0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bebeğim bi haftadır hiç durmuyo sürekli aglıyo hiç uyutmuyo tam uyudu diyorum yatiriyorum kendimde yatıyorum cigrinmaya başlıyo yine çok gazı var karni taş gibi hep doktora gittim fitil gaz damlası falan yazdı kendim de almıştım bi gaz damlası hepsini kulaanıyorum sürekli masaj yapıyorum elma yağı suruyorum rezene içiyorum ne yaptıysam olmuyo tek başımayım bide çok zorlanıyorum deliricem artık uykusuz uykusuz 

7 Cevaplar

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canım bir çay kaşığı kimyon vermeyi dene, gaz damlalarının içeriğini okursan zaten kimyon rezene gibi bitkilerin yağından olusuyor.. ben çok faydasını görmüştüm 
tarafından
Verdim canım kimyon verdim rezene verdim kimyonu kendim içtim çocukta daha çok gaz yaptı
(2,267 puan) tarafından
O zaman kolik değilse doyduğundan emin ol canim doktor doyan çocuk hem rahat olur hem rahat gaz yapar demişti bana bende çektim bayağı senin gibi
tarafından
Doyuyor canım kendi ağzından çıkarmadan biraktirmiyorum zaten
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Birincisinde bize göre zorlanmak oluyor ama aslında 2.ne tecrübe oluyor 

Bende senin gibiydim 6. Aydan sonra düzelir derlerdi hep bana o 6. Ay hiç gelmeyecek olurdu şimdi 7.5 ayligiz çok şükür azıcık daha sabret kuzum gaz ilacını bide aç karınla ver ardından emzir
tarafından
Umarım bi an önce geçer bu gunler
0 oy
(742 puan) tarafından
Nas felak ayet-el kürsü oku nazar  vardır 
tarafından
Okudum canım okudum
(742 puan) tarafından
2 kaşık badem 1 kaşık çörekotu  ver  karnına  da beden yağı dok biraz ov  umarim geçer ya
0 oy
tarafından
Hamak beşik denedinmi canım yada eve bir çingene beşiği kur faydasını görürsün inşallah benim çocuklar  bir onunla duruyor bebeğin kolikse eğer o gaz damlalarının hiç bir faydası olmuyor ama  ben biraz nurse harveys in faydasını görmüştüm eşim sürüp şeklinde olanını almıştı sabah akşam bir çay kaşığı verirdim iyi gelirdi birde sıcak su çok iyi geliyor su torbasına koyup karnının altına ayaklarının altına koyarsanız baya rahatlatır inşallah 
tarafından
Battaniyenin içinde sallıyoruz hamak gibi eşim olduğunda öyle susuyor hamak alabilir miyim bilmiyorum tek başıma sallayamiyorum cunku ben de nurse harveys ve bio gia kullanıyorum ama yok fayda etmiyor
tarafından
Hamak beşik al canım durumun varsa yada dediğim gibi tavana iki tane çengel atin birtane çingene beşiği kurun at içine inan çok rahat edersin
0 oy
tarafından
Ben biogaia kullandim hic sorun yasamadim
0 oy
(243 puan) tarafından
Zeytinyagi icir canim ac karnina
0 oy
(496 puan) tarafından
Benim kızımda da vardı o sıkıntı biyo oil damla miydi adını tam hatırlayamadım ondan hergün damlatiyordum ağzına iyi gelmisti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gold (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bi garip kul (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneyimmm03 (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
10 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu

378,136 soru

11,317,651 cevap

34,763 kullanıcı

...