0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından
Cikamiyoruz yada bebis rahat durmuyor ya gittigimiz yerde sizede hep bahane bulup gelmiyorlar yada cagirmiyorlar mi biyere gitriklerinde

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Arakadaşım yoki:woot:

(245 puan) tarafından
Kiyamam oda zor
tarafından
Yok valla canım çok iyi hemde gerek yok arkadaşlarım benimle biseyler için arkadaşlık edecekse etmesin daha iyi☺️
(245 puan) tarafından
Haklisin valla gercek dost olamiycaksa hic olmasin
-Reklam-
0 oy
(535 puan) tarafından
Cogu arkadasim bekar aksine normalde *** gelmezlerdi simdi her hafta yada 2 haftada  bi ugramak istiyorlar
(245 puan) tarafından
Bizimkiler tam tersi
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Yoo bebeği olan ark la buluscam mesela hamile olan gittim öyle çağırmam gibi durumlar yok 
(245 puan) tarafından
Benimkiler ya bekar yada bebegi yok oyuzden heralde canim
0 oy
(97 puan) tarafından

Kız valla brn bazen çağırmıyordum, çünkü kafam şişyordu bazen, bi de geliyordular mesela bıkmış bebek bakmaktan hop kucağa veriyor. Brn süslenmişim ki makyaj saç yapmışım üstüm ütülü veriyor sanki eylemrk zorundayım. Ben de çağırmıyordum. :ermm:

(245 puan) tarafından
Benimkiler bekar canim hep bahane falan buluyorlar dogumdan once yardim ederiz geliriz soyle boyle dogumdan sonra kimse yok
(97 puan) tarafından
Ay söylenmez de ben yardıma hergün gittim birine acıdım da böyle kocasına diyormuş ki bütün eve yetiyorum bebek de bakıyorum hiç demiyomyş ki gözde geldi yemeğimi yaptı evi süpürdü, sonra kocası ddi benim karım herşeye yeter şok oldum
(245 puan) tarafından
Neyse canim Allah bilsin
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ablamın arkadasları öyle yaptı... Yemek yemicek se ablama geliyorlar gezilicekse aralarında geziyorlsr cocuklarla rahat edemiyorlar herhalde.. Ablaöda sinirlendi 1 haftadır görüşmüyor 
(245 puan) tarafından
Bende oyle yapcam canim
(1,093 puan) tarafından
Ablamda cok alındı.. Cünkü iki arkadası pazar bile yapmıyor abşsmın esi uzakta calışıyor o arkadası da hep ablamds yer icer.. Ama ablam gecen ögrenmişki birlikte hep gezmişler bir haftadır görüşmüyor..
(245 puan) tarafından
En iyisini yapmis canim
0 oy
tarafından
Ben onlardan uzaklastimm amann☺☺
(245 puan) tarafından
Bende oyle yapmayi dusunuyorum canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla daha dogurmadım ne olcak bilmiyom ama ben bazı cocuklu komşularımız çağırmak bile istemiyorum kimse cocuguna dur yapma demiyor konsolumdaki herşeyi yere döküyorlar kalıpta müdahale etmiyor halıları topluyo katlıyo kalkıpta ilgilenmiyo kapılarım camlı benim pat küt kapatıyor camı kırılsa yüzü gözü mahfolcak kalkıpta ilgilenmiyo, bir cocuk başkasının evinde eşyalara izinsiz Dokunmaması gerektiğini bilmeli yani bunu annesi öğretmediği halde benim eşyalarımın yerini değiştiriyor başka odaya tasıyor neymiş cocuk almasınmış ee öğret o zaman almaması gerektiğini her engeli önünden alırsan nasıl öğrenecek nefret ediyorum böyle cocuk yetiştirenden o yüzden çağırmıyorum. Ooff be amma dolmuşum ne sordun ne anlattım :D 
(245 puan) tarafından
Anliyorum canim o konuda cok haklisin bazen bende kiziyorum ama benimki daha bebis benden baska kimseye zarari yok
(25,224 puan) tarafından
Yok lafım bebişlere yada daha anlamayan bebeklere değil ama yani geli 4 - 5 yaşına Bi öğret yani
(245 puan) tarafından
Anliyorum haklisin canim
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Yaşadığımız yerde hiç arkadaşım yok malesef ;)

