0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Bu sabah hic iyi uyuyamadigma ragmen her söylentimeme ragmen esim her sabah odada deodorant sikip odayi kokuya bogup işe gidior. 8aylik hamileyim kac kere dedim yapma uyandigimda basim agrior koku bogazimi agritiyor diye tartistim. Daha sonra bugun bacisina gidecektik tamam dedim uyandim evi supurdum bulasiklar vardi yikiordum babasini cagrmis sabahin 11.30da! Sinir oldum niye cagriosun teseturluyum uzerim musait degil evin ortasinda supurge ocagin uzeri pis mutfakta bulasik diye daha sonra cagrsana sanki simdimi gidecegiz dedim neymis terbiyesizmisim cok kotu kalpliymisim bunu bastan biliormusta suratima vurup durdu dedim saygisizsin insan sorar hanim musaitmisin babamida cagrim gelsin diye dedim yok hep o hakli hep o! Karnim burnumda oturup agliorum iceriye girmiom yatak odasindayim

9 Cevaplar

0 oy
(820 puan) tarafından
Disarda sıksın Allah Allah soylemissin yani birde bazi hamileler kaldiramiyor o kokuyu anliyorum yani bidaha uyar bence kusuyorum filan de aaa birde babasini cagiriyor danismadan cok ayip ya hem karnin burnunda ev halin var once sana soylemesi gerekirdi yinede tartisma canim hamilesin bebekte hissediyor sen uzuldukce:(
(820 puan) tarafından
Terbiyesizmis simdi ses etme babasi yokken konus birde babasindan laf duyma derim hamilesin yani herzaman yapilmiyor bende yavas yavas yapiyorum napalim olecekmiyiz iki canliyiz birde Allah islah etsin tez zamanda
(57 puan) tarafından
Yahu buyuk bacisi geldi herseyi anlatti simdi napim annemin evine gidiorum bukadar olmaz ya
(820 puan) tarafından
Kiz dur ofke ile kalkma odana git sakin sakin dinlen iyice gelincede konus canim benim
(57 puan) tarafından
Bacisiyla kucuk bacisina gidior bana sen gelme dedi evim doldu simdi bu ne yahu kari gibi ayni
(776 puan) tarafından
Daha bir cocuk dogsun o zaman gör evi nasıl poh goturuyor cocuga bak bakaz is yap yapmaz tek basina bir yere kadar
-Reklam-
0 oy
(6,814 puan) tarafından
Sonuna kadar haklisin canim
(57 puan) tarafından
Yahu sabahin korunde ne diye cagriyon daha banyo yapicam hazirlancam evin hali affedersin *** goturuyor kayin babamda dedikodu eden birisi susup gormemizlikten gelmez
0 oy
tarafından
Aksiler anam ya bu erkek milleti neye zitlasiyolar istedikleri olmayinca terbiyesiz oluyoz
tarafından
İşlerine gelmeyince oyle derler
tarafından
Küsüm konusmuyorm dunde ayri uyudum
tarafından
Dün bende arkami döndüm yattım valla
tarafından
Sinir bozmak icin yaratilmislar
tarafından
Ahahaha evet galiba
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bence haklisin biraz daha dikkat etmesi lazim hasas davranmasi lazim
0 oy
tarafından
Benimki de aynıydı  ya deodorant konusunda bıkmıştım artık anlamıyodu delirmiştim çok haklısın canım 
0 oy
(9,169 puan) tarafından
Çooook haklısn..bende geçenlerde temizlik yapıyordum ev full kalkıktı halılar vs her yer her yerdeydi. Ailesi eşimn iş yerine uğramş ordan da bize gelip torun seveceklermş. Eşim beni arıyor bizimkiler geliyor habern olsun die. Ya blmiyor musun temizlik yaptğmı ev hep kalkık dedim kizdm baya bi.

Neymiş getirecekleri şeyler varmşta onları getireceklermş. Sana bırakamazlar mydı ddm. Sonra geldiler ev o haldeyken yarım saat durup gittiler. Valla ortalık karman çormandı ne kahve için dedim ne bişey. Onlar da bi ayrı cins beni aramıyorlar kızım musait misin gelelim mi diye eşime soyluyorlar. Allahm sinirlendm ya :)
(57 puan) tarafından
Iste bide 8ayligim agrim cogaldi anlamior hormonumu en ufak seyde hemen kizip bagrior bu ne agliosun igrencsn vs diye
(9,169 puan) tarafından
Aynen bnde ağlasam hemen de ağlarsn zaten dyip daha çok kalbimi kırıo..amaan erkekler odun..kadın ruhundan ne anlar :●
0 oy
(776 puan) tarafından
Seninki olmamış canım vala tesettürü acsan dunya laf olur ama namehram gelirken haber etme olmaz kapali bile olmasan insan bir der babam geliyor bir toplanır kadın deodoranta gelince bn yapsam kiyamet kopar ayni dert öküzler dusunme özürlü empati yoksunları 
(57 puan) tarafından
Iste birde taytla geziorum evde daha rahat diye babasida kapiya hucum edior tiklamior bile hepsi ayri dert vallahi
(776 puan) tarafından
Vala zor ben kis günü cam açıyordum yandim allahim yandim hamileken hala da sürüyor tshortle geziom evde cok zor allah yardimcin olsun
0 oy
(321 puan) tarafından
Kendi tarafları olunca hiçbirşeyin önemi olmaz sıkma canını vur kafayı yat uyu ne halleri varsa görsünler sancım var de yat 
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun canim tabi ki de cok cokk haklisin 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 563 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 936 göst.