0 oy
1,823 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Merhaba kızlar şimdiden özür dilerim sadece içimi dökmek istedim çünkü başka kimseyle konuşamıyorum ilk evliligimden olan 1 oğlum var şuan 6 yasında onun babası doğumuma bile gelmedi çocuğunun yüzünü bir kere görmedi baba olmadigi icin soyismini de alamadi mecbur kizlik soyismimi verdim bu sayede kendi ailem sahip çıktı oğlum 9 aylıkken başka biriyle evlendim 2 oğlum daha oldu ve şuan mutluyum şükür sikintim şu kendi ailem benim 6 yasında ki çocuğumu bana vermiyorlar biz okutucaz biz bakicaz diyorlar kendi kafalarına gore çocuğumu boxa yazdiriyorlar babam 2 gündür bana ters davranıyor bu sabah o çocuğun yüzünü bir daha gormeyeceksin dedi anneme derdimi anlatıyorum anlamıyor babama anlatıyorum anlamıyor dava acayim çocuğumu aliyim diyorum çocuğu senden kaciririz bir daha bulamazsın diyorlar neden boyle yapıyorsunuz diyorum o çocuğu haketmiyorsun diyorlar yemin ederim kendi cocuguma kizmaya korkar oldum ben bi cikmazdayim ne yapacagimi şaşırdım annem çocuğu kendine nasıl alistirdiysa beni istemiyor ve bu çok zoruma gidiyor eşim destekçim kendi oz çocuğuymuş gibi sahiplendi besledi ama yine suçlu biz olduk ben ne yapacagimi şaşırmış durumdayım allah rızası için bana bi yol gösterin vallahi bunaldim  ne olur bana bi yol gösterin kusura bakmayın uzun yazdım ama derdimi başka kimseye anlatamiyorum 

23 Cevaplar

0 oy
(742 puan) tarafından
Canim ailen  haklı sen  canim isteyince  ver isteyince   al olmaz  bak ne güzel ilgileniyorlar  demekki onlarda evlat  bilmiş yanina yoldaş olmus  borak ailende kalsin bunca  sene  buyutmusler  bundan sonrada bakarlar  
(145 puan) tarafından
Bunca zamandır cocuguma ben baktım herseyini ben aldım ben katlandim evlendim 3 yıl beraber yaşadık evimi ayirdim bu çocuğu unut diye bana laf konustular
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok karışık bir durum acaba Onlar ne düşünüyor neden böyle yapıyorlar onu anlamak lazım
(145 puan) tarafından
Soruyorum neden boyle yapıyorsunuz diye cevap yok çocuğumu benden almaya hakkınız yok diyorum annem  benim hakkım var diyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ladybird85 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 649 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,173 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,009 göst.