0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (615 puan) tarafından
Bugün 32+1 olduk. Hem rutin kontrol için hemde çalışabilir raporu almak için hastaneye gittik. Tontikimiz artık 2 kiloyu geçmiş :) Neyse eşim bi ara bi espri yaptı. Tam "ay sen espri yapma bence komik değil." dicektim. Çocuk esprinin üstüne güldü ya :D Çok tatlı bi andı. "Zaten sen karnımla konuşunca sakinleşmesinden babacı olacağı belliydi" dedim. Doktor da gülüyor. Çocuk gülünce hepimiz güldük. :) 

5 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Maşallah Benimki de 31 haftalık gündüz pek hareket etmez benim sesime tepki vermez akşam eşim gelince hareketleniyor o konuşunca elini verince mutlaka tekme atar☺ 
(615 puan) tarafından
Benimki de sürekli hareketli ya bazen acıtıyor yoruyor beni. Eşim gelip konuşuyor sakinleşiyor. :) inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. :)
(5,406 puan) tarafından
Inşallah canımmm siz de❤⚘
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ana karnında babacı olan bir de benim kız var. Büyük kızım babasına tepki verirdi hep. :D 2. Kız da ablasına tepki verince eşimin tuhafına gitti  :D

(615 puan) tarafından
Benimki erkek bide anneci olması lazım. :) doğunca görücez artık :)
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hahah çok tatlı ya sağlıkla kavuşun inşallah 
(615 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim inşallah :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Maşallah bizimki erkek olduğu halde babacım. Allah kucağına almayı nasip etsin canım 
(615 puan) tarafından
Bizimki de erkek :) amin inşallah. :)
0 oy
(327 puan) tarafından
Ayy bizimki de ne zaman eşim elimi karnıma koysa sakinleşiyor, ne tekme atıyor ne kımıldıyor :) eşim de yazık beni sevmiyor diye üzülüyor :) anacı olacak herhalde :) 
(615 puan) tarafından
Bende beni çok yorunca acıtınca hemen eşime sesleniyorum. Onun sesiyle hemen sakinliyor rahat ediyorum :D
(327 puan) tarafından
Yaa maşallah ne sevimli, Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
(615 puan) tarafından
Amin inşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza :)
(327 puan) tarafından
Amiin :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 610 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Neslihanemretpkts_ (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 910 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,019 göst.
3 Mart 2019 Diğer kategorisinde 1kız1oğlan annesi:) (673 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 1,091 göst.

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...