin eşiniz gelişimini tamamlayamamis sobaya at yanmaz kupkuru odun. Canjm esin üzerinden beklentiye girip üzülme canına yazik

Baya bir zamanı var eşinizin kendini geliştirmesi için o yüzden kendinden çok, eşinden az şey bekleyeceksin ne yazık ki
(221 puan) tarafından
Saol cnm ins
tarafından
Bide şeyi merak ettim önceki postunuzu da hatırlıyorum. Size eşiniz o saçmalığı yapıp el kaldırınca o kardeşleri, anası babası manyak mısın oğlum Allah in emanetine böyle mi yapılır. Ömrünü emanet ettiğin insana gördüğün reva bu mu? İyi günde kötü günde yanında olacak sen zor güne düştüğünde karınin yüzüne bakabilecek misin? Ne iyiliğini gördü ki sen ondan ne bekleyeceksin?
Cidden böyle konuşan olmadı mı eğer olmadıysa onlarda eşiniz kadar kaba ve suçlu
(221 puan) tarafından
Haklarını yiyemem cnm kızdı hepside oturup konuştular
tarafından
O zaman kendi huysuz
(221 puan) tarafından
Vala bilmiyorum cnm iki bebenin sesine tahammül edemiyor çok seviyo ama biraz gürültü ses olsun hemen kızıyo anlamadım bnd çözemedim nasıl bı insan

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 897 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 540 göst.
16 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,112 göst.
17 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 485 göst.