0 oy
844 göst.
Aile kategorisinde (617 puan) tarafından
Bugün kayinim  aramış  eşimi konferans yapıyorlar esim anası  iki tane bacisi diğer kayinim  neyse konuşuyorlar bende duyuyorum hiç kimse ne beni nede bebegimi sordular benim herifte aileyi bırak gorumcelerimin kayinini soruyor kayın babasını soruyor bebeğim sekiz aylik olacak hiç  kimse daha beş kuruş ne para nede kıyafet hiç kimse bir şey takmadı  sadece kayinimin biri kiyfet almış  esindedende ondanda Allah  razı olsun belki hediyesi küçüktü ama düşünmesi bizi onemsemesi yeter ona birsey demiyorum tam 37 dakika konferans yaptılar  37 dakikada hiç  bizim lafimiz  geçmedi gelde sinir olma  ondan sonra gelin çok fena  diyorlar 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Takmaya değmez 37 dk de çok değil biz de kardesimle annemle konusuruz 2 saat filan konuşuruz 
(617 puan) tarafından
Belki çok değil ama 37 dakika içinde bir kere bizi sorabilirler takmak istemiyorum ama  olmuyor ışte :(
tarafından
Benim annemler de unutuyo bazen eşimi sormayı normal geldi bana
(617 puan) tarafından
Ya sormasinlar ama benim adam onların 7 sülalesini soruyor bide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu devirde annen baban sağ olsun yeter bence  kayindan gorumceden mi medet umuyorsun bosver
(617 puan) tarafından
Ne biliyim aslında umursamiyirum ama esimin onların colugunu çocuğunu soruyor bırak ailesini kaynanası kayinbabasini  soruyor insan biraz düşünür onlar benimkini niye sormuyor diye:(
tarafından
Sormazsa sormasin amannn kendini yiprattigin seye bak herkes verdigi sevgi kadar drger gorur
(617 puan) tarafından
Aynen öyle canım haklisin
0 oy
(119,533 puan) tarafından
37dk konuscak ne buldular yaa 
(617 puan) tarafından
Bos boş konuştular işte
0 oy
tarafından
Malesef eslerin ailesi hepsi oyle ama sonra sorun gelinde oluyor gelin basina tacta yapsa bunlar kiymet bilmez
(617 puan) tarafından
Aynen öyle  canım benim ya
0 oy
tarafından
Valla ben kizmadim haklisin 
(617 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kimse kizmamais demekki haklıyım ya kendime kızıyorum acaba ben çok mu fenayım  diye ama hak vermişler bana
tarafından
Yok kiz ne fena olucaksin bende kizarim alınırım dusmanlari degilim sonucta napiyo nasil diye sormalarını isterim tabiki
(617 puan) tarafından
Kız beni bosver kuzumu bile sormuyor mikroplar
tarafından
Aynn haklisin bnce cnm
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Onlar sana nasılsa sende onlara öyle ol boşver gitsin

(617 puan) tarafından
Sen olsan ne yazar esin düşünmeli bence:(
0 oy
tarafından
Aman umrumda olmazdi valla bizde bazen dört kız kardeşiz öyle konusuyoz ama eslerimizden hiç bahsetmiyoz bile vala 
(617 puan) tarafından
Kız zaten sormadıklarina o kadar kızmıyorum benim saf adam onların  7 ceddini soruyor ona kiziyom en cok
0 oy
tarafından

Amaann ben olsam hiçte takmam sende konferans yap onlardan bahsetme olsun bitsin:D

(617 puan) tarafından
Kız onların sormadıginı  umursamiyirum artık benim saf adam onların herşeyini soruyor ona kiziyom
0 oy
(317 puan) tarafından
Benim eşimin ailesi de öyle ne kızımı ne beni sorarlar görüntülü konuşur sürekli  bebeğime bir çöp dahi almadılar hiçbiri de ayy hiçbiri umrumda değil benden uzak dursunlar yeter ki bosver takma kafana. Allah ailene huzur sağlık versin gerisi boş 
(617 puan) tarafından
Inşallah amin canım çok sağol rahatladım biraz iyiki post acmişim
0 oy
tarafından
Benm kayınvalidemde  surekli arar oglunu konferans yapar. Kızımı beni sormaz nır kere bole takmam kafama. Bende annemlerle konusurm saaaattttlerce o yuzden pek umrumda ddgıl 
(617 puan) tarafından
Benim saf kocamda gorumcelerimin ta kayinini soruyor kayinbabasini soruyor insan bu kadar saf olmazki ya
tarafından
Kocam asla sormaz. Hatta araya ıkıdebır benm lafımı sokar dılay aldı dılay yemek yaptı dılay sunu yaptı dıye. Ama baska sını sormaz merak da etmez.
(617 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
(866 puan) tarafından
Seni cok iyi anlıyorum. Sorsan cok severler .esinin bu durumu fark etmesi lazım aslında.belki söylesen oda bir sürü kulp bulur yok aklına gelmedi falan diye .onlarda arada kalıyorlar oda haklı. Amann bosver boyle insanlara inat eşinle iyi ol
(617 puan) tarafından
Söylesemde anlamaz zaten canim:(
(866 puan) tarafından
Keske onlar benim eşimi çocuğumu merak etmiyo banane onun ailesinden kaybından falan diye düşünseydi keske ama yapacak bisey yok
(617 puan) tarafından
Aynen canım ya
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yanı haklısın insan alınıyor işte de boşver takma kafana
(617 puan) tarafından
Iyiki post acmisim rahatladım valla hepinizdende Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Bizimki de tam tersi anasida arasa oğlu da arasa kizim ne yapiyon diye laf atar eşimde hemen bana verir telefonu en fazla konuşma süresi 4 dk 
(617 puan) tarafından
Ne guzel ya
0 oy
(924 puan) tarafından
Haklısın canım en azinda bebeğini sormaları gerekir
(617 puan) tarafından
Aynen  hepside cikarci bıktım artık hepsindende
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben esimin ailesinden kimse bisey yapmıyor vermiyor esimden istiyorlar veren el alan elden üstündür kimseye güvenip cocuk etmedim yapandan allah razi olsun kendi annem ablalarim benden çok kıyafet ve esya aldilar sagolsunlar...

Hic kafana takma insan değiller demekki görenekleri yok
(617 puan) tarafından
Aynen canım benimkinden isterler üstelik bizim durumumuza iyi değildir ama umurlarında bile olmazlar
(7,654 puan) tarafından
Kocanda akilli olsun kendi ihtiyacı varken baskasina yedirmek haramdır
(617 puan) tarafından
Aynen öyle sanki dur yemiş bülbül oluyor herşeyi unutuveriyir birde buna değer verseler içim yanmaz ya:(
(7,654 puan) tarafından
Insallah kendine gelir
(617 puan) tarafından
Inşallah canım ya inanki zalim olsun istemiyorum ailesine karşı ama safta olmasın bu kadar
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Sittiret boşver 
(617 puan) tarafından
Öyle yapmaya calisiyirum canım
0 oy
(598 puan) tarafından
Aman boswer kız takma 
(617 puan) tarafından
Takmak istemiyorum gercekten çok yoruldum inanki:(

İlgili sorular

0 oy