0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde tarafından
5 el silah sesi geldi ben cikamadim bebek kucagimda diye pencereden de bakamadim sonra kadinin biri hirsizzzzzz diye bagirdi meger bizim apartmanda polis oturuyormus simdi bu olayla  ogrendim size ve kendime tavsiyem aklimiz varsa kapinin arkasindaki sürgüyu de takin ben simdi cok korkuyorum  evde tek kaliyorum genelde bebekle ama lutfen evin kapisini kilitlemekle yetinmeyin arkasindaki aparati da takin cok cok onemli kadin polisti silahi vardi biz ne yapacaz hirsiz bekle ekmek bicagi getirecem mi diyecegiz ben kapattim kapiyi iyice 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben alttan Bi tane çeviriyodum Du gidiyimde kitleyim iyice küçük bebeğim var Allah korusun hepimizi
tarafından
Kapinin kilit kismini bildigin kirmis gittim baktim  ***** polisin evini soymaya gitmis :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evet bende sürekli kilitlerim kız hırsız gelse alarmı bi öttürsem ödü patlar felaket bir sesi varya:woot::D

tarafından
Bizim de bu evde alarm var degisik bir sey anlamadim gitti kuruyorsun kapi acilirsa mnyak ötüyor
0 oy
(135 puan) tarafından
Ben her zaman kitliyorum eşim zati unuturmaz sağolsun kitleyin arkadaki Zinciri her Zaman takılı kalsın 
tarafından
O zincir çok önemli ben aksam kapatiyordum ama anladim ki gece gunduz kapatmak lazim
(135 puan) tarafından
Kapat gecesi gündüzü olurmu artık kimse kimseyi tanimiyor canım
tarafından
Bir de ben saglik ocagina hastaneye gidince kapiyi carpip gidiyordum bir kere esjm anahtari kapinin ustunde unutmustu :)))
0 oy
tarafından

Kapının arkasında sürgünde yok tabi bize hırsız girse hayrına para brkir hahah alacak bişey bulamaz :D

(135 puan) tarafından
Hırsız gireceği evi bilir hahaha sana bana Robin hut gelsin
tarafından
Bana robini getirin :))))
tarafından
Bize oda gelmez :)
tarafından
Benim kapimin onune boş zarf birakirlar
(452 puan) tarafından
canım benim afedersin o kadar ******** adi köpekler ki girince bir şey bulamasalar evi darma dağın ediyorlar evin ansını ağlatıyorlar pislikler
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya benim hep kitli bak cok korktum şimdi gündüz binada erkekte olmuyo hepsi işte kadın başımıza ne yaparız allahım korusun 
0 oy
(105 puan) tarafından
Ne kilidi esim.sağolsun sabah ise girerken kalktim ki kapı aralıkli dikkat etmemiş o aceleyle site miz güvenilir ama icim ürperti allah korusun
0 oy
tarafından
Ay cidden çok kötü canım ya Rabbim yasatmasin 
0 oy
(452 puan) tarafından
benim üst kat hep kilitli evde bide ortada yarı açılır kilite var onuda kilitliyorum vala ne olur ne olmaz diye 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ben hep takıyorum takmayınca kapı açık zannediyorum, Allah fırsat vermesin 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 460 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,622 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,010 göst.
0 oy
10 cevap 855 göst.
15 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 320 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde .Leman. (74 puan) tarafından soruldu

380,743 soru

11,399,641 cevap

34,927 kullanıcı

...