0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından

image

kıkızlar aranızda illa kuran bilen vardır bu duayı sabah akşam babam için okusam tesiri olur mu bır de başka hangı duaları okumam gerek nolur yardım edin 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KUNTU MİNEZZALİMİN

her derde deva bir dua Hz yunus as duası bunu oku cnm rabbim banana şifa versin inşallah
(143 puan) tarafından
İnan bu hastalıkla tanıştıktan sonra Tek babam için değil onun durumundaki herkes için dua ediyorum çaresizlik ne zormuş Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah
tarafından
Benim bildiğim 7 defa okunuyor ama sen içinden ne kadar geliyorsa oku rabbim şifa versin inşallah
(143 puan) tarafından
Tamam canım saol
tarafından
Ammin bilirim o duyguyu rabbim babanizi size bağışlasın cnm
(143 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
-Reklam-
0 oy
(360 puan) tarafından
Şifa bulur inşallah tabi ki oku bol bol ya Şafi diyerek içinden geçen her şeyi söyle dua et Allah şifa versin ❣️
(143 puan) tarafından
Tamam canım saol ne kdar öğrensem o kdar iyi Allah razı olsun
0 oy
(820 puan) tarafından
Duanin her turlusu hayirli ben insirah suresi ve ayetel kursinin harfleri kadar ayatel kursi okuyorum canim gecmis olsun Rabbim babana tez zamanda sifa versin insAllah
(143 puan) tarafından
Amin babam gibi olan herkese versin kuzum inan ablam başında bacı diyor o kdar kanser hastası var ki aklın durur o yüzden kızlar nolur Allah rızası için aklınıza gelirse duanızda onları da unutmayın nolur çaresizlik çok zor
(820 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimciniz olsun benimde kardesim kanser zor durum ama duadan baska birsey gelmiyor elimizden ayetel kursiyi oku ben okudum sifa olmustu
(143 puan) tarafından
Ayyy maşallah Allah daha düşürmesin İnş babam da iyi olacak Rabbim kimseye yaşatmasın
0 oy
tarafından

Yasin oku yasinde on bereket vardir bunlardan biride hasta iken okuyan sifa bulur 

Gecmis olsun 

(143 puan) tarafından
Çok şükür kuzum her gece açıp hocayla beraber okumaya çalışıyorum Allahım kabul etsin
0 oy
(15,751 puan) tarafından
Ya safi ismi bunu da sürekli okuyabilirsin onun dışında yasin 
(143 puan) tarafından
Tamam kuzum saol
(143 puan) tarafından
Günde kaç kere peki
(15,751 puan) tarafından
İstediğin kadar oku
(143 puan) tarafından
Tamam canım Saol
0 oy
tarafından
Allah dualarını kabul etsin inş☺️ tesiri dualardan değil Allah'tan bekliyoruz şifa duada değil Allah tadir. Allah acil şifa versin inşallah ☺️

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 892 göst.
+1 oy
16 cevap 325 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 398 göst.
15 Eylül 2020 Aile kategorisinde Asel35 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu