0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Genellikle sabah daha yoğun oluyor kaçta uyanirsam kaçta uyursan uyuyayım.Hep bende yorgunluk var ayaklarımın alti sanki taşa basmisim gibi çok ağrıyor. Sabahları öksürük tarzı mide bulantısı oluyor birde hafif sanki baş dönmem var arada sizce neden?

16 Cevaplar

+1 oy
(1,552 puan) tarafından
Dün aynı soruyu ben de sormuştum :) Vitamin eksikliğim vardı, ilaç kullandım bi müddet.. Doktor artık gerek kalmadı deyince bıraktım ama halsizlik geçmedi.. Şimdi hamileyim diye yine bi sürü vitamin ilacı, kan ilacı içiyorum ama yine halsizim.. Nazardan da oluyor diyorlar, doktora bi gidin, tıbbi bi  sebep yoksa nazar olabilir
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
B12 eksikliği
tarafından
Ondan midir
0 oy
tarafından
Hamilemisin cnm
tarafından
Hamilelik olabilir mi bilmiyorum hamile miyim
tarafından
Bilmem cnn ben hamileyken öyleydim
0 oy
tarafından
Vitamin düşüklüğü kansızlık 
tarafından
Onlar dan midir
tarafından
Evet mutlkaa tahlil ver
0 oy
tarafından
Vitamin düşüklüğü kansızlık olabilir ama bunun dışında gün içinde çok ayakta kalip yoruluyorsan da aynı şey oluyor ben en son tahlil yaptırdığımda değerler iyiydi ama gün boyu temizlik yapmışsam misafir varsa ayakta kalmışsam gecede sürekl kızım uyanıyor bugün sabah kalktım yere basamiiyrum dayak yemiş gibi uyandım 
0 oy
tarafından
Vitamin ve kan eksikliği ayrıca psikolojik olarak da böyle olman mümkün cnm
0 oy
(1,679 puan) tarafından
B12 Demir eksikliği cnm ben ölüyordum resmen hiç uyanmak istemiyorum uyanıp geri uyumak istiyordum heryerim ağrıyordu depresyon a girmiştim düşün artık ölümü bekler gibi gözlerimi açıyordu m
0 oy
(2,444 puan) tarafından
B 12, d vitamini ve kansızlıktan kaynaklı olabilir
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bendede ilk cocukta olmustu. B12 eksikliginden di vitamin degerlerinize baktirin
0 oy
(314 puan) tarafından
Hamilelik yâda vitamin eksikliği olabilir. Dr a gidip vitamin değerlerinize baktırabilirsiniz. 
0 oy
tarafından
Bende de öyle, hiç iş yapmak istemiyorum, sürekli uzanasım var yaz geliyor ondandır
0 oy
(521 puan) tarafından
Şekerde olabılır cnm
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Vitamin eksikliği olabilir değerlerine baktır
0 oy
(3,527 puan) tarafından
B12 yada demir eksikliği olabilir canım bi kan ver
0 oy
tarafından
Uykunu alamıyorsan da olabilir.
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kan tahlili yaptırman değerlerin düşük olmasından kaynaklı canım bu gennlkle demir veya d vit düşüklüğü den kaynaklı bol bol güneşe çık pekmez iç

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
4 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride98 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...