0 oy
1,006 göst.
Aile kategorisinde (2,865 puan) tarafından
Kızlar 8 Mart için anneniz  ve kaynananız için ne hediye düşünüyorsunuz?? Ben çiçek yerine bu sene farklı bişiler olsun istiyorum takı tarzı filan sizin aklınızda neler var 

23 Cevaplar

+1 oy
(397 puan) tarafından

Kaynanaya el bombasi bu yil aklmdaki en guzel hediye:D

(2,840 puan) tarafından
Anca paklar demii :))
(195 puan) tarafından
El bombası biraz az oldu sanki :-)
(4,875 puan) tarafından
Canım o el bombasını  azcik bizim o tarafa doğru da atıver :D
(397 puan) tarafından
Sana hediye paketli yollaycm kullanirsn. Ayrica kizlar biliiyorm bu bizi kesmez daha iyilerine laik o ama bununla bi baslayalm baklm bir anda kotayi yukseltmeyelim yavas yavs :)
(9,651 puan) tarafından
Öldürmek değil ama süründurmek  he :D
-Reklam-
+1 oy
(725 puan) tarafından

Benim rahmetli olmuş.. Mekanı cenmet olsun güller içinde uyusun:(

(2,865 puan) tarafından
Başın sağolsun canım benim... Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
+1 oy
(4,994 puan) tarafından

Anama her şey feda olsun:angel: Kaynanam b*k yesin:D Banane o bana evlenince takmadı bir şey ben onun hediyesini mi düşüneceğim:D

(2,865 puan) tarafından
Yani sana nasılsa öyle ol tabi :D ben anneme alıcam ama anneme alırken diğerine almazsam eşime ayıp olur eşim için alıyorum ona da yoksa kaşına gözüne değil :D
+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Sırf 8 martta hediye almamak adına evime dönüyorum  ☺☺☺☺
(2,865 puan) tarafından
Gez gez sonra dön tabi :D yolda doğurucak sın gibime geliyor hatce :D
(4,875 puan) tarafından
Allah korusun kız  :D herkes öyle diyor zaten
(2,865 puan) tarafından
Allah korusun zaten de :D az yerinde dur yani sende :D
(4,875 puan) tarafından
Neyse son gezmelerim  zaten daha da çıkamam :D :D
0 oy
tarafından

Valla önce kaynanam bana alsin da ben ona alırım yine :P:Dtabi kendisini severim o ayrı ama ama önce o bana alck önce :D

(2,865 puan) tarafından
:D :D ohooooo çatışmalar başlasın :D ben anneme alıcağım için mecbur onu da ayıramam eşime ayıp olur :D
tarafından
Yok severim kendisini ama hep alırım anneler gününde sadece annemle beraber annem yanımda değil uzakta keşke olsaydı da iki sinde alsaydım :((
(2,865 puan) tarafından
Uzak olsa da alıp gönder kız Nolcak bende sipariş vericem. Yakınız ama süpriz olsun diye kargoyla gidicek hediyeler çiçeksepetine girdim orda güzel hediyelik ürünler var ordan gönderşcem inş
tarafından
Kredi kartı mı istiyor o site cnm
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Valla kendimden vaz geçmiş haldeyim hiç hediye düşünecek halim yok :D 
(2,865 puan) tarafından
Çok da kendini bırakma canım yahu :D
(1,048 puan) tarafından
Yok tip olarak inan bırakmadım topuklular la çıkıyorum ediyorum da. Kafamı n içi mezarlık oldunresmen . manevi olarak çöktüm 1 ayda :D
0 oy
tarafından
Kayınvalidemin dogum günü 8 mart :) ikisini bi arada cikaricam. Ama dogum günü olmasaydi ekstra kadinlar gününü kutlamazdim acikcasi. 
(2,865 puan) tarafından
Senin ki iyi masrafsız olmuş :D ya ben anneme alıcam şimdi birine alıp diğerine almazsam eşime ayıp olur. Eşim için mecbur annesini ayırmamaya dikkat ediyorum :D yoksa bende bayılmam pek ama işte şartlar :D
tarafından
Bende kayinvalideme alicam dogum günü diye ama anneme de kadinlar günü diye almam. Ay alışmasın kimse :) cicekciler para kazansin diye var bu günler
(2,865 puan) tarafından
Özel gün işte bekliyor onlarda illa bende mutlu olsunlar diye :) bizim için dünya şeyi yapıyorlar kız öyle deme senede 2 kere anca hatırlanıyorlar zaten
tarafından
Kizar benim annem.anneler gununde dogum gununde bile 10 kere tembihliyo alma bsey diye :)
(2,865 puan) tarafından
Benim kide bişi istemez alma ne gerek var der de ama dil öyle der kalp bekler bence :D bende derim alma gerek yok ama kim beklemez ki
0 oy
(10,046 puan) tarafından

8 mart kadınlar günü sonuçta kayınbabam alsın ben bile hediye istemiyorum eşimden söyledim kendisine :D

(2,865 puan) tarafından
Anneler kutsaldır öyle deme :D
(10,046 puan) tarafından
Öyle tabi canım benim annem hayatta olmadığı  için kayınvalidem annem gibi neyse yinede alayım ben dimi =)))
(2,865 puan) tarafından
Al al böylece eşinin kalbini kazanmış olursun :D
0 oy
(3,546 puan) tarafından
En güzel hediye torunları Ecem Lina olacak :D 8 mart'ta daha ne :)))
(2,865 puan) tarafından
:D :D en güzel hediye aynen
0 oy
(9,651 puan) tarafından
8 mart kayınvalidemin doğum günü bisiler düşünmem lazım hem kadınlar günü hem doğum günü bilemedim görümcem eşim ben hep ortak bisi alırız:) anneme de evine yeni koltuk takımı aldı bizde onun için perde yaptiricaz kardeşler olarak :) tabiki bu kadınlar günü dolayısıyla değil ama olsun denk geldi :D
(9,651 puan) tarafından
Kız neresi kolay :) genelde hediye fikrini ben veririm eşim alır gorumce de üstüne konar :) anneme de supriz perde daha nolsun :)
(2,865 puan) tarafından
Eşler zaten hep üstümüze atar kenara çekilir :D benim kide bana bıraktı seç beğen al gönder dedi :D keşke erkek olsaydım ya ne güzel valla
(9,651 puan) tarafından
Benimde bu ara en çok dediğin şey keşke erkek olsaydım hee.. hayat onlara güzel:) Kız sende fikir vardır kaynana anne tamam ama benim içimden ablamlara hedjye almak geciyo ne alabilirim :)
(2,865 puan) tarafından
Çiçek sepetine gir ordan bak hediyelik güzel ürünler var :) bende ordan bakıyorum hediye :D
(9,651 puan) tarafından
Ben eşime öyle bir supriz yapiyim  dedim tam bir fiyaskoydu:D ablamlar haftasonu gelicekler canim tshirt alicam sanırsam:)
0 oy
tarafından

Daha dün doğum günü hediyesi aldım kız :)  

(2,865 puan) tarafından
O zaman alma araman yeter :D
tarafından
Yanında kalıyorum annemin eşim eğitim de  :D hediye almıştım bir Türk kahvesi yapıyım yeter daha ne olsun :))
0 oy
tarafından

Amaan Arada 12 saat mesafe var bence gerek yok :D

(2,865 puan) tarafından
Mesafeler aşka engel diyorsun yani :D
tarafından
Evet aynen öyle :)
0 oy
tarafından
Anneciğim ince mont tarzı bir şey bakıyordu .Ben de onu aldım hediye olarak. Kayınvalideme de bir çiçek. Tamamdır işte. :))
(2,865 puan) tarafından
Güzel düşğnmüşsün canım :)
0 oy
tarafından
her sene aldifim sey canım hicbirsey :)
(2,865 puan) tarafından
:D :D beklerler kız ama
tarafından
yok canim hic almadık kendi annemede almadım daha once beklemezler. anneler gunundede arıyorum yetiyor
0 oy
(169 puan) tarafından
Kaynanama nükleer füze alicam canım benim :D 
(2,865 puan) tarafından
:D bütün kaynanalara fırlat kurtulalım :D
0 oy
tarafından
Kaynanama bsy alamam. Bnde anne oldum o bana alsn. Zaten tepemi atlatmislar 

Kocası bir paket sigara versin ona tonlarca altına bedeldir onun için :))
(2,865 puan) tarafından
:D sana hak veriyorum sen alma :D
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Hicbisey almiycam once onalr bana alsin :) o kadar ev tasidim ettim kimse yokti yanimda dogum yapacam ne alcaklar bana almayana bnde almam
(2,865 puan) tarafından
Aman bende bugüne kadar Bişilerini hiç görmedim ama eşim için yapıyırum ben. Annesi sonuçta
(2,849 puan) tarafından
Yapana yapilir bence onlar nasil bekliyorsa bizde bekliyoruz
0 oy
(195 puan) tarafından
Ben kendimi düşündüm de kaynanam kaldı :-) 
0 oy
(1,948 puan) tarafından

Biz kadınlar gününde bişey almayız :)

0 oy
(6,681 puan) tarafından

Bizimkiler uzakdaa kaynanamlarda annemlerdee ama cok isterdim yakin olsunlar bende bir wey alip gotureyim:'(

(2,865 puan) tarafından
Canım kargoyla da yollayabilirsin ki
(6,681 puan) tarafından
Oyle bir tadi olmuyorkii :(( maksad hediye almak deyilki gidip gormek bayramiin kutlu olsun demek ://

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 119 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pamira (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
0 oy
8 cevap 126 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu