0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar 9.5 haftalik hamileyim Kayın pederimi kaybettim 4 ay filan oldu ben onu çok seviyordum 

Ve mezarına gitmek istiyorum 

Babamı 1 sene gormeyim özlemek gelmez ama her hafta giderdik  kayinperimin yanina 

Şimdi mezarınada gitmek istiyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gidebilirsin yanı bence bısey olmaz bende annemın mezarına gittim Bı kac kere başın sağolsun bu arada canım 
tarafından
Teşekkür ederim cnm allah razı olsun seninde başın sağ olsun rabbim mekanlarını CENNET EYLESİN İNŞALLAH
tarafından
Amin canım amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabikidee gidebilirsin canım bir şey olmaz 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(360 puan) tarafından
E git bacım ne olacak dirilrden kork ölülerden zarar gelmez bacım dirilerimiz daha tehlikeli 
tarafından
Zarar gelmek degil eşim tedirgin oldu biraz  kendini tutamazsin aglar rahatsızlanırsın dedi
Cenazesinde sinirlerim bosalmis fenaladmistim bu yüzden cocuguma birşey olur diye terettüt ettik
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben 5 aylık hamileyken annemi kaybettim. Doğum doktoruma sorup defin edilirken gittim. Sonra defalarca kabrini ziyarete gittim. 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Başınız sağ olsun. Git canım ne olacak bir sey olmaz 
0 oy
(491 puan) tarafından
canim bn gittim kayinbabamin mezarina git birsey olmaz batıl inanc onlar dogumda ölümde Allahın emri sonucta 
0 oy
(452 puan) tarafından

ALLAH rahmet eylesin  gide bilirsin hiç sıkıntı olmuyor bende hep gitim babamın mezarına :( gidiyorum da 

0 oy
(359 puan) tarafından
4 yıl önce oğlumu kaybettim hamileyken her hafta gittim mezarına hala da gidiyorum onu yalnız bırakmışım gibi geliyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 181 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 358 göst.
19 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Efenin_annesii (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 199 göst.