(245 puan) tarafından
Oda kotu canim
0 oy
(253 puan) tarafından
Benim hic arkadasm yokkkk
(245 puan) tarafından
Oda kotu canim ya:(
(253 puan) tarafından
Bende ne kötü valla cok sıkılıyorum arkadas yok akraba yok gurbetlik yoruldum bunaldim artik.
(245 puan) tarafından
Nerdesinki canim
0 oy
tarafından

Tam tersi ben kabuğuma cekilmek istedim bunalima girerim diye daha cok cagiriyolar

Giriyormda zaten

(245 puan) tarafından
Seninkiler iyiymis canim
0 oy
(143 puan) tarafından
Aynen ya bnmkilerde öyle hele bazıları mesajlarıma da cevap vermez oldu bende sildim onları 2ye
(245 puan) tarafından
Benimde silmem yakindir canim
(143 puan) tarafından
Sil gitsin ya çok ta lazimlar sanki
(245 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(119,067 puan) tarafından

Yanlizim dostlarim yanlizim yanliiiiizzzz :unsure:

(245 puan) tarafından
Belcikaydi demi kuzu senn yer
Evet ve bebegim bu gecede uyutmiycak
(245 puan) tarafından
Allah kolaylik versin nece konusuyorlar orda
Nederlands hollandaca
(245 puan) tarafından
Hic bir fikrim yok o dil hakkinda ama neyse bacim biz variz biz sana arkadaslik yapariz burdan:)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bitane arkadaşım var pazar günü eşiyle bize geldi benide çagırıyo ısrarla evleri uzak yemekli çagırıyo gitmek kolayda dinmek zor bahane sanıyo ama napim gidemiyom  ki
(245 puan) tarafından
Bebekle de zor olmuyor degil
0 oy
(6,053 puan) tarafından

2 tane liseden belli gorustugum arkadaşların war ben gidemiyorum die sürekli onlar geliyor hazırlık bile yapmıyorum biseyler alıyorlar bende çay demliyorum onlar oğlana bakiyor ben sıcak çay içiyorum ...Cok şükür onları verene<3

(245 puan) tarafından
Bencede sukret canim banada dogumdan once yok gelir bakariz yok yardim ederiz diyenlerin cogu yok ortada
(6,053 puan) tarafından
Cok şükür onlar benim kardeşim ❤
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Şehir dışına gelin geldim ben arkadaşlarımla sadece telde görüşürüm aynı şehirde olsakta yine çok görüşmezdim zaten. Onun haricinde arkadaşlarım eltimler (yengemler) ve onun kızları onlarla da görüşürüz sık sık <3

(245 puan) tarafından
Bende en cok eltimle gorusuyorum
0 oy
(3,750 puan) tarafından
En yakın arkadaşım nikah şahidimdi snra eşimin arkadaşı ile sevgili oldu şimdi nişanlı ve bn 1 bucuk yıldır evliyim evlendikten Bi iki hafta sonra aramadı sormadı hep bn aradn kırdım mı acaba dedm yok dedi snra nosunu değişmiş bnde yok keyfi bilir 
(245 puan) tarafından
Iylik yap cope at birde esinin arkadasiyla yani ailecek gorusmeniz gerekirken bencede arasada gorusme
(3,750 puan) tarafından
Nosu bile yok değişmiş cnm artık görüşmem zaten bişey yapmadım etmedim keyfi bilir
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bnm arkadaslar evlendikten sonra uzaklasti artik kimseyle konusmuyorum
(245 puan) tarafından
Hepsi ayri bir dert
0 oy
(353 puan) tarafından
Oyyy güzel anne... Aynı şehirde olsaydık, beraber gezerdik bebelerimizle... Bekarlar anneleri anlayamazlar... 
(245 puan) tarafından
Aynen bacim sorma sen nerdesin ki:)
(353 puan) tarafından
Antalya ben... :)
(245 puan) tarafından
Ankara bende canim: ( sizin orasi tatil beldesi gibi ne guzel ama
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çalışırken iş yerime geliyorlar. Artık çalışmıyorum. Onlar çalışıyor. Sadece telefonla arıyorlar. Bir de en iyi arkadaşlarım dışarıda biri başka ilçede çocukla gidemiyorum. Biri de başka ilde bayramda gelirse görüşüyoruz
(245 puan) tarafından
Benimde sevdigim arkadaslarim farkli ilde

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 431 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 433 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 565 göst.
9 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu