0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Yarın kaynanamın günü var 25 30 kişiye yakın yarın calismicam dükkanı kapatcam güne sebep 8 aylk oğlum var ve 4 aylık hamileyim bu hsmileligim çok ağrılı geçiyor. Üstüne üstlük bide eltim rahatsizlanmis bu gece yarın bütün iş bna bakıyo off :-( herşey beni bulur zaten. Gündüz gezerken hiç bişeyi yoktu bugün bizden arabayi alıp gezmelere gttiler hatta yarın Allah yardımcım olsun inşallah:-( tek tesellim çocuksuz gün iki üç tane çocuk var sadece Allah'tan

4 Cevaplar

0 oy
(7,412 puan) tarafından
Allah yar ve yardimcin olsun canim. Yatta dinlen madem.ya. suan inan ben daraldim okuyunca.:/
(1,114 puan) tarafından
Uyuyabilsem keşke uyku gelmiyo :(
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Rabbim  kolaylik versin git uyu cnm dinlem biraz
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah uyuyabilsem keşke :(
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ayyy sende de yani hastayım diye bizim gibi susanlar varya yarım akılız biz cocugunu düşün kaynananın gününe de ya sinir oluyorum artık.. Digeri neden yardım etmiyo günün ortasında gelir napıyosunuz diye demedi deme
(1,114 puan) tarafından
Etmez yarın olsun bak gör gece acildeydim deyip elini biseye sürmez
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Çok yorma sende kendini canım, hamileymişsin madem sana mi güvenip gün yapıyor kayınvaliden...yoruldum de belini tut otur. 
(1,114 puan) tarafından
Valla cnm öyle bı gün ki hepsi yaşlı sanki gelinlere güvenip yapıyorlar. Parayı alan onlar bütün çileyi çeken gelinler. Yok sinir basıyo gündüz gezerken hiç bı b.ku yok ama gece nednse ağrısı tutuyo acile gidiyo sırf kaynanam yarın ona bişey demesin diye. Dükkana gitmesini de bilirim ama arkamdan bı ton laf yerim bı sene susmaz bidaha
(6,978 puan) tarafından
Ah ah ne desen haklısın bacım... sende mi bir acile gitsen aniden :))) boşver Allah rızası için kendini yormadan yap bari, kül bilmezse Halik bilirmiş. Bidaha ki sefere de sen yorgunum dersin eltin yapar.
(1,657 puan) tarafından
Esin nasıl musade edıyo boyle bıseye köle misin sen Allah askına bebegıjçn kucuk zaten bide yeniden hamilesın bısey olsa kaynananın gunu sagolsun mu diyeceksiniz
(1,114 puan) tarafından
Valla ben Allah rızası için yaptım kendi Allah razı olsun der demez onun insafına Kalmış
(1,114 puan) tarafından
Normalde etmezdi ama böyle hizmet edecgimi bilmiyor yardıma gittigimi biliyo bütün işi yaptım desem bidaha yollamaz bile

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 445 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 335 göst.
24 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,013 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,612 soru

11,395,756 cevap

34,913 kullanıcı

...