0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (532 puan) tarafından
KIZLAR BI DOGURAMADIM YA  BEN NE ZAMAN DOGURACAM BENDE DOGURDUM DEMEK IATIYOM ARTIK   YARIN TAM 40 HAFTA OLUYORUZ   DUN AKSAM  KADIN DOGUMA GITTIK MUANEYE   SABAH GITMIYORUM ARTIK AKSAM DOGUM HANEYE GIDIYORUM ORDA BAKIYOLAR NEYSE    BIRAZ AGRIM VARDI    BEBEGE BAKTI IYI DEDI HERSEYINE  ALTTAN MUANE ETTI ACILMAN YOK DEDI BIDE NST YE BAKALIM DEDI NST YE BI BAGLANDIM ALLAHIM  NASIL SANCILARIM CIKTI DOKTOR SASIRDI VALLA AMABEN O KADAR COK HISSETMIYORUM   3 GUN ONCE YINE GITMISTI O ZAMANDA SANCILARIM COK CIKMISTI AMA ACILMA OLMAFIGI ICIN GONDERMISTI YINE O OLFU SANCILARIM GECENKINDEN BILE DAHA COK CIKTI HEMDE DUZENLI  DAG GIBI SANCILAR CIKTI AMA ACILMAM OLMADIGI ICIN GONDERDI 2 SAAT NST DE KALDIM VALLA  NAPSAM GELMIYO BU SIPA YA ACILMAM OLSUN DIYE YURUYORUM COK DEGIL AMA  SICAK DUSA GIRIYORUM YOK GELMIYO SIPA   YA  VALLA YORULDUM ARTIK KIZLAR   DUA EDIYORUM SUREKLI ACILMAM OLSUN DIYE YOKSA SANCILARIM.VAR COK SUKUR ACILMAM YOK 

9 Cevaplar

+1 oy
(127 puan) tarafından
Iliski dogumu tetikliyo
(532 puan) tarafından
Evet  onu biliyorum canim  dun doktorda soyledi ama vakalim insallah o ise yarar ya
(127 puan) tarafından
Sâhsn denedim bende 39. Hafta. Bitmisti hala belirti yoktu ertesi gun 40.1 olcaktim o gece cok yalwardm dogum baslasn dye iliskiye girelm dedim istemedi cok korkuyodu bsey olck dye neyseki iliskiye girdigim gece sancim basladi hemde yarim saat snra ertesi  sabahta hastanede dogurdim sancilarm gece basladi
(532 puan) tarafından
Oyyy masallah kiz  ay insallah bendede iyle olur canim ilk gebeligim ondanmi acilmam olmuyo   diye dusunuyorum inan bugun cok dua ettim insallah olir ya valla   benim esimde bisey olur diye korkuyo  bende korkuyorum aslinda bu zaman a kadar eski duzende  iliskiye decam etti bi sakinca yokdu cunki   simdi dogmak uzereye o yuzden biz biraz korkuyoruk doktorumuz da dun senin dedigin gibi tavsiye eti insallah be imde sancilarum baslar acilmam okurda dogururum dualerinda  banada yer ayirmayi unutma canim      cok saol
-Reklam-
0 oy
tarafından

İnşallah en kısa zamanda dogurursun,

Bende artık doğurmak istiyorum kuş gibi hafifletmek istiyorum

(532 puan) tarafından
Ay aminnn insallah canim cok saol sen kac haftalik hamilesin
tarafından
31 haftalık oldum , resmen davul olmusjm ne yatabiliyrm ne yuruyebliyrm nefes dahi alamiyrm
(532 puan) tarafından
Kiz daha 31 sin sen 38 oldunda oyle gelsin annesi bide beni dusun canim yari  40 oluyotum dua ediyorum surekli insallah digar biran once ya
tarafından
İnşallah biran önce kucağına alırsın , ama gerçekten insan çok zorlanıyor
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Squat hareketi yapabilirsin, bir fincan adaçayı içebilirsin, ılık suya oturabilirsin, merdiven çıkabilirsin, eşin ile münasebet gerçekleştirebilirsin, yürüyüş zaten yapıyormuşsun. Bol bol nefes egzersizi yap kendini rahatlat canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. 30 haftalığım ben bile bunaldım bi an önce gelsin istiyorum seni hele çok iyi anlayabiliyorum ama sabır ☺️
(532 puan) tarafından
Cok saol canim Allah razi olsun nolur benim icinde dua et canim     yarin artik tekrar muanemiz var insallah bugun acilmam sancim olurda giderim.ya
0 oy
(303 puan) tarafından
Valla balım bazen açılma ve sancı olsa da doğmuyo vakti gelmeyince yanii Rabbim in yazdıgı vakiit olmayınca olmuyo ‍♀️
(532 puan) tarafından
Dogru soyluyosun aslinda canim   ne kadar egzersiz de yapsan merdivende ciksan onun zamani gelmeden gelmiyo  rabbim.zamaninda hayirlisuyla saglikla gelsin insallah ya
(303 puan) tarafından
Bende bekliyorum günlerdirr
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Yürüyüş sıcak suya otur sürekli ben hep banyoda valla legende sıcak suya oturuyodum :-) comel kalk hurma ye 
(1,114 puan) tarafından
Benimde gelmedi gelmedi ilişkiye girdiğim gece sancım geldi :)
(532 puan) tarafından
Ay valla hepsini denicem    gercj gelucegi saat bellidir ** anasip bakalim ya   valla gelsin artik kizlar ya
(1,114 puan) tarafından
Gelir gelir benim oğlum 41+1 de geldi bekle bekle gelmedi ilişkiye girdiğim gece sancım başladı :)
0 oy
(496 puan) tarafından
Valla kuzu benim de hiç açılmam olmadı 40+4 e kadar bekledik sancı nst de çok çıkıyor ama bende tık yok suni sancı da taktılar yine sancilanmadim ve açılma da olmadı 1 cm bile en son sezeryana aldı doktor bebek de 4 kilo olunca daha fazla bekleyemeyiz dedi =(
0 oy
tarafından
Bende 40 haftalık oldum ama hiç bı belirti yok 

Bebeklerimiz  gelmek istemiyorlar
0 oy
(157 puan) tarafından

Kızlar siz böyle doğumu kolaylaştırıyor diyince valla benim dogurasim geldi yaa daha 21+2 yiz :D:D

İlgili bir soru bulunamadı

380,775 soru

11,400,415 cevap

34,930 kullanıcı

...