0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (777 puan) tarafından
Kızlar bebeğinde uyku terörü yaşayan ya da bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

6 Cevaplar

0 oy
(777 puan) tarafından
Sanırım kimsenin bilgisi yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi bilgim yok cnm nedir ki
(777 puan) tarafından
Bebeğin gece uykusunda çığlık atıp uyanmasıyla başlayan bir süreç canım ve sakinleşmiyor bir süre.
tarafından
Canım bi yeri ağrıyor olmasın dokdora götdünmü
(777 puan) tarafından
Yok kuzum ağrı olayı değil.anne babayı dahi tanımıyor öyle ağlıyor ve asla sakinleşmiyor
tarafından
Kıyamam ya insallh düzelir
(777 puan) tarafından
İnşallah canım inan her gece duam bu Allah yaşatmasın kimseye
0 oy
(360 puan) tarafından
İlk defa duydum canım postun üste çıksın 
(777 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ne gibi belirtiler yasadin eeg testi ile anlasiliyor die biliyorum 
(777 puan) tarafından
İlk oğlumda da aynı şeyleri yaşamıştık.gece uykusunda birden çığlıklar atarak uyanıyordu ve bir türlü sakinleşmiyordu.şimdi ikinci oğlumda da aynı durumu yaşıyorum.doktıra gideceğiz ama az önce bir arkadaşımla konuştuk.onun oğlu da öyleymiş bebekken.otizm teşhisi konmuş şimdi.belki öyle bir durum olabilir dedi çok moralim bozuk şu an.
tarafından
Ben ikisinin iliskisi oldugunu sanmiyorum

Su yaziya bi goz at canim  uyku teroru dedigin sey halisulasyon ve gozu acikken olan bisey . Ama seninki uykudan ciglik atarak uyanmak   bence ruya goruyor olabilir kendini uzme yok yere    

https://www.mynet.com/cocuklarda-gece-teroru-neden-olur-gece-terorunun-nedeni-ve-cozumu-nasildir-110104766402
(777 puan) tarafından
Ya var ya midemde kramplar var şu an zaten pimpirikli bir insanım kesin sonuç almadan asla rahat edemem artık.otizm hakkında az çok bilgin var ve çocuğumda olduğunu düşünmüyorum ama annelik işte birşey duyunca illa ki insan kafaya takıyor.çok sağol kuzum iyi ki varsın ❤❤❤
tarafından
Seni anlayabiliyorum rabbim hickimseyi evladiyla sinamasin. Kendini uzme googleden bakma bende oyle yapiyorum merak ettiklerini doktoruna sor  sen de iyiki varsin ❤️❤️❤️
0 oy
(434 puan) tarafından
İnstagram da uzm.simgesoydan var. Daha bugün o konu hakkında paylalım yaptı. İncele bence. 
(777 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum
(434 puan) tarafından
Rica ederim. Denk geldi :))
(777 puan) tarafından
O kadar güzel bir sayfa önermişsin ki çok yararlı oldu gerçekten çok çok teşekkürler ❤❤❤
(434 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek :))
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bir bilgim yokalesef post aktif olsun diye yazdim
(777 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 84 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy