0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar esim bu zamana kadar bana bi hediye almis insan degil ve özel gunlermis evlilik yildonumu falan umru degil adamin hamileligimde bile o kadar dememe ragmen hamilelik pantolonu almadi kendine gecen gun mont siparisi vermis 250 tl bugun geldi kargosu gorunce delirdim tabi sabahtan beri konusmuyorum bide gelmis yanima sen nasil bi insansin ya hep afra tafra diyo bana ulan sen simdiye kadar naptin ki bana ben sana guleryuz gostercem haksizmiyim kizlar hep istiyo aldigi maasla sadece kendine alsin biseyler ben isteyince borcum var o var bu var daha yasim 25 bende diger kadinlar gibi suslenip giyinmek istiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
Canım çalışmayı düşündün mü 
(2,352 puan) tarafından
Calisiyodum canim hamilelikten ve virusten ciktim
(124 puan) tarafından
Hamilelikten dolayı filan daha alıngansn tabi. Bırak almasın cocuktan sonra tekrar çalısma yo düşün sen kendini şımart muhtaç değiliz. İllaki bekliyor insan ama öyleyse oyle kabullen onu. Beklentiye de girmemeye çalış yoksa hep mutsuz olursun. Hediyeyi geçtim hamilelik pantolonu ihtiyacın sonucta alması lazım ihtiyaçlarını karsılamalı
(2,352 puan) tarafından
29 haftaligim bilmiyom kac aylik oluyo ama doguma kadar idare et diyo ya ben sonucta disari cikiyorum hastaneye gidiyom ne giycem senin pantolonundanmi ama artik maymun gozunu acti ona gore davrancam cunku iyilikten anlamiyo o
(124 puan) tarafından
Ben de 31 haftalıgım canım. 7.aydasın rabbim saglıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Cok haklısın cok. Canını sıkma dogum dan sonra da bebiş biraz büyüsün bakacak birileri olursa tekrar çalıs canım
(2,352 puan) tarafından
Caliscam kuzum caliscam
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sen ona alır mısın peki özel günlerde 
(2,352 puan) tarafından
Artik bende almiyorum
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Haklısın kendine alıyorsa senide düşünmeli sende al para ondan git alışveriş yap kendine hiç giycek kıyafetim yok de kendine alınca para var bana alıncaa mı yok de
(2,352 puan) tarafından
Ben.iste onun gibi degilim iki cocugum var ucuncude karnimda hadi diyom ben mahrum buyudum herseyden onlar buyumesin onlara aliyom hep
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Niye çalışmıyorsun?
0 oy
(225 puan) tarafından
Bencede aldigina bin pisman et bizimki oyle deil bana almadan kendine almaz kendine alirsa banada alir boyle insanlarla olmak ne kdr zordur yuz verme konusma cnm surundur kendini duusnuo sadece 
(2,352 puan) tarafından
Aynen aynen cok yuz verdim azdı köpek
(225 puan) tarafından
Saygini bozma canim ona karsida yoksa onlari one surer hakliykrn haksiz olursun mazallah cok basima geldi aman dikkat
(2,352 puan) tarafından
Evlilik ne diyorum ona oh ne guzel buldugun parayi kendine harca ee
(225 puan) tarafından
Bazi insanlar boyle canim seni gercekden uzdugnun farkina varmazsa hep bole gider
(2,352 puan) tarafından
Aynen kuzum aynen takmiyorum artik ne yaparsa yapsin gunden gune gozumden dusuyo iyice

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde Melis2134 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
0 oy
9 cevap 287 göst.
0 oy
13 cevap 858 göst.
10 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,257 cevap

34,765 kullanıcı

...