0 oy
1,769 göst.
Aile kategorisinde (725 puan) tarafından

7 aylık evliyiz dün benim doğum günümdü ilk defa kutlamak geldi icimden doğrusu ilk defa sevdiğim insandan sevgi sözcükleri duyacaktım. Günlerdir hatirlatmama rağmen unuttu..  Eşimin şöyle bir huyu var çok unutkandır herşeyi çok çabuk unutur ve ben herşeyi hatırlatıyım ona işten dolayı yorgun düşüyor unutuyor haliyle:ermm: Üzüldüm akşam gelince söyledim küçücük bir mesajınla beni çok mutlu edebilirdin dedim çok üzüldü sonra benim üzgün olduğumu görünce bana trip yaptı ve küstü benimle onu opmeme dahi izin vermedi bende aglayarak uyudum hem suçlu hem güçlü:(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hem suclu hem guclu dedikleri bu olsa gerekgerek. Kendince kendini hakli cikarmak istemis ayni benim kocam gibi:) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
canim benim esimde ayni valla ben umursamiorum artikk 
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Değişik bende eşime trip atinca  adam da bana atıyor valla
0 oy
(351 puan) tarafından

Okurken güldüm kusura bakma zeki koca :D

0 oy
(597 puan) tarafından
Esiniz her şeyi aşırı unutuyorsa b12 eksikliği olabilir bi kan tahlili yaptırması da fayda var bence
tarafından
Ayy kız Allah seni iyi etsin ya :))
(597 puan) tarafından
Dalga geçmek için söylemedim aslında gercekten  böyle bir sorunu olabilir
0 oy
tarafından
BEnim eşim de aynısı nolcaksa bu erkekler 
0 oy
tarafından
Cnm acaba alışkanlık haline gelmedi ondan mı her dogum günü kutlasan aslında unutmaz belki 
0 oy
(117 puan) tarafından
Aynı bnmki de öyle napacz bilmem 
0 oy
tarafından
Benim esimde yoğunluktan  iste stresten unuttu unuttgunu da bilmiyordu faturalarimizla ilgili bisi sormak icin Turkcell müşteri hizmetlerini aradı orda hsap kontrolu yaparken kadn demesn mi esinizin de doğum gunuymus efendim nice mutlu yıllar dileriz kendisine diye :D som agizli musteri temsilcisi hatirlatmis oldu o ara esimin bi bakisi var bana bi yandan telde konusuyo bi yandan ozur diliyo dudaklarini kipirdatarak teli kapattik geldi sarildi valla unuttum ben aklimdaydi ama unutmusum dalginlikta yiksa kutlamaz miyim dedi bende saka yapiyo saniyorum hala cidden unutmuştu defalrca kusura bakma dedi optu sarildı  insana uzuluyo diye trip mi atılır ya 
tarafından
Ay bendede bu dogum gunumde esim daha kutlamamis tabi yanimda oldugu icin ben tarih 6kasim oldugu an kutlamasini bekliyorum 00 00oldugunda. Kendisi daha hicbisey dememis snapchatdan mesaj geldi dogum gunum icin bende diyorum bak snapcat senden daha önce davrandida dogum gunumj kutladi:))
tarafından
Ayy bnim eşim ilk yilimizda böyle kutlamıştı ya ne ara aldı koyduysa eve çiçek ve pastayı saklamis gece 00.00 oldu wc girmiştim o ara hazirlamis salona pastayı çiçekle antrede bekliyordu  nasil mutlu olmuştum canim benim hayatımda kutladgim en erken doğum gunumdu :D
tarafından
Ben eşimle ilk tanistigimda ay romantigim falan diyordu:D evlendik adam romantikligin r sini yapmiyor bile:)))
0 oy
(373 puan) tarafından

Kadinlar trip atiyor ki bir az hos soz isitsinler.su kocalar yokmu bidigin odunnnnnn:D

0 oy
(2,172 puan) tarafından

Persembede benim bakalım napcak :) hatırlamaya hatirliyo dogum hediyesini erken aldı sagolsun sonrada keske haftaya alsaydım dogum gunununde verirdim diyo :angel: konuşunca batıyosun hayatım lütfen susarmısın şu anı bozma dedim :D

(2,172 puan) tarafından
Bizim evli olarak ilk bakalım napcak :)
(8,310 puan) tarafından
Dikkat et yine de cok yuksek beklentıye girme :) olmazsa üzülürsün.benım muhtemelen ablam gelır onunla beraber aradan cıkarır gene.hedıye de almaz aldıklarına sayar :D
(2,172 puan) tarafından
Yok canım beklentim yok hatirlasin sarilsin yeter :) sende uzulme bosver onun dogum gununde ya aynisini yap yada cok guzel biseu yap utandir :) iyi bi es iyi bi baba olsunlarda dogum gunu falan onemli degil
(8,310 puan) tarafından
Ben onun dogum gunlerını her yıl cok özenlı yaptım canım para bırıktırıp 500 tl ye gozlugunu yenıledım.ama o naptı bılıyomusun ben gözlük alıcam sana gozlugun artık bıttı dedım bu normal gozluk dur hele bekle felan cektı borca vermeye kalktı oyle bısey yanı.bu yıl bende ona bısey yapmıcam kutlamıcam
(2,172 puan) tarafından
Dusuncesizlik etmiş biraz ama bosver sen yinede üzülme ya :( belki boyle seylere önem vermeyen biridir cogu oyle yapacak biseyde yok
0 oy
(8,310 puan) tarafından
Canımm dogum gunun kutlu olsun  benımde dündü dogum günüm.Memleketteydım 2 mart aksamı aılem enişteme pasta aldırmıslar bı anda ısıkları sondurup kutladılar.Sagolsunlar ama ben istedim ki bunu eşim yapsın.Dogum günümü kutlamadı sözle bile.Bı sarılıp öpmedi.Ben yarın pasta alıp yapacaktım dedı halbukı 2 mart aksamı zaten herkes bir aradaydı.dün evimize dogru yola cıktık bas basa arabada felanda kutlamadı.sordum niye kutlamadın dıye kutlarız askm felan dıye gecıstırdı.Artık kutlarmı atlar mı napar bılmem ama benımdr kalbim kırık. 
0 oy
tarafından
Sende doğum gününde aynsini yap ona. 

İnşallah kendi doğum gününü de unutmaz 
tarafından
Bnm eşim 7 yıldır asla unutmadı. Her zaman hatırlar kesin bsy alır kutlar yani. Unutursa eğer çok kirilirim. Cnku doğum günü evlilik yıl dönümü unutulmamali
(8,310 puan) tarafından
Hayır dedıgım o degıl erkekler kendı dogum gunlerını kutlamayı onemsemez bızler kadar.
tarafından
Haa evet doğru aynen 18 Şubat'ta esime hazırladım harika sürpriz ne gerek vardı dedi deli oldum :)
(8,310 puan) tarafından
:) bak gördün mü :) odunluk etmıs bırascık :)
tarafından
Evet aynen öyle o kdr gzuel şeyler hazırlamıştım bir de :) ne gerek var dedi ya o an ortalığı yikasim geldi ama boşver dedim Hatice bozmayayim ambiyansi
0 oy
tarafından
Tam olarak benim esimde boyle 1. Evlilik yıl dönümümüzü kutlamadı beraber ilk dogum gunumu gecirecektik onuda kutlamadi bende sordum oda bana trip attı 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 690 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 821 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 105 göst.