0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde (3,003 puan) tarafından
Az once kaynanamla oturuyorduk şimdi kalktim odama geldim gorumcem hakkinda laf açıldı kendisi benden 3 ay küçük ehliyet kursuna yaziliyormus işe gidiyor 2 saatliğine simdi 6 saatliğine başlıyormuş 900 € teklif etmişler 

Bi zoruma gitti sanki ayni yaşta oldugum kişiler bunları yaparken ben yarın ne yemek yapsam diye dusunuyorum 4 kişinin yükünü sirtliyorum 

Şimdiye kadar erken evlendigime hic pisman olmadim eşimde pişman etmedi sağ olsun ama bazen ağrıma gitmiyor değil 

Hergün 9 10 gibi kalkıp yanina bi kahve alip makyaj yapiyor 2 tost yapıp çıkıyor Bende oyleydim eskiden özlemişim o gunleri 

9 Cevaplar

+1 oy
(996 puan) tarafından
Bide şöyle düşün çocukların büyüyecek rahata ereceksin huzur bulacaksın grnc anne olduğundan onlarla arkadaş gibi olacaksın 
-Reklam-
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Zor kuzum haklısın 
(3,003 puan) tarafından
Bazen oluyor oyle işte
0 oy
(764 puan) tarafından
Özellikle kıskandığım biri yok ama bazen bende derim kendi paramı kazansaydım ya da cesaretim olsaydı araba sürebilseydm felan diye. Ama bakarsın ilerde olur zaman ne gösterir bilinmez. Şimdi hamilelik çocuk felan zor ilerde olur belki seninde :) 
0 oy
tarafından

O hayat hepimizde vardı sabah kalkar giyinir çıkar işimize giderdik akşam evimize gelirdik, 

Evlendik emir kullu olduk,

Annemizi babamizi dahi onlardan izin alarak görüyoruz , 

Ben bilseydim böyle birseydir evlilik asla ama asla evlenmezdim

0 oy
(742 puan) tarafından
25 yaşıma  kadar babam İn evinde  yedim içiyim  giyindim kuşandım  makyajlar kıyafetler   boyalar cilalar  tatiller  kafeler  gezdim tozdum  sonra  kapandım evlendim şükür hic bişeyde  gözüm de yok  icimdeki  herseyi yaptim  evliyim simdi de uyumaktan  gezesim gelmiyor
0 oy
tarafından
Bazen ınsan gecmısı ozlıyor tabıkı bır sene once bende oyleydım 
0 oy
(535 puan) tarafından
Hep diyorum simdiki aklim olsa evlenmezdim diye biz kizlar hep isteriz evlenmeyi ama en rahat erkek evlilikte 22 yasinda evlendim ama heralde sımdiki aklimla 30 u beklerdim
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Valla benmde bazen zoruma gdiooo bekarken altimda arabam vardi calisiodum paramla geziyodum smdi aksama kadar evde tek basima skntidan patliyorum he smdide geziyorum ama bekarliktaki gbi degl bazen diyorum niye evlendin kendi paran oluodu yemek derdin olmuodu bazen disarda yiyodm hic yemek yapmayi bile blmiodm evlenirken ☺️ ama ynede bunada bin sukur insallah kizim gelince bu dusunceler aklma hic gelmez onla ugrasirm sklmam
0 oy
tarafından

Bende de bazen olur o düşünce de özellikle babam yakınır bana o konuda kurban olayim hep bana okusaydin bi meslek sahibi olsaydin kocann eline bakmasaydin der ama rabbim böyle nasip etmis demekki cok şükür bu günümüze de :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 149 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 848 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leyladh (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 985 göst.
12 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 669 göst.