0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Bugün kaynanamın günü vardı ve eltim yardım etmedi ağrım var deyip zaten 3te geldi oturdu oturdu 4te çıktı evine bütün iş bana baktı Allah'tan kaynanamın kardeşinin kızı vardı o yardım etti. Tabak hazırla çay servisi yap bulasiklari hallet derken bide benim tarafımdan bı akrabaya toplanıp gidilcekti ben ilçede oturuyorum gideceğimiz yer ildeydi araba tutuldu oraya yetiş giyin hazırlan et bugün çok yoruldum yani bide 8 aylık çocuk olunca Allah'tan msafirlikte bana gelmeye fırsatı olmuyo çocuğun akrabalar seviyo oyalatiyo derken ordn dönüşe anneme geldim burda kalayım dedim çocuğa baksınlar ben biraz dinleneyim uyuyayım sbah dükkanı accam lazım çünkü ama şuan belim kasklarm kopuyo ağrıdan zaten ağrılı geciyo hamileliğim bide yorulunca daha çok ağrıyor :( rabbim bütün hasta kullarına şifalar versin inşallah

3 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynananın gününü sen niye yapıyosun ki yani niye bu kdr yoruyon kendini kendi günü kendi yapsın
(1,114 puan) tarafından
Kaynanam çok ağırdır her işini hep geçe bırakır 1 buçukta gittim daha hamur yogurmus onları kizartacak bir sürü işi vardı valla. Gidip yapmasam bütün sülale duyar kötü gelin diye ben insanlık edip gittim bı Allah razı olsun bile demedi otobüse yetismem lazım eşim geldi hazırlanıp cikcm beni bekliyorlar minibüs kalkacak saati geldi diye kaynanam hâlâ Ercan biseyler yesin derdinde. Dedim geç kaldım minibüs kalkacak beni bekliyorlar beni bıraksın gelsin rhat rahat yesin dedim surat yaptı bide bana utanmadan.
(25,224 puan) tarafından
Amaan iyilik yaramıyor desene. Benim kaynanam bugun kek yaparmısın misafir gelcek dedi benim kekimi seviyo, malzemesini yollamış Bi sürü yaptım etmediği dua kalmadı bir keke Allah razı olsun. Keşke hepsi düşünceli olsa dünya ne güzel olurdu
(1,114 puan) tarafından
Aynen öyle ben sadece o cümleyi duymayı bekledim ben sana sebep geç kalmışım onca ugrasmisim 20 kişi insan beni bekliyor ben hâlâ oğlunun keyfini beklicem beni bırakıp gelsin istediği kadr yesin dedim ne var yani bunda surat yapılacak
tarafından
aman Birak kotu gelin desinler yapmiyo desinler eltinde yapmiyomus yapinca taktirde gormuyosun ne paraliyosun kendini. hamilr kadindan su istenmez. bide onca kisiden bir kisi mi yardım etti azicik kendi canininizin kiymetini bilin gunah iki bebeginede sanada
(1,114 puan) tarafından
Ben bişey demiyorum vicdanlarına bıraktım tek kızdığım nokta iki tane kocaman kızlarına diyebilirdi yardım edin diye
-Reklam-
0 oy
(6,671 puan) tarafından
İnş cnm amin Allah mükafatını verir inş üzülme
(1,114 puan) tarafından
Yok cnm üzülmüyorum üzülecek bişey yok ama insan Allah razı olsun kelimesini bekliyor yani ne yalan soyliyim bı onu demesi bile yeterdi yani. Sürekli eltimi konuştu hastaydı öyleydi böyleydi diye. Tamam hastalanmış olabilir o yardım edemiyo ama 25 kişinin yükü de bı kişiye yuklenilmez iki tane kocaman kızları var 14 15 yaşlarında onlara diyebilirdi ben yardım edemiyom kalkın yengenize yardım edin diye onu bile demedi kızları telefonla flan uğraştı sürekli
(6,671 puan) tarafından
Öylw durumlarda çekinme sen söyle pis alışmasınlar olan sana ban a oluyo cnm bnmde görüm öyle sapasağlam olsa ben rahatsız olsam kalkmaz hamileyim diye bende kalkmıyor um artık bundan anlıyor lar
(1,114 puan) tarafından
Gecen sene oğluma hamileyken görümcem geldi uzakta oturuyo benim dogumuma diye geldi gezmeye her sene bir aylığına gelir neyse geldiği gece yanına gittik ama bende sabah akşam bekliyom artık günüm geçmişti geldiği gece yemek sofra falan derken elti hanım yine oturuyo kaynanam ben görümcem yapıyoruz karnım burnumda ama zaten eve geldiğimde sancım başladı gece. Görümcem de kaynanama dedi sen ne yapıyon otursana Ayşegül yapar dedi yani eltime laf attı kalksın yapsın diye yine umursmadi bende yedik içtik o arada eşim almaya geldi gece 2 buçuk gibi sofrayı öylece bıraktım geldim eve. Zaten ne zman kaynanam bi işe kalkişsa eltim kaynanamla küser geçen sene salça yapmaya gitmediğim için demedigini bırakmadı ben 2 aylık bebekle salcayla ne işim var benim ben yapmicam istemiyom da hazır alcam dedim emeğim olmayan şeyi ben almam zaten dedim. Yemek bari yapardin burdan uzaklaştın hiç bı işe el atmiyon flan dedi dedim çalışıyorum ben evde kendime yemek yapamiyorum çocukla orda nasıl yapcam dedim. Fesatlık var yani
(6,671 puan) tarafından
Öyle cnm
0 oy
(664 puan) tarafından
Hamile kadının elinden yemek icmek gunah bi de gün mü yaptırıyorlar kuzum sana allah yardim etsin esin nasil izin veriyor 
(1,114 puan) tarafından
Bu yorulduğumdan eşimin haberi yok söylesem kıyameti koparır sadece yardım edecegimi biliyo eltimin yardım etmediğini bilmiyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 440 göst.
19 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 149 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 319 göst.
25 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikde03 (73 puan) tarafından soruldu

380,485 soru

11,392,157 cevap

34,900 kullanıcı

...