0 oy
1,019 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından

image

image

pileksi harflerden alıp dolabın üstüne çocuklarımın ismini yazdım çok hoş durdu belki yapmak isteyen olur diye fikir amaçlı paylaştım :) 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

image

cocuk odası değil de genç odası almıştım şuan evde değilim ama oglumun odası bu :)
(673 puan) tarafından
Aynen hayırla sağlıkla  kullansınlar inşallah gerisi nasılsa oluyor:)
(9,651 puan) tarafından
Oğlusum büyüsün inşallah bende böyle bisi alicam kuzum :) şimdilik oğlusum pembis  bir odada ablasıyla uyuyo :D
tarafından
Olsn canım ne olck. Bnde böyle aldm kız da erkekte kullanır diye :) çocuk odası çok hoş duruyor ama eşim de bnde istemedik :)
(9,651 puan) tarafından
Mantıklı bir secim olmuş seninki kuzum :)
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(9,651 puan) tarafından

image

bu da benim kızımın odası:)

image

image

tarafından
Evet evde iki tsne baza var böyle bir oda da aldım tam oldu çok da kullanışlı hepsi geniş baya. Ama bnde o tarz beşikleri çok seviyorum içimde kaldı alcam banane :)
(9,651 puan) tarafından
Inşallah 2. Genişte alırsın kuzum :) kızım anca 2 yaşından sonra odasına geçti ozaman kullanmaya başladı o yuzden de gereksiz geldi bana 2yasindan sonra normal yataktada kurnazlıkla uyuyabilirdi şimdi küçük geliyo mesela
tarafından
Hmm anladım. Alıştırmak zor oluyor mu peki. Gece uyanınca duyuyor msn
(673 puan) tarafından
Kurgucubiri çok güzel odası beğendim ben cnm güle güle kullansın inşallah:)))
(9,651 puan) tarafından
Mecbur kaldım canım kızım 2bucuk yaşına kadar bizim odada yattı ama kardeş olucak diye odasına alıştırdım kardeş gelince de kıskanınca bende sizinle yatıcam diyince mecburen oglusunda  yatağını kızımın odasına taşıdık zor oluyo ama sonradan odasına alıştırmak için zorluk cekmicem insallah birde bitişik yatak odasıyla duyuyorum ama benim için zor oluyo kalk yataktan emzir tekrar yat uykum bolunuyo ama yapicak bisi yok:/
0 oy
(673 puan) tarafından

image

image

buda bizim odamızın genel  görüntüsü tabi ufak eksikler var daha boyamız olmadı birde duvar stickerı aldık nasipse boyadan sonra artık :)
(673 puan) tarafından
Her yerimiz oyuncak neyseki kızım düzenli annesi gibi:)))
(9,651 puan) tarafından
Çok tatlı:) gül e gül e kullansın bebisler :))
0 oy
(197 puan) tarafından

Cok hoş  vallh canm<3

(673 puan) tarafından
Teşekkür ederim:))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 611 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Neslihanemretpkts_ (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 915 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Emine91 (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 312 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı