0 oy
853 göst.
Diğer kategorisinde (1,262 puan) tarafından
Az önce esra erolu izledim kadın komşuyla kaçıyor ve diyorki adam olsaydı namusuma sahip çıksaydı ne kadar ayıp ya sen başka erkekle kaç kocan namusunu korusun sen korumadiktan sonra esin neyi koruyacak yanlışmıyım hanımlar benim namusumu eşim korumuyor benim namusum eşime bağlı değil BEN ONUN HELALIYIM KENDIMI VE KENDINI O KORUMALI

10 Cevaplar

0 oy
(2,102 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Eşi ne yapacaktı. Zincire mi bağlayacaktı desem.  O... edepsizi zincirle bağlasan kilidiyle oynaşır demişler. 

-Reklam-
+1 oy
(15,689 puan) tarafından

image

adam evde baglayamazdi herhalde 
0 oy
(131 puan) tarafından

Kişi kötü olsa zincire bağlasan yine yapar kötülüğü önce kendini koruyacak insan :ermm:

(1,262 puan) tarafından
Kesinlikle canım çok basit bi cümle namusu korusaydi
0 oy
tarafından
Namusum benden sorulur ama kocamda bekçisidir 

Ama bi şeref yoksunun içinde varsa ne kadar sahip çıkarsan çık kadını erkeğifark etmez yapacağından geri kalmaz 

Allah ıslah etsin öylelerini 
(1,262 puan) tarafından
Işte helalisin  demi canım
0 oy
tarafından
Cook saçma kadına bak sen sılf haklı çıkmak için öyle demiş garibim eşinin ne haberi var senin ne yaptığından emin ol ahı alınır kocanın
0 oy
(658 puan) tarafından
Laa adammı satmış kendi komşuyla kaç mış adam ne yapsın içinde fitnelik varsa karının birde utanmadan adam olsaydıda namusuna sahip çıksaydı diyor namussuz karı
0 oy
tarafından
Kadının ıcınde varsa koca uyurkende yapar ıse gıdıncede ıyı kocası o. Yap dese yapacakmı
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Herkesskehdi namusundan sorumlu, herkes kendine yakışanı yapar kehdi tercihiyle. Yani ayıpsa kaçmak bu kadının ayıbı ancak toplum olarak erkekleri namus bekçisi yapıp tek namus kadınaymış gibi bakılıyor. Aldatan kaçan erkeğin namusu ne olacak burada muamma
0 oy
tarafından
Akli üçe beşe yetmeyen namus fukaralari bunlar namusu bacak arasi sananlar ile ayni zihniyet benim icimde varsa herseyi yaparm kimse engel olamaz kirk zincir vursalar yine engel olamazlar ama icimde yoksa bni dövselerde öldürselerde ben o namussuzluğu yapmam 
0 oy
tarafından
aynen oyle kuzum evlenmeden once nasil kendi namusunu sen koruyorsan evlendikten sonra da sen korursun

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,004 göst.
0 oy
10 cevap 478 göst.
0 oy
7 cevap 212 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

379,753 soru

11,368,322 cevap

34,850 kullanıcı

...