+1 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaa mesela arkadasima bisey anlatiyorm hep kendini araya katiyo benimde oyle benimde oyle birsey anlatmaya calisiyorum bir bakmism kendi aile sorunlarindan falam bahsediyo hic dinlemiyo ne desem benim de oyle diyor bana tek degil herkese oyle yapiyor sizinde oyle sizi dinlemeyen arkadaslarinuz varmi

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Sende o arkadaşınla baglantiyi kes seni anlamiyorsa dinlemiyor sa neden halaa arkadasligini devam ettiriyorsn
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Vardı artık yok :Dbağlantı yı kestim

tarafından
Iyi yaptin ya
+1 oy
(9,503 puan) tarafından
Arkadaşım değil ama kaynanam çok yapar karşındakini asla dinlemez hep kendi nden örnek verir örneğin kızım şöyle yapıyor desem Miraç ( görimcemin) oda öyleydi der bi başlar 2 saat susmaz 
tarafından
Niye oyle yapiyolar yaaa anlamiyorum
(1,170 puan) tarafından
Ay aynen benim de öyle. Ama kendi çocuklarından hatırlıyor taa cevap veriyor :)
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Aynen var böyle bi arkadaşımm
tarafından
Ahhh dertleri bitmez o arkadaslarin
0 oy
(219 puan) tarafından
Tabiki oldu ama artık yoklar ama benimki hiç dinlemeden konunun başını alır almaz tamamen kendi konuşurdu o konuşur ben yemek yaparım temizlik yaparım o kadar bağımsızdı internetim bosa gidiyor diye engelledim valla eşimde istemiyor zaten kimseyi iyi oldu :) en iyi dostum eşim valla 
tarafından
Dogru diosnn canim yaa esimizden baska kimin hayri varki bizee
Oylelerinden uzak durmak lazim
0 oy
(261 puan) tarafından
Benim de bi arkadaşım vardı böyle ben sıkıntımi anlatırdım eşimle mesela böyle oldu üzüldüm vs diye o da hemen kıçını kaşıyıp ay benimki çok şükür böyle böyle diye anlatırdı

Zaten ben uzuntuluyum onun öyle yapması daha com üzerdi:( 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Arkadaşım bir ikiyi geçmez çok samimi olduklarımi sildim hataları yüzünden benim babannem öyle :) biri aman suram ağriyo demesin bir başlıyor benim de ağriyo demeye bir gün hepimiz bilerek bir yerimizi saydık hiç eksiksiz oda dedi ay benim de ağriyo diye zaten bir ara hastanede ona çok fazla hastaneye gitmesin diye hastaneye çok gitmenin zararlari adli broşür vermişlerdi aklıma o geldi :)
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Aa bizim gelin oyleydi 1 degil 2 degil gprusmuyorum artik senede 1 veya 2 biseyde anlatmiyorum
0 oy
tarafından
Benım bıtane arkadasım var samımı görustugum gercek olmayan hıc kımseye yer yok hayatımda
0 oy
(119,150 puan) tarafından
1 tane vardi beni bunalima sokcakti bastim engeli
0 oy
tarafından
Şükür öyle dertlerim yok :) :) 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ayy yok ole kişilerle kendimi yipratamam
0 oy
tarafından
Bencil biri demekki
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Vardı ama artık goooggkk
0 oy
(291 puan) tarafından
Varrr :/ lafı ağzına depiyo demi :) oğlunu anlatır hep bulur bende ne olursa ondada olur. Bende çok sinir oluyorum ve mesafeliyim. Hatta baikalıryla ilgili konuşmayı cok sever mesajlaşmak ister onlarla ilgili konuşalım diye ben başta cevap vermiyodum ama en son fena bozdum Bida da yazmadı öyle
0 oy
(762 puan) tarafından
Enn nefret ettıgım insan tipidir asla gaz etmem
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Arkadaşım olmasada biri var hicbirsey konusulmuyo ben  derdimi paylaşmam yakın değilim ama genel olarakta birsey anlatsan seni hic dinlemiyo sürekli kendini anlatiyo sacma sapan sınır oluyorum çocukların sinif arkadaşının annesi mecbur kalmadıkça konuşmak dahi istemiyorum  uzak olmak en iyisi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 362 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
0 oy
12 cevap 350 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 362 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,284 cevap

34,775 kullanıcı

